آرشیو اخبار
شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
اين نيروگاه ضمن رفع چالشهاي توليد و محدوديت هاي فني واحد نيروگاهي توانست در فصول پائيز و تابستان توليد انرژي برق خود طي 11ماهه سال جاري را به 9 ميليون و 201 هزار و 227 مگاوات ساعت برساند.
لینک تصویر خبر
در آیینی که با حضور عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و توکلی مدیر کل حراست و امورمحرمانه این صنعت در نیروگاه رامین برگزار شد، خلیل محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این نیروگاه منصوب و از خدمات ناصر محمدی مدیر عامل پیشین این مجموعه صنعتی تقدیر شد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: این اوراق بر مبنای تعهد نیروگاه مبنی بر ایجاد ظرفیت مطمئن نیروگاه برای تاریخ مشخصی درآینده منتشر می‌ شود.
لینک تصویر خبر
کیومرث حیدری گفت:ما بازارهای سرمایه ای و بازار های صنعت برق را به یکدیگر پیوند می زنیم تا شاهد اتفاقات مثبتی دراین زمینه باشیم.
لینک تصویر خبر
محسن بختیار گفت: امروز نقطه عطفی در بازار برق ایران خواهد بودو با این اقدام زمینه های رشد و توسعه صنعت برق تکمیل میشود.
لینک تصویر خبر
شرکت فولاد کویر به عنوان اولین خریدار گواهی یاد شده در اولین روز فعالیت رسمی این بازار خریدی معادل 110 مکاوات برق را داشته است.
لینک تصویر خبر
در نخستین برنامه هفته شانزدهم پویش هرهفته_الف_ب_ایران، عملیات اجرایی آماده سازی ساختگاه نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی محمود آباد امروز با حضور وزیر نیرو آغاز شد.
لینک تصویر خبر
واحدهای گازی نیروگاه شهید رجایی مجهز به باتری های با قابلیت کارکرد بهتر می شوند.
لینک تصویر خبر
بیش از 10 میلیارد کیلووات ساعت انرژی ناخالص از ابتدای امسال تا پایان دی ماه از سوی نیروگاه شهید رجایی تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.
لینک تصویر خبر
دو واحد گازی نیروگاه خرم آباد به ظرفیت ۳۲۰ مگاوت تا پایان سال جاری به شبکه برق کشور متصل میشود.
لینک تصویر خبر
دستگاه رول بازکن ورق جهت ساخت بسکتهای سرد ژونگستروم های نیروگاهی توسط متخصصین شرکت مدیریت تولید برق اصفهان ساخته شد.
لینک تصویر خبر
حمیدرضاعظیمی گفت:‌ مالکین نیروگاه‌های خصوصی و شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی برای نیروگاه‌هایی که از سال 1395 به بعد وارد مدار شده‌اند می‌توانند نسبت به انتشار اوراق گواهی ظرفیت در بورس انرژی اقدام کنند.
لینک تصویر خبر
نیروگاه حرارتی اصفهان با تولید بیش از دو میلیارد و 685 میلیون کیلووات برق، در ده ماهه سال جاری بیش از 23 درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
لینک تصویر خبر
تجهیزات الکتریکی واحد شماره یک گازی نیروگاه شهید رجایی، با استفاده از ظرفیت های متخصصان این نیروگاه در دست تعمیرات است.
لینک تصویر خبر
مؤثرترین اقدام برای عبور موفقیت آمیز از زمستان سال جاری بدون اعمال خاموشی، صرفه جویی و منطقی تر شدن مصرف مشترکین گاز طبیعی و برق است.
لینک تصویر خبر