آرشیو اخبار
شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
واحد ۲۵۰ مگاواتی شماره یک نیروگاه شهید مفتح پس از انجام تعمیرات دوره ای به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
لینک تصویر خبر
واحد شماره سه بخاري نیروگاه شهیدسلیمی نكا با ظرفیت اسمي۴۴۰ مگاوات، پس از انجام پنجمين تعمیرات نیمه اساسی به مدار تولید بازگشت.
لینک تصویر خبر
مديرعامل شركت مديريت توليدبرق نكا از توليد 778 ميليون كيلووات ساعت انرژی طی فروردين‌ماه امسال در نيروگاه شهيدسليمی نكا خبر داد.
لینک تصویر خبر
واحد شماره سه بخاری نیروگاه شهید رجایی به ظرفیت 250 مگاوات برای انجام تعمیرات بازدید دوره‌ای از شبکه سراسری تولیدبرق خارج شد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا با اشاره به پروژه افزایش 500 مگاواتی ظرفیت این نیروگاه، گفت: موافقت احداث واحدهای جدید نیروگاهی در این مجموعه دریافت شده است و هم اکنون قطعات واحدهای گازی توسط شرکت مپنا در حال ساخت است.
لینک تصویر خبر
تولید نیروگاه حرارتی شازند در فروردین‌ماه امسال به بیش از 400 میلیون کیلووات ساعت رسید.
لینک تصویر خبر
واحد شماره سه بخاری نیروگاه اصفهان به ظرفیت 120 مگاوات همزمان با تامین آب مورد نیاز به شبکه سراسری پیوست.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه ری گفت:‌ در مدت زمان فعالیت این مجموعه توانسته‌ایم اقدامات مربوط به بهره‌برداری، تعمیرات و نگهداری روزانه حدود 40 واحد توربین گاز در پنج تایپ متفاوت را اجرا کرده و بیش از ‌یک‌هزار فقره تعمیرات دوره‌ای را انجام دهیم.
لینک تصویر خبر
نیروگاه حرارتی سهند بناب 30 تا 40 درصد برق استان آذربایجان‌شرقی را تولید و سالانه چهار میلیارد کیلووات ساعت انرژی را به شبکه سراسری تزریق می‌کند.
لینک تصویر خبر
سیدمحسن موسوی از سوی رئیس مجمع عمومی شرکت‌های مدیریت تولید برق کشور به سمت مدیرعامل شرکت مدیریت تولید نیروی برق آذربایجان‌شرقی منصوب شد.
لینک تصویر خبر
مدیر نیروگاه افق ماهشهر از تولید بیش از ۱۸۵ هزار مگاوات ساعت انرژی در فروردین ماه ۱۴۰۰ خبر داد.<br>
لینک تصویر خبر
میزان تولید برق نیروگاه شهیدسلیمانی کرمان طی فروردین‌ماه امسال از مرز ۶۳۷ میلیون کیلووات ساعت رسیده است.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در پیامی، جان باختن ۶ عضو تیم عملیاتی توزیع نیروی برق شمال استان کرمان را در حادثه سیل منطقه گلباف استان کرمان تسلیت گفت.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از تعویض ایربگ ترانس اصلی واحد 320 مگاواتی 2 بخار در راستای تعمیرات اساسی خبر داد.
لینک تصویر خبر
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت: تاکنون بیش از 70 هزار مگاوات (77 درصد) از برنامه تعمیرات نیروگاه‌های کشور برای تامین برق پایدار پیک تابستان امسال انجام شده است.
لینک تصویر خبر
واحد شماره یک نیروگاه حرارتی شازند پس از انجام تعمیرات دوره‌ای به منظور آماده‌سازی تجهیزات قبل از پیک مصرف برق تابستان به شبکه سراسری پیوست.
لینک تصویر خبر
واحد گازی شماره ۳۳ نیروگاه ری پس از انجام تعمیرات بازدید مسیر داغ توربین دوباره به شبکه سراسری برق کشور‌‌ پیوست.
لینک تصویر خبر
واحد ۲۵۰ مگاواتی شماره دو نیروگاه شهید مفتح پس از انجام تعمیرات دوره‌ای به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: بیش از ۶۵۰ هزار مگاوات ساعت انرژی برق طی فروردین امسال در این نیروگاه تولید و به شبکه سراسری برق تحویل شد.
لینک تصویر خبر
برنامه آمادگی تابستانه واحدهای سیزده‌گانه نیروگاه شهیدرجایی قزوین برای کمک به پایداری تولید برق تابستان امسال تدوین و عملیاتی شد.
لینک تصویر خبر
سیدمحمد حسن جمال‌الدینی از سوی رئیس مجمع عمومی شرکت‌های مدیریت تولید برق کشور به سمت مدیرعامل نیروگاه یزد منصوب شد.
لینک تصویر خبر
انرژی ناخالص تولیدی نیروگاه سیکل‌ترکیبی شیروان در فروردین‌ماه امسال به بیش از 541 هزار مگاوات رسیده است.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا، گفت: با انجام تعمیرات اساسی تمامی واحدهای نیروگاه، این مجموعه آماده تامین برق پایدار برای دوران پیک مصرف برق تابستان امسال است.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت: در فروردین‎‌ماه امسال حدود 155 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه‌های بیستون و اسلام‌آباد غرب تولید شده است.
لینک تصویر خبر
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر رفع هر چه سریع‌تر موانع موجود در راه‌اندازی نیروگاه کلاس اف هنگام، گفت: این نیروگاه با توجه به تکنولوژی خاصی که در آن به کار رفته است فارغ از اینکه در موقعیت جغرافیایی استان واقع گردیده است به عنوان یک افتخار ملی برای همه مردم شناخته شده است.
لینک تصویر خبر
ساخت تجهیزات نیروگاهی به دلیل اهمیت، حساسیت و پیچیدگی آن‌ها اساسا تاثیری استراتژیک در روند تامین برق کشور دارد که نمی‌توان به‌سادگی از آن چشم پوشید و ساخت روتور توربین بخار به روش مهندسی معکوس برای نیروگاه بعثت نیز نمایشی موفق از همین دستاوردها است.
لینک تصویر خبر
واحد شماره يك بخاري نيروگاه شهيدسليمي نکا به منظور انجام تعميرات مياندوره‌اي و آمادگي براي توليد پايدار انرژي در فصل تابستان و پيک مصرف برق از مدار خارج شد.
لینک تصویر خبر
واحد شماره سه نیروگاه حرارتی شازند بعد از انجام تعمیرات اساسی با شبکه سراسری سنکرون شد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره چهار این نیروگاه به منظور رفع چالش‌های فنی از مدار تولید خارج شد.<br>
لینک تصویر خبر
واحد یک نیروگاه طوس پس از انجام تعمیرات میان دوره‌ای وارد مدار تولید شده و با شبکه برق سراسری پارالل گردید.
لینک تصویر خبر
1 - 30 Next