اخبار شرکت های تابعه
شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
سیستم سیمولاتور سیکل ترکیبی نیروگاه طرشت که به دلیل اشکال وارده از چرخه کار خارج شده بود، با همکاری متخصصان نیروگاه شهید رجایی،  دوباره راه اندازی شد.
لینک تصویر خبر
فرایند ایمن سازی تعمیرات اساسی واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی، از سوی معاون توسعه منابع انسانی این شرکت، تشریح شد.
لینک تصویر خبر
تعدادی از ابزارهای تعمیراتی که دچار آسیب شده و از مدار فعالیت خارج شده بود، از سوی متخصصان تعمیرات نیروگاه شهید رجایی بازسازی شد.
لینک تصویر خبر
 واحد 2 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا به ظرفيت 440 مگاوات پس از انجام پنجمين تعميرات اساسي، 26 بهمن ماه مجدداً به شبكه سراسري برق كشور پيوست.​
لینک تصویر خبر
اين نيروگاه ضمن رفع چالشهاي توليد و محدوديت هاي فني واحد نيروگاهي توانست در فصول پائيز و تابستان توليد انرژي برق خود طي 11ماهه سال جاري را به 9 ميليون و 201 هزار و 227 مگاوات ساعت برساند.
لینک تصویر خبر
در آیینی که با حضور عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و توکلی مدیر کل حراست و امورمحرمانه این صنعت در نیروگاه رامین برگزار شد، خلیل محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این نیروگاه منصوب و از خدمات ناصر محمدی مدیر عامل پیشین این مجموعه صنعتی تقدیر شد.
لینک تصویر خبر
همزمان با گسترش و شیوع ویروس کرونا در کشور شورای ارتقا سلامت و بهداشت نیروگاه بیستون تشکیل جلسه داد.
لینک تصویر خبر
در پی بروز و ماندگاری هوای سرد در سراسر کشور و به تبع آن محدودیت تأمین گاز طبیعی مورد نیاز نیروگاهها و تحت الشعاع قرار گرفتن پایداری برق در شبکه سراسری ، تولید واحدهای نیروگاه رامین با استفاده از سوخت دوم ، نقش مؤثری در تأمین برق مورد نیاز شبکه برق کشور ایفا می کند.
لینک تصویر خبر
رفع مشکلات فنی ژنراتور از جمله اصلاح مشکلات عایقی روتور ناشی از سوختن گوه های ناحیه پیشانی سیم پیچ ، تعویض ۴ عدد شینه، اصلاح گوه ها و سرویس کانالهای هوا مهمترین اقدامات تعمیراتی در این پروژه بود.
لینک تصویر خبر
مقاله تخصصی کارشناسان شیمی نیروگاه رامین که با عنوان سنتز محلول شوینده شیمیایی در ششمین کنفرانس ملی شیمی و مهندسی شیمی شرکت داده شده بود موفق به کسب عنوان برتر شد.
لینک تصویر خبر
تعویض پره های استیج 27 روتورip ، رفع نشتی های ایجاد شده در بویلر ، تعویض بسکتهای ایرهیتر و همچنین رفع محدودیت ها و مشکلات فنی مهمترین اقدامات این واحد 315 مگاواتی بود.
لینک تصویر خبر
این نیروگاه که هم اکنون با اجرای پروژه های تعمیراتی متعدد در حال افزایش و تقویت سطح آمادگی خود بمنظور تولید پایدار انرژی برق در تابستان آتی می باشد توانست تولید انرژی برق خود در 10 ماهه سال جاری را به 8 میلیون و 543 هزار و 864 مگاوات ساعت برساند.
لینک تصویر خبر
واحد 305 مگاواتی شماره 4 نیروگاه رامین پس از رفع مشکلات فنی مجددا به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.<br>&nbsp;​
لینک تصویر خبر
یک دستگاه اینورتر معیوب در واحدهای سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی به طور کامل از سوی متخصصان این شرکت، تعمیر شد.
لینک تصویر خبر
<br>یک قطعه مربوط به تجهیز بویلر فید پمپ، در نیروگاه شهید رجایی ساخته شد.<br>
لینک تصویر خبر
متخصصان نیروگاه شهید رجایی، یک قطعه مربوط به کمپرسور هوای سرویس واحدهای این نیروگاه را با استفاده از ظرفیت های داخلی ساختند.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در مراسم جشن میلاد حضرت زهرا (س) و گرامیداشت ایام فجر، از کارکنان این شرکت به دلیل تلاش در کمک به پایداری شبکه برق تقدیر کرد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل شرکت برق حرارتی از نیروگاه شهید رجایی به دلیل مشارکت در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی تقدیر کرد.
لینک تصویر خبر
<br>تعمیرات اساسی و RI واحد شماره یک گازی نیروگاه شهید رجایی با انجام فعالیت های دمونتاژ، تعویض قطعات و مونتاژ برخی تجهیزات، در حال پیشرفت است.<br>
لینک تصویر خبر
کارکنان امور نظارت بر خدمات عمومی نیروگاه شهید رجایی، توانستند اشکال ایجاد شده در موتورخانه کارگاه نیروگاه سیکل ترکیبی را به طور کامل رفع نمایند.
لینک تصویر خبر
واحد يك بخاري نیروگاه شهیدسلیمی نكا با ظرفیت اسمي 440 مگاوات، از روز 24 بهمن به منظور انجام پنجمين تعميرات اساسي كامل از زمان راه اندازي تاكنون و ارتقاء آمادگي توليد در تابستان از مدار خارج شد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;در ده ماه سالجاري بالغ بر 8 ميليارد و 104 ميليون و 935 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه شهيدسليمي نكا توليد شد.<br><br>
لینک تصویر خبر
&nbsp;&nbsp;مديرعامل شركت مديريت توليدبرق نكا در نشست خبری با اصحاب رسانه كه در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد، به تشريح مهمترين فعاليت­ها و طرح­های در دست اجراي نيروگاه پرداخت
لینک تصویر خبر
به پاس مجاهدت‌های&quot; شهید سپهبد قاسم سلیمانی&quot;نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان، به نام این سردار بزرگ جهان اسلام نامگذاری شد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;طی دستور اداری از سوی مسعود میرزاعسگری مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون،عباس سعیدی معاونت منابع انسانی نیروگاه با حفظ سمت به عنوان سرپرست امور بازرگانی منصوب شد.
لینک تصویر خبر
مهندس علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شازند از روند عملیات اجرایی تعمیرات اساسی واحد 2 نیروگاه شازند بازدید به عمل آوردند
لینک تصویر خبر
به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق زرند ، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل اين شرکت با حضور مهندس پيشاهنگ معاونت راهبري توليد شركت مادرتخصصي توليد نيروي برق حرارتي، قرشي مديرتوليد برق كرمان،بحرالعلوم مديرعامل نيروگاه كرمان ، صادق زاده فرماندار زرند و تني چند از مسئولين ادارات استان و شهرستان&nbsp; در محل نيروگاه زرند برگزار شد.
لینک تصویر خبر
مجوز تغییر نام نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی از وزارت نیرو اخذ گردید.
لینک تصویر خبر
طي آئيني و از سوي مديرعامل نيروگاه رامين، محسن امام بعنوان سرپرست حراست و امور محرمانه اين نيروگاه منصوب شد.<br><br>
لینک تصویر خبر
عملیات اسید شویی بویلر واحد اول 320 مگاواتی بخار نیروگاه اصفهان توسط کارکنان متخصص شرکت مدیریت تولید برق اصفهان در مدت 92ساعت انجام شد.
لینک تصویر خبر
7 ميليارد و 359 ميليون و 974 هزار كيلو وات ساعت انرژي طي 9 ماه سال جاري در نيروگاه شهيدسليمي نكا توليد شد.
لینک تصویر خبر
​نیروگاه رامین اهواز با تکیه بر دانش کارکنان متخصص خود و با اعتماد به تولیدکنندگان داخلی اقدام به طراحی و جایگزینی بوسترپمپ واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۳ خود نمود.
لینک تصویر خبر
اولين تعميرات اساسي فيدپمپ شماره يك بويلر بازياب سيكل ­تركيبي نيروگاه شهيدسليمي نكا بدون حضور كارشناسان خارجي و با استفاده از قطعات ساخت داخل انجام شد.
لینک تصویر خبر
مدیر روابط عمومی نیروگاه شهیدرجایی گفت: در تعیین سهمیه سوخت گاز دخالت نداریم.
لینک تصویر خبر
تجهیزات مربوط به چاه های آب نیروگاه شهید رجایی از سوی متخصصان مکانیک و الکتریک این شرکت، بازبینی و تعمیر شد.
لینک تصویر خبر
نیروگاه حرارتی اصفهان با تولید بیش از دو میلیارد و 403 میلیون کیلووات برق، در نه ماهه سال جاری 25 درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
لینک تصویر خبر
با اعطای لوح تقدیری از سوی ناصر محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین از خدمات چند ساله فواد خداکرمی در مسئولیت «مدیر حراست وامور محرمانه» این نیروگاه تقدیر شد.<br>
لینک تصویر خبر
اميرحسين پناهي فرزند همكار رضا پناهي موفق شد در مسابقات قهرماني تكواندو منطقه اي گراميداشت شهيد مدافع حرم در شهرستان آمل در وزن منهاي 49 گرم به مقام نخست دست يابد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;سردار محمدعلي آسودي در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني در نيروگاه شهيدسليمي نكا با بيان اين مطلب اظهار داشت: اشتباه راهبردي و حماقت دولت آمريكا در ترور سردار سليماني موجب افزايش محبوبيت آن شهيد والامقام و برانگيخته شدن خشم عمومي عليه استكبار جهاني شد و تمامي اقشار ايران اسلامي، مجاهدان، گروه هاي مبارز و آزاديخواهان جهان خواستار انتقام سخت و پشيمان كننده از عاملان اين جنايت ددمنشانه هستند.
لینک تصویر خبر
&nbsp;توجه به نیروی انسانی ، پیگیری و رفع مشکلات و همچنین پاسخ به نیازهای آنها ، از جمله موارد مهمی است که مورد توجه و اهتمام&nbsp; مدیران بهره برداری قرار دارد و این مهم در افزایش بهره وری و ایجاد انگیزه بیشتر در پرسنل موثر می باشد.
لینک تصویر خبر
محسن طرزطلب در جریان بازدید از شرکت تعمیرات نیروگاهی گفت: ارتقای تکنولوژی، بهره وری و چابکی باید در دستور کار این شرکت قرار گیرد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;مهندس محسن نعمتي از توليد 532 ميليون و 265 هزار كيلو وات ساعت انرژي در آذر ماه سالجاري در نيروگاه شهيدسليمي نكا خبر داد.
لینک تصویر خبر
اين نيروگاه توانست توليد انرژي برق خود&nbsp; طي 9 ماهه سال 98 را&nbsp; به 8 ميليون و 6 هزار و 859 مگاوات ساعت برساند.
لینک تصویر خبر
&nbsp;اعضاي گروه آموزشي دروس آزمايشگاه علوم و شيمي اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران به منظور ارتقاء مهارتهاي حرفه اي و آشنايي با فرايند توليد برق از نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد نمودند.
لینک تصویر خبر
&nbsp;اعضاي گروه آموزشي دروس آزمايشگاه علوم و شيمي اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران به منظور ارتقاء مهارتهاي حرفه اي و آشنايي با فرايند توليد برق از نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد نمودند.
لینک تصویر خبر
&nbsp;مقاله مشترك مهندس محمدمهدي هراساني، كاظم توني و وحيد باسفهرجاني با عنوان « استفاده از خروجي آب درياي كندانسور نيروگاه سيكل تركيبي نكا براي توليدبرق در سيستم تبديل انرژي الكتريكي&nbsp; ( سيستم تبديل انرژي گرمايي دريايي) » مورد پذيرش داوران كنفرانس قرار گرفت و در مستندات كنفرانس به چاپ رسيد.
لینک تصویر خبر
سيد هادي اخلاق از ثبت اختراع خود با عنوان « استفاده از هواي فشرده كمپرسور توربين ­هاي گازي براي مصارف ديگر نيروگاه » در مركز ملي ثبت اختراعات كشور خبر داد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;مقاله مشترك مهندس محمدمهدي هراساني، كاظم توني و وحيد باسفهرجاني با عنوان&nbsp; « استفاده از خروجي آب درياي كندانسور نيروگاه سيكل ­تركيبي نكا براي توليدبرق در سيستم تبديل انرژي الكتريكي ( سيستم تبديل انرژي گرمايي دريايي) » مورد پذيرش داوران كنفرانس قرار گرفت و در مستندات كنفرانس به چاپ رسيد.
لینک تصویر خبر
نیروگاه بیستون در 9 ماهه نخست سال 1398 موفق به تولید بیش از 3 میلیون مگاوات ساعت انرژی به صورت ناخالص شد.
لینک تصویر خبر
متخصصان تعمیرات ابزاردقیق کالیبراسیون نیروگاه حرارتی شازند موفق به طراحی و ساخت کارت جریانیPR6193/01- TSI شدند.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه اصفهان خبر داد: سوخت مصرفی واحدهای حرارتی مولد برق نیروگاه اصفهان صرفا گاز طبیعی است.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت: به دلیل کمبود گاز و به جهت تولید برق و پایداری نیروگاه به اجبار از سوخت مایع استفاده می کنیم.
لینک تصویر خبر
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان با اشاره نقش مهم و اثرگذارنیروگاه رامین در تامین آسایش مردم و تقویت زیرساختهای استان خوزستان ، این نیروگاه را نمونه بارزی از یک مجموعه مسئولیت پذیر در شرایط بحران دانست.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی: اگر سهمیه گاز داشته باشیم، هیچ علاقه ای به استفاده از سوخت مایع نداریم.
لینک تصویر خبر
میزان آمادگی واحدهای نیروگاه شهید رجایی در 9 ماهه امسال، افزایش یافت.
لینک تصویر خبر
بیش از 9میلیارد کیلووات ساعت انرژی ناخالص در 9 ماهه سال جاری از سوی نیروگاه شهید رجایی، تولید و به شبکه سراسری ارسال شد.
لینک تصویر خبر
مانور مقابله با آتش سوزی در واحد شماره یک گازی نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
لینک تصویر خبر
فرماندار آبیک به همراه مسئولان ارشد این شهرستان از واحدهای نیروگاه شهید رجایی بازدید کرد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل نیروگاه نکا از توليد 501 ميليون و 430 هزار كيلووات ساعت انرژي در آبان ماه سالجاري در نيروگاه شهيدسليمي نكا خبر داد.
لینک تصویر خبر
معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی از فرآیند تعمیرات واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی بازدید کرد.
لینک تصویر خبر
یک قطعه مربوط به تجهیز بویلر فیدپمپ واحدهای سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی در کارگاه این شرکت، تعمیر و بازسازی شد.
لینک تصویر خبر
پوشش عایقی نقاط آسیب دیده دودکش واحدهای 250 مگاواتی نیروگاه شهید رجایی، تعویض و بازسازی می شود.
لینک تصویر خبر
متخصصان نیروگاه شهید رجایی، والوهای دستی و موتوری آسیب دیده در واحدهای سیکل ترکیبی این نیروگاه را بازسازی کردند.
لینک تصویر خبر
دیسک های مربوط به والوهای آبگیری تجهیز بویلر فیدپمپ، از سوی متخصصان کارگاه سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی تعمیر شد.
لینک تصویر خبر
نیروگاه شهید مفتح موفق به تولید بیش از 494 هزارو 332 مگاوات ساعت انرژی در آذر ماه 98 شد.
لینک تصویر خبر
مساله تعمیرات و نگهداری ارتباط مستقیم با امر کنترل کیفیت دارد و در صنعت نیروگاهی بهبود کارکرد واحد باعث بهبود کیفیت تولید توان و افزایش قابلیت اطمینان و پایداری تولید می شود.
لینک تصویر خبر
شرکت مدیریت تولید برق کرمان در ارزیابی عملکرد سال 98 درعرصه پژوهش و فناوری رتبه اول را&nbsp; در بین شرکت های مدیریت تولید برق کشور کسب کرد.
لینک تصویر خبر
معاون راهبري راهبری تولید شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي گفت: نيروگاه نكا و پيشگامي و پيشتازي آن در زمينه ساخت داخل موجب مباهات است.
لینک تصویر خبر
اجرای عملیات رسوب زدایی ،تعویض تیوب های مسدود شده و بهسازی کندانسورواحد 305 مگاواتی شماره 3 باعث بهبود عملکرد این واحد تولید برق شده است.
لینک تصویر خبر
حجت السلام موسوی فرد؛ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در بازدید از نیروگاه رامین اظهار داشت : نیروگاه رامین قلب تپنده استان خوزستان است و با توجه به تحریمها و چالشهای اقتصادی، تلاش و همت کارکنان این مجموعه صنعتی درخدمت رسانی به مردم بویژه در فصل تابستان همانند جهاد در راه خداست.
لینک تصویر خبر
تعمیرات اساسی تجهیز CWP واحد شماره 2 بخاری نیروگاه شهید رجایی به پایان رسید.
لینک تصویر خبر
​این نیروگاه با تولید ۷ میلیون ۳۸۸ هزار و ۷۵۱ مگاوات ساعت در ۸ ماهه سال جاری و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 4/63 درصد افزایش تولید داشت.
لینک تصویر خبر
در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، از کارشناسان پژوهشگر نیروگاه شهید رجایی با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.
لینک تصویر خبر
تعمیرات اساسی بویلر فیدپمپ واحد 250 مگاواتی شماره 4 نیروگاه شهید رجایی به پایان رسید.
لینک تصویر خبر
متخصصان نیروگاه شهید رجایی با استفاده از ظرفیت های داخلی، اقدام به تعمیر والو درین توربین واحدهای بخاری سیکل ترکیبی نمودند.
لینک تصویر خبر
&nbsp;&nbsp;به منظور ارتقاء مهارت در مديريت بحران و آمادگي كاركنان و نيروهاي امدادي در مواجهه با شرايط واقعي، مانور زلزله در ساختمان اداري نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
لینک تصویر خبر
ساخت اسلیپ رینگ ژنراتور توسط متخصصان داخلی
لینک تصویر خبر
جشنواره پژوهش و فناوری هاي وزارت نیرو با حضور وزیر نیرو، مدیران ارشد این وزارت و مدیران و پژوهشگران صنعت آب و برق در محل پژوهشگاه نيرو برگزار شد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;واحد 4 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا به ظرفيت 440 مگاوات پس از انجام تعميرات مياندوره ­اي، مجدداً به شبكه سراسري برق كشور پيوست.
لینک تصویر خبر
بار واحد شماره یک بخار نیروگاه بندرعباس بعد از تعمیرات انجام شده ، به ۲۹۸ مگاوات و به بار نامی خود که معادل سیصد و بیست مگاوات می باشد نزدیک شد.
لینک تصویر خبر
جلسه فصلي كارگروه آموزش و بهسازي شركت مادر تخصصي توليدنيروي برق حرارتي در نيروگاه شهيدسليمي نكا تشكيل شد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;نوزدهمين نمايشگاه بين­ المللي صنعت­ برق ايران از روز نهم آبان ماه به مدت 4 روز در محل دائمي نمايشگاه­هاي بين المللي تهران برگزار شد.
لینک تصویر خبر
&nbsp;به مناسبت هفته بسيج، همايش بهينه­ سازي فرآيندهاي شيمي در توليدبرق در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
لینک تصویر خبر
به مناسبت روز جهاني معلولين، ايرج اميري سرپرست شركت مديريت توليد برق زرند به همراه مدير دفتر منابع انساني، مدير دفتر حراست و مسئول امور فرهنگي نيروگاه از مركز مراقبت از معلولين باب الحوائج شهرستان زرند بازديد كردند.
لینک تصویر خبر
به گزارش محسن بني اسدزاده مدير امور بهره برداري نيروگاه زرند – واحد اول اين نيروگاه كه در مهرماه 98 به دليل عدم نياز شبكه و به دستور مركز ديسپاچينگ از مدار توليد خارج شده بود و در حالت آماده باش قرار داشت با تلاش بي وقفه كاركنان در تاريخ 12/09/98 مورد بهره برداري قرار گرفت و با شبكه برق سراسري پارالل گرديد.
لینک تصویر خبر
نيروگاه رامین اهواز با تكيه بر دانش و تخصص كاركنان خود توانست با ساخت كولر بخار استارت بويلر فاز 3 ضمن صرفه جويي حدود 4 ميليارد و 500 ميليون ريالي در مسير خودكفايي و تحقق اقتصاد مقاومتي گام بردارد.
لینک تصویر خبر
نیروگاه حرارتی اصفهان تا پایان آبانماه سال جاری، دو میلیارد و 127 میلیون و290 هزار کیلووات برق تولیدی را به شبکه سراسری کشور تحویل داد.
لینک تصویر خبر
تعمیرات اساسی واحد 19 هیتاچی نیروگاه برق ری که از اواخر مهرماه آغاز شده بود در حال انجام است.
لینک تصویر خبر
به گزارش محسن حاج حسيني مدير منابع انساني نيروگاه زرند: ششمين گردهمايي معاونين و مديران منابع انساني شركتهاي مديريت توليد برق و شركت مادرتخصصي توليد نيروي برق حرارتي به ميزباني شركتهاي مديريت توليد برق كرمان و زرند به مدت دو روز با حضور&nbsp; روساي گروهها، معاونين و مديران منابع انساني&nbsp; نيروگاهها در محل نيروگاه كرمان برگزار گرديد.
لینک تصویر خبر
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا از توليد 938 ميليون و 592 هزار كيلووات ساعت انرژي در مهر ماه سالجاري در نيروگاه شهيدسليمي نكا خبر داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2140/NEKA0001RES.jpg
مدیرامور بهره برداری شیمی نیروگاه بندرعباس خبرداد: با اتمام پروژه اسید شویی آب شیرین کن MED3 نیروگاه بندرعباس روزانه 1200 مترمکعب به ظرفیت تولید آب مقطر این واحداضافه شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2138/AA112211112244.jpg
هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل با شعار «پدافند غیرعامل مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید» با حضور رییس قوه قضائیه، وزیران راه و شهرسازی و نفت، رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مسولین لشکری و کشوری و نمایندگان وزارت نیرو و شرکت های تابعه برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2136/d7fdb362-15c2-49eb-b2a9-b874946b74a0.jpg
هجدهمین نشست اعضای کمیته الکتریک شرکت تولید برق حرارتی، در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2135/image_2019_11_7-10_56_8_302_yOs.jpg
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل مانور نشت مواد شیمیایی در نیروگاه انجام شد.
<br>فاز دوم عملیات عایق کاری تجهیزات نیروگاه شهید رجایی برای جلوگیری از هدررفت انرژی، آغاز شد.<br>
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2131/image_2019_11_5-9_2_25_493_CSj.jpg
استاندار استان قزوین از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به دلیل اجرای صحیح برنامه های پدافند غیرعامل در سال 97، تقدیر کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2130/S45C-519110407360_0001.jpg
نیروگاه حرارتی اصفهان تا پایان مهرماه سال جاری، یک میلیارد و843 میلیون و242 هزار کیلووات برق تولیدی را به شبکه سراسری برق کشور تحویل داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2129/WhatsApp Image 2019-11-04 at 21.58.53.jpeg
پروژه ارزیابی واحدهای بخار نیروگاه بندرعباس توسط پژوهشگاه نیرو ،از یکماه گذشته آغاز شده و در مرحله تست و دیتابرداری می باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2127/IMG-20191104-WA0018.jpg
پروژه تعمیر تجهیز حساس توربین واحد 2 بخار نیروگاه بیستون با موفقیت به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2125/KHO_0743.jpg
مدیر امور تعمیرات مکانیک شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از آماده سازی فیدپمپ رزرو آب شیرین کن نیروگاه بندرعباس به دست توانمند کارکنان این نیروگاه خبر داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2124/IMG-20191103-WA0019.jpg
پروژه زیرسازی، تامین و نصب دیوارهای پیش ساخته موکب وزارت نیرو در مرز چذابه توسط نیروگاه رامین به اتمام رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2084/اتمام-پروژه-نصب-دیوارهای-پیش-ساخته-موکب-وزارت-نیرودر-مرز-چذابه-توسط-نیروگاه-رامین.jpg
نیروگاه رامین اهواز با بهره برداری اصولی و رفع چالشهای فنی توانست تولید انرژی برق خود در مهرماه سال جاری را به ۸۸۵ هزار و ۳۸۱ مگاوات ساعت انرژی برق برساند که این میزان نسبت به تولید مهرماه سال گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش داشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2122/22.jpg
واحد شماره 6 گازی نیروگاه شهید رجایی برای انجام تعمیرات از مدار تولید برق خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2120/DSC_9731.JPG
واحد شماره 3 بخار سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی برای انجام تعمیرات از مدار تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2119/DSC_9771.JPG
كارشناسان متخصص نيروگاه رامين اهواز براي اولين بار در تاريخ 40 ساله فعاليت اين نيروگاه موفق به بالانس روتور ژنراتور واحد 305 مگاواتي شماره 4 شدند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2118/نيروگاه رامين اهواز-عكاس.داوودسليماني (237).jpg
همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در سومین گردهمایی مدیران صنعت برق حرارتی از شرکت های برتر مدیریت تولید برق و تولید نیروی برق در زمینه بیشترین سطح آمادگی تولید واحدها در تابستان سال ۹۸ و ارزیابی عملکرد در سال های ۹۶ و ۹۷ تقدیر کرد
روتور واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی برای انجام تعمیرات RI از محل نصب خود خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2109/DSC_98791.JPG
بیش از نهصد میلیون کیلووات ساعت انرژی ناخالص در مهرماه سال جاری از سوی واحدهای نیروگاه شهید رجایی تولید و به شبکه سراسری ارسال شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2108/DSC_8975.JPG
رایانه ویژه ارتباط با سیستم کنترل والوهای بخار و (PLC)های واحدهای سیکل ترکیبی نیروگاه شهیدرجایی از سوی متخصصان این نیروگاه بازسازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2106/Simadyn_PG_04.jpg
سیستم کنترل نشت گاز طبیعی واحدهای گازی نیروگاه شهید رجایی از سوی متخصصان این شرکت به روزرسانی می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2105/20190912_111045.jpg
واحد چهار بخار نیروگاه بندرعباس پس از انجام تعمیرات دوره ای با موفقیت وارد مدار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2104/IMG-20191026-WA0018.jpg
پس از انجام تعمیرات دوره ای، واحدهای 37/5 مگاواتی نیروگاه اصفهان وارد مدار تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2081/11.jpg
مجری طرح پدافند غیر عامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی از نیروگاه بندرعباس بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2102/IMG_20191024_090213.jpg
تعميرات ميان دوره اي واحد 305 مگاواتي شماره 4 نيروگاه رامين بمنظور رفع چالشهاي فني و محدوديتهاي توليدي با تلاش كاركنان نيروگاه رامين در حال اجراست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2083/اجرای-تعمیرات-میان-دوره-واحد-۳۰۵-مگاواتی-شماره-۴-نیروگاه-رامین-اهوار.jpg
پوسته داخلی بویلر فیدپمپ واحد شماره یک بخار نیروگاه شهید رجایی در کارگاه این شرکت، بازسازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2072/DSC_9034.JPG
اندازه گیری پارامترهای زیست محیطی در مهرماه سال جاری در نیروگاه بندرعباس انجام شد.
نيروگاه شهيدسليمي نكا در تابستان امسال با توليد بيش از 3 ميليارد و 719 ميليون كيلو وات ساعت انرژي، عملكرد قابل قبولي در تأمين نياز و پايداري شبكه سراسري برق كشور داشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2090/neka011.jpg
بمنظور پيشگيري از نفوذ بخار به محفظة كندانسور، افت خلاء و كاهش راندمان واحد، سيت كنترل ولو كنارگذر فشار ضعيف نيروگاه شهيدسليمي نكا تعويض شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2076/01.jpg
موکب خدمت رسانی نیروگاه بیستون با عنوان &quot;شهدای صنعت برق&quot; فعالیت خود را آغاز کرد.
مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق&nbsp; کرمان از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس توضیحاتی در خصوص تجهیزات نصب شده در این واحدها و مزایای استفاده از آن ارائه کرد.
واحد 2 بخار نیروگاه بیستون به ظرفیت 320 مگاوات پس از اتمام تعمیرات دوره ای به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2058/KHO_0764.jpg
واحد۳ بخار که به علت انجام تعمیرات جزئی در بویلر از مدار خارج شده بود با موفقیت وارد مدار شد.<br>
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2064/IMG-20191002-WA0055.jpg
هومن رفیع مدیر امور مکانیک ، از راه اندازی سیستم نظام آراستگی یا Five ,s در انبار های مکانیک شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان خبر داد.
حسین سلیمی پروژه نیروگاه ۱۴۰۰ مگاواتی سیریک را به عنوان یک زیرساخت مهم توسعه استان و سواحل مکران معرفی کرد .
نيروگاه رامين اهواز به نمايندگي از شركت مادرتخصصي توليد برق حرارتي با توليد و تامين آب جرعه اي مسئوليت بخشي از آب مورد نياز زائرين اربعين در مرز شلمچه را به عهده دارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2053/1568925_177.jpg
پس از گذر موفقیت آمیز از پیک تابستان ۹۸ واحد2 نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدکاوه به منظور بازدید 8000 ساعته وآمادگی تولید از مدار خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2051/1.jpg
در شش ماهه نخست سالجاري بالغ بر 5 ميليارد و 387 ميليون و 687 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه شهيدسليمي نكا توليد شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2050/NEKA0001RES.jpg
کارت های الکترونیک واحدهای نیروگاه شهید رجایی با استفاده از توان متخصصان این شرکت به طور کامل بازسازی و تعمیر می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2048/DSC_0017.JPG
واحد۳ بخار نیروگاه بندرعباس که به علت تعمیرات جزئی در بخش بویلر از مدار خارج شده بود پس از پایان تعمیرات با شبکه سراسری برق پارالل گردید.
نیروگاه شهید سلیمی نکا موفق به توليد بيش از يك ميليارد و 188 ميليون كيلو وات ساعت انرژي در شهریور ماه 98 شده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2042/neka011.jpg
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس يك دوره مسابقه تنيس­ روي­ميز از سوي حوزه مقاومت بسيج كارگري شهرستان نكا برگزار شد.
تعداد 128 پیشنهاد فنی کارکنان نیروگاه شهید رجایی در نیمه نخست سال 1398 برای بررسی و انطباق یابی به نظام پیشنهادها و 5R این شرکت ارسال شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2040/پوستر نظام پیشنهادات.jpg
واحد شماره 4 نیروگاه شازند بعد از پیک بار تابستان برای انجام تعمیرات اساسی از شبکه سراسری خارج شده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2037/م (3).jpg
احمد قلندرزاده مشاور مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از تدوین و آماده سازی کتابچه قطعات ساخت داخل نیروگاهی ، باهمکاری حوزه فنی و روابط عمومی نیروگاه بندرعباس، در جهت پیشبرد دانش فنی و تخصص&nbsp; در حوزه ساخت قطعات داخل نیروگاهی خبر داد.
برنامه تعمیرات بازدید دوره ای واحد شماره یک نیروگاه شهید رجایی با استفاده از توان و تخصص کارکنان این شرکت، درحال انجام است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2035/DSC_6071.jpg
در احداث بخش کنترل شیمیایی نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک، از سیستم کنترل شیمیایی نیروگاه شهید رجایی الگوگیری می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2034/DSC_0268.JPG
نيروگاه رامین اهواز با توليد 5 ميليون و 667 هزار و 793 مگاوات ساعت در 6 ماهه نخست سال 98 توانست ضمن تقويت شبكه سراسري برق كشور تامين كننده اصلي برق مورد نياز استان خوزستان باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2030/نيروگاه رامين اهواز-عكاس داوودسليماني (4).jpg
با انجام اصلاح مسیر تغذیه پمپ خانه سوخت واحدهای گازی نیروگاه شهید رجایی، ضریب پایداری سیستم سوخت رسانی این واحدها افزایش یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2029/DSC_9281.JPG
تعدادی از تجهیزات واحدهای نیروگاه شهید رجایی از سوی متخصصان این نیروگاه، ساخته شد و یا مورد بازسازی قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2028/DSC_9361.JPG
طبق گزارش سالانه پایش و تحلیل معاونت بازار برق شرکت مدیریت شبکه برق ایران، درسال 1397 نیروگاه شهید کاوه قاین همچون سال های پیشین در بین نیروگاه های برتر کشور قرار گرفته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2026/ش.png
سومین جلسه هماهنگی تولید و دفاتر فنی نیروگاههای استان با حضور نمایندگان نیروگاههای خراسان رضوی، جنوبی، شمالی و دیسپاچینگ برق خراسان و شرکت آذرخش به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات نیروگاه ها و ارائه گزارش های تولید به میزبانی شرکت تولید نیروی برق خراسان برگزارگردید.
نیروگاه رامین اهواز با تولید 5 میلیون و 667 هزار و 793 مگاوات ساعت در 6 ماهه نخست سال 98 توانست ضمن تقویت شبکه سراسری برق کشور تامین کننده اصلی برق مورد نیاز استان خوزستان باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2022/نيروگاه رامين اهواز-عكاس داوودسليماني (4).jpg
مدیرکل دفتر پشتیبانی شرکت برق حرارتی گفت: استفاده از سیستم های خنک کن هوای توربین گاز، با صرفه ترین اقدام برای افزایش توان این نوع واحدها است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2016/DSC_0177.JPG
سامانه جامع مدیریت دانش به منظور حفظ و اشتراک گذاری تجارب نهفته درون سازمانی در نیروگاه بیستون راه اندازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2015/KHO_0444.jpg
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در شش ماهه اول سال جاری از مرز ۲ میلیون و 931 هزارو 758 مگاوات ساعت گذشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2018/IMG-20191002-WA0041.jpg
کتاب استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 به سفارش نیروگاه شهید رجایی چاپ و منتشر شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1991/12.jpg
تعداد 250 نوع قطعه مورد نیاز واحدهای نیروگاهی، از سوی متخصصان داخلی، طراحی و ساخته شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2012/Doc1_01.jpg
فعالیت های تعمیرات اساسی و RI واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی، وارد مرحله تازه ای شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2011/IMG_20190930_154518_775.jpg
آلاینده های زیست محیطی در نیروگاه بندرعباس اندازه گیری شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2001/IMG-20190918-WA0014.jpg
بویلر کمکی شماره ۲ نیروگاه بندرعباس که به دلیل عیوب بوجود آمده در لوله های واتروال از مدار خارج شده بود ،مجددا در مدار تولید قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2006/IMG-20190924-WA0043.jpg
با پایان یافتن تعمیرات اساسی آب شیرین کن های نیروگاه بندرعباس و قرار گرفتن آن در مدار تولید ، این واحد ها با ثبت تولید ٤ هزارو 694 متر مكعب آب در یک روز رکورد کم سابقه ای را در سال های اخیر از خود به جا گذاشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2010/IMG-20190930-WA0009.jpg
باتولید بیش از 74 میلیون کیلووات برق، رکورد 10 ساله تولید برق در نیروگاه گازی هسا شکسته شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1989/hesa.JPG
نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان با برنامه ریزی دقیق،تعمیرات پیشگیرانه ورفع چالش های فنی واحدهای خود توانست با تولید بالغ بر 3 میلیارد کیلو وات ساعت انرژی در پیک تابستان نقش عمده ای در پایداری شبکه برق، ایفا نماید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2008/DSC_6158.jpg
واحد دوم 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان پس از انجام عملیات تعمیرات دوره ای توسط کارکنان متخصص شرکت مدیریت تولید برق اصفهان، وارد مدار تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/2009/واحد٤و٥.jpg
راهکترهای مقابله با ورود آب گرم خروجی به حوضچه آبگیر نیروگاه بندرعباس بررسی شد.
دوره سیمولاتور به مدیریت نیروگاه بندرعباس جهت کارکنان بخش بهره برداری نیروگاه بندرعباس برگزار شد
ارزیابی واحدهای بخار نیروگاه بندرعباس انجام شد
واحد شماره 3 گازی نیروگاه شهید رجایی پس از پایان برنامه های تعمیراتی آن، دوباره به شبکه سراسری تولید پیوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1997/DSC_9926.JPG
شاخص های مهم تولید نیروگاه شهید رجایی در 6 ماهه سال جاری، روند رو به رشد داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1996/DSC_0063.JPG
براي اولين باردر طول تاريخ بهره برداري نيروگاه زرند، ميزان توليد روزانه واحدها به بالاترين حد خود رسيد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1995/IMG_7562.JPG
نیروگاه رامین اهواز توانست با تولید ۳میلیون و ۸۲۷ هزار و ۴۲۸ مگاوات ساعت انرژی برق که از افزایش ۳.۶۷ درصدی نیز برخورداربوده است نقش عمده ای در پایداری شبکه برق به ویژه پیک مصرف تابستان ایفا نماید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1994/رفع-چالش-فنی-آب-در-روغن-توربین-واحد-شماره-4-نیروگاه-رامین-پس-از-24-سال.jpg
متخصصین نیروگاه رامین اهواز با اجرای عملیات فنی – تخصصی موفق به رفع نشتی بخار در روغن ، توربین واحد شماره 4 شدند که این عملیات ضمن بهبود فرآیند بهره برداری باعث صرفه اقتصادی ، کاهش هزینه های خرید روغن و همچنین افزایش طول عمر روغن توربین گردید .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1993/رفع-چالش-فنی-آب-در-روغن-توربین-واحد-شماره-4-نیروگاه-رامین-پس-از-24-سال.jpg
واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهیدرجایی پس از انجام تعمیرات بازدید دوره ای، دوباره به مدار تولید، بازگشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1992/DSC_8022.JPG
هیاتی متشکل از مدیران صنعت برق عراق، به اتفاق کارشناسان شبکه برق کشورمان از نیروگاه شهید رجایی بازدید کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1990/24404DSC_8515_resize.JPG
&nbsp;فرمانده قرارگاه منطقه ­اي غدير شمال كشور به همراه تعدادي از سرداران و نيروهاي تحت امر با مديرعامل نيروگاه شهيدسليمي نكا ديدار نمودند.
بیش از 539 هزار مگاوات ساعت انرژی الکتریکی در شهریور ماه سال جاری در نیروگاه شهید مفتح تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1986/13579853-b.jpg
به منظور کاهش خطرات ناشی از عدم تخلیه اسید و خوردگی ولو، در نحوه نصب ولوهای مسیر تزریق سود و اسید در تصفیه خانه بخار نیروگاه کرمان تغییرات اساسی انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1985/aaaaaaaaaaaa.jpg
بخشی از تعمیرات مکانیک واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهید رجایی در برنامه بازدید دوره ای این واحد به انجام رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1981/3.JPG
برنامه بازدید دوره ای واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهید رجایی با انجام تعمیرات تجهیزات الکتریکی این واحد ادامه یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1980/IMG_5661.JPG
در راستای حمایت از سیاست های اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال تجهیز مورد نیاز راه اندازی واحدهای گازی اسلام آباد غرب توسط متخصصان داخلی بومی سازی و ساخته شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1979/DSC_0106.JPG
بیش از 2 میلیارد و 100 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در مرداد و شهریور امسال در نیروگاه شهید رجایی تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1978/DSC_9760.JPG
اطلاعات سیستمی واحدهای 250 مگاواتی نیروگاه شهید رجایی، از طریق داشبورد آنلاین، قابل دستیابی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1977/IMG_6295.JPG
پروژه تعویض هیتر فشارقوی شماره 3 واحد 1 نیروگاه حرارتی شازند با موفقیت اجرا شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1976/IMG_7585.JPG
به همت متخصصان شرکت مدیریت تولید برق اصفهان عملیات بازسازی سل شماره یک برج خنک کننده واحد120 مگاواتی بخار نیروگاه اصفهان به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1975/image_2019_9_18-5_14_11_540_rPa.jpg
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون از تولید ناخالص بیش از 2 میلیون و 170 هزار مگاوات ساعت انرژی در واحدهای بخار نیروگاه بیستون طی شش ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: میزان انرژی تولید شده نسبت به مقدار مشابه سال گذشته رشد 23 درصدی داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1971/KHO_9709.jpg
نیروگاه افق ماهشهر با تولید 920 هزار و 191 مگاوات ساعت انرژی برق در پیک بار تابستان سال جاری نقش عمده ای در پایداری شبکه برق جنوب شرق خوزستان ایفاء نمود.
نیروگاه رامین اهواز با بهره‌برداری اصولی، تعمیرات پیشگیرانه و رفع چالش های فنی واحدهای خود توانست با تولید ۳میلیون و ۸۲۷ هزار و ۴۲۸ مگاوات ساعت انرژی برق که از افزایش 67/3 درصدی نیز برخورداربوده است نقش عمده ای در پایداری شبکه برق به ویژه پیک مصرف تابستان ایفا نماید.
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز، از تولید ۴ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۸۶۹ مگاوات ساعت انرژی برق در پنج ماهه سال ۹۸ در این نیروگاه خبر داد.
واحد دوم 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان جهت انجام تعمیرات دوره ای توسط کارکنان متخصص شرکت مدیریت تولید برق اصفهان از مدار تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1970/image_2019_9_16-4_26_45_858_DDd.jpg
تعمیرات اساسی و RI واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی آغاز شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1967/IMG_3548.JPG
واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهید رجایی به منظور انجام تعمیرات بازدید دوره ای از شبکه سراسری برق، جدا شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1966/DSC_3223.jpg
واحد شماره 3 گازی نیروگاه شهید رجایی، نهمین روز از فعالیت تعمیرات خود را پشت سر می گذارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1965/1.JPG
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با ارسال نامه ای از مدیرعامل و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق یبیستون تقدیر به عمل آورد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1960/IMG_0989.jpg
&nbsp;بمناسبت فرارسيدن ماه محرم ويژه برنامه ­هاي سوگواري سالار شهيدان حضرت اباعبدا…الحسين(ع) و ياران با­وفاي آنحضرت، به مدت دوازده روز در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
مدیرعامل نیروگاه نکا از توليد يك ميليارد و 211 ميليون و 319 هزار كيلووات ساعت انرژي در مرداد ماه سالجاري در نيروگاه شهيدسليمي نكا خبر داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1946/عكس تركيبي 011.jpg
مراحل شركتي و استاني پانزدهمين دوره مسابقات قرآني فرزندان كاركنان صنعت آب و برق مازندران بطور همزمان به ميزباني شركت آب منطقه­ اي مازندران برگزار شد.
&nbsp;مهندس محسن نعمتي رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت مديريت توليدبرق نكا، طي احكام جداگانه اي اعضاء كميته پدافند غيرعامل شركت را منصوب نمود.
نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان با 8 واحد گازی و 4 واحد بخار به عنوان یکی از یزرگتربن نیروگاههای کشور با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و توانمندی فنی و مهندسی در پایداری شبکه برق جنوبشرق کشور نقش مهمی ایفا می کند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1943/Picture 063.jpg
واحد شماره 3 گازی نیروگاه شهید رجایی برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق و تعویض نازل از شبکه سراسری تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1941/DSC_9926.JPG
بیش از5 میلیارد و 700 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی از ابتدای سال تا نیمه شهریور امسال در نیروگاه شهید رجایی تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1937/1.JPG
تمامی والوهای الکتریکی واحدهای بخار نیروگاه شهید رجایی با تکیه بر ظرفیت های بومی و در داخل کشور بازسازی می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1931/image_2019_9_2-15_34_21_801_J1u.jpg
رله های عمل کننده والوهای پنوماتیکی واحدهای نیروگاه شهید رجایی به طورکامل از سوی متخصصان این شرکت بازسازی می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1932/image_2019_9_2-15_34_21_150_IUG.jpg
عمليات اجرايي احداث 2 واحد گازي جديد نيروگاه شهيدسليمي نكا با ظرفيت مجموع 324 مگاوات با حضور مديرعامل شركت مادر تخصصي توليدنيروي برق حرارتي و جمعي از مقامات استاني آغاز شد.
نيروگاه حرارتي اصفهان در پنج ماهه اول سال جاری بیش از یک میلیارد و429 میلیون كيلووات، انرژي الكتريكي تولید و به شبكه سراسري برق كشور منتقل کرده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1927/1.jpg
سمینار آشنایی با الزامات استاندارد ISO 45001-2018 با حضور کارشناسان و متخصصان نیروگاه شهید رجایی در این شرکت برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1926/1111.JPG
محسن طرزطلب در مراسم هفته دولت در نیروگاه شهید رجایی گفت: این نیروگاه با سهم 22 درصد تولید در بین نیروگاه های حرارتی دولتی، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1922/63927DSC_5799_resize.JPG
ساخت تجهیزات مورد نیاز دیگ بخار نیروگاه بیستون در کارگاه ساخت داخل این شرکت صرفه جویی4 میلیارد و 500 میلیون ریالی را در پی داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1920/nazel.jpg
مدیرعامل نیروگاه برق ری گفت: نیروگاه ری ضمن تولید پایدار انرژی برق می تواند تامین کننده آب مقطر مورد نیاز واحدهای عملیاتی و صنعتی دیگر نیروگاهها باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1917/_DSC1231.JPG
این نیروگاه با ساخت وبازسازی این قطعات وتجهیزات توانست ضمن کاهش زمان تعمیرات اساسی ، سطح آمادگی خود را بمنظور تولید پایدار انرژی برق افزایش دهد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1868/ساخت-و-بازسازی-بیش-از-5000-قطعه-در-تعمیرات-اساسی-واحد-4-نیروگاه-رامین-اهواز.jpg
راندمان سیستم هواساز واحدهای 250 مگاواتی نیروگاه شهید رجایی با استفاده از پوشش مناسب در کانال های تهویه هوای مطبوع، افزایش یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1916/پوشش کانال های هوا_08.jpg
با اصلاح مسیر تغذیه آب در برج های خنک کننده اصلی نیروگاه شهید رجایی، از هدررفت آب و انرژی در این تجهیزات جلوگیری شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1915/Doc2_01.jpg
در نخستين جشنواره ارزيابي روابط عمومي هاي وزارت نيرو&nbsp; از روابط عمومي نيروگاه رامين اهواز بپاس كسب عنوان دوم در بخش &quot;ارتباطات درون سازماني &quot; تقدير و تجليل بعمل آمد .<br>
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1907/2.jpg
شرکت مدیریت تولید برق بیستون در پیک بار تابستان سال جاری موفق به تولید بیش از 1 میلیون و 230 هزار مگاوات ساعت انرژی به صورت ناخالص شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1909/photo_2018-04-18_10-16-07.jpg
واحدهای 250 مگاواتی نیروگاه شهید رجایی در 5 ماهه سال جاری، از بالاترین سطح آمادگی در پیک تابستان امسال برخوردار بود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1905/DSC_9002.JPG
قابلیت اطمینان حفاظت های مربوط به ترانسفورماتور استیشن واحد شماره 2 گازی نیروگاه شهید رجایی با جایگزینی رله های حفاظتی جدید، افزایش یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1900/IMG_2053.JPG
محدودیت تولید واحدهای بخاری نیروگاه شهید رجایی در 4 ماهه سال 98 و در مقایسه با همین مدت در سال گذشته، 56 درصد کاهش داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1899/image_2019_8_13-8_50_5_183_3EK.jpg
130 نوع کالا و قطعه مورد نیاز واحدهای نیروگاه شهید رجایی در 4 ماهه سال 98 از سوی متخصصان داخلی ساخته و تحویل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1898/image_2019_8_13-8_50_4_775_v8m.jpg
تولید برق در نیروگاه برق ری از مرز 500 مگاوات عبور کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1895/Untitled_Panorama1.jpg
کارکنان واحد تعمیرات نیروگاه بیستون طی 8 ساعت فعالیت بی وقفه تعمیراتی موفق به رفع محدودیت تولید در واحد 2 بخار این نیروگاه شدند..
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1893/cooling tower.jpg
با مشارکت نیروگاه شهید رجایی قزوین و جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، دستگاه شعله بین بویلرهای واحدهای بخاری ساخته شد و به بهره برداری رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1892/FLAMESCANNERFINALREPORT98_10.jpg
سامانه کنترل سطح درام واحد دوم بخار نیروگاه اصفهان توسط متخصصان شرکت مدیریت تولید برق اصفهان طراحی، نصب و راه اندازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1882/کنترل سطح درام.jpg
دوره آموزشی پیشرفته توربین به منظور آشنایی بیشتر متخصصان نیروگاه شهید رجایی با سیستم توربین ها در حال برگزاری است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1887/image_2019_8_6-7_45_49_227_FLG.jpg
دوره آموزشی آشنایی با فرایند تصفیه آب و کنترل شیمیایی آب و بخار با حضور کارشناسان حوزه شیمی نیروگاه شهید رجایی برگزار گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1885/image_2019_8_5-8_5_32_747_Pa1.jpg
مانور مقابله با نشت گاز کلر و عملیات امداد ونجات مصدوم ناشی از استنشاق گاز نشت یافته از سیلندر نگهداری آن، در نیروگاه شهید رجایی برگزار گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1884/98-33-07.JPG
دوره آموزشی بهره برداری از هیترهای فشار قوی و فیدپمپ های واحدهای بخار با حضور متخصصان و کارشناسان نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1883/IMG_20190803_142631_767.jpg
یعقوب روحی مدیرکل حراست شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی در جمع کارکنان نیروگاه شهید رجایی گفت: تلاش شبانه روزی کارکنان نیروگاه ها در شرایط سخت، موجب شده است برق پایدار و مطمئن در طول سال به مردم کشور عرضه شود.
عملیات عایق کاری مقره ها و نصب پوشش عایق دار بر روی بوشینگ های ترانسفورماتورهای خط 20 کیلوولت نیروگاه شهید رجایی به منظور افزایش قابلیت اطمینان آن، انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1880/IMG_20190713_183652.jpg
به منظور آشنایی بیشتر متخصصان نیروگاه شهید رجایی با فرآیند کنترل احتراق و سوخت در نیروگاه ها، یک دوره آموزشی در این شرکت برگزار شد.
دوره آموزشی کسب مهارت های لازم در برقراری ارتباط موثر، ویژه کارکنان نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
دوره های آموزشی آشنایی با قوانین مالیات با حضور کارکنان معاونت مالی و پشتیبانی نیروگاه شهید رجایی در حال برگزاری است.
نيروگاه سيكل تركيبي افق ماهشهر با حفظ و تقويت سطح آمادگي خود در توليد انرژي برق نقش مهمي در پايداري شبكه جنوب شرق خوزستان بويژه در فصل تابستان به عهده دارد .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1878/111111.jpg
با توجه به اهميت مديريت مصرف براي گذر از پيك تابستان و لزوم رعايت آن توسط احاد جامعه ،جلسه هم انديشي درخصوص مصرف بهينه آب و انرژي در محل دفتر امام جمعه شهرزرند و با حضور مديران صنعت آب و برق شهرستان برگزار گرديد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1870/image_2019_7_30-13_52_16_681_Pij.JPG
نيروگاه رامین با تولید یک میلیون و ۹۷ هزار و ۴۴ مگاوات ساعت انرژی برق در تیرماه سال جاری توانست میزان تولید خود در ۴ ماهه سال جاری را به ۳ میلیون ۵۰۳ هزار و ۴۰۸ مگاوات ساعت رساند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش ۳ درصدی برخوردار بوده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1877/نيروگاه رامين اهواز (26).jpg
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری و هیئت دولت به استان آدربایجانشرقی از نیروگاه حرارتی تبریز بازدید بعمل آوردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1879/WhatsApp Image 2019-08-03 at 17.24.52.jpeg
با پیگیری های روابط عمومی و حمایت همه جانبه مدیرعامل، نمایشگاه کتاب در محل سالن سمینار نیروگاه برپا گردید و باتوجه به استقبال خوب همکاران مقرر شد در طول سال تداوم یابد
به گزارش پرويز الهياري مدير دفتر فني، مهندسي و برنامه ريزي جلسه كميته برنامه ريزي و بررسي فني در خصوص ايجاد تغييرات برگزار گرديد.
به گزارش ايرج اميري دبير كميته بحران و پدافند غيرعامل نيروگاه زرند :&nbsp; با باتوجه به بارندگي هاي پايان سال 97 و ابتداي سال 98 و متاثر شدن بسياري از نيروگاهها و تاسيسات برق از سيلاب و به استناد نامه ارسالي شركت مادرتخصصي توليد نيروي برق حرارتي و اهميت و ضرورت موضوع، جلسه كميته بحران و پدافند غيرعامل برگزار گرديد.
این جلسه با حضور اعضاء این کارگروه به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق بعثت برگزار شد.<br>
با عقد قرارداد یکساله با آزمایشگاههای معتمد روغن کلیه خدمات نمونه گیری ، ارسال و آنالیز های دوره ای روغن توربین ، تجهیزات و ترانس های قدرت بر اساس استانداردهای ملی مورد تایید وزارت نیرو&nbsp; برون سپاری گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1859/روغن.jpg
اصلاح مسیرهای آب و بخار در واحدهای نیروگاه شهید رجایی منجر به کاهش قابل توجه آب مصرفی در این نیروگاه شده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1847/DSC_9002.JPG
به گزارش روابط عمومي : به منظور ارتباط گسترده تر صنعت و دانشگاه جلسه اي با حضور مهندس سام ايزدي مديرعامل و جمعي از مديران شركت مديريت توليد برق زرند با رييس و معاونين دانشكده فني خاتم الانبياء زرند برگزارگرديد.
با تغییر در منابع تامین آب مورد نیاز برج های خنک کن نیروگاه حرارتی تبریز میزان انرژی تولیدی در هر واحد بخار 20 الی 30 مگاوات افزایش یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1846/Untitled.jpg
توان تولید واحد شماره 2 بخار نیروگاه بیستون که به دلیل سوختن موتور یکی از فن های بویلر به نصف رسیده بود با تلاش شبانه روزی و بی وقفه کارکنان تعمیراتی این نیروگاه 320 مگاوات مجددا ً به تولید رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1844/index.jpg
کولینگ فنهای جدید هر دو واحد نیروگاه حرارتی تبریز&nbsp; به خارج از ساختمان بویلر منتقل شد
متخصصین و کارشناسان این نیروگاه با استفاده ازتجهیزات ساخت داخل موفق به رفع اشکالات سیستم کلرزنی شدند.<br>
واحد شماره 4 گازی نیروگاه شهید رجایی با تلاش متخصصان این نیروگاه، پس از 5 روز تعمیرات نفس گیر، دوباره به مدار تولید بازگشت.
قطعات و کارتهای داخلی پمپهای تزریق مواد آنتی اسکالانت شیمی به دست متخصصان ابزار دقیق نیروگاه حرارتی تبریز بازسازی شد.
مهندس محسن نعمتي از ثبت ركورد توليد440 مگاوات انرژي در واحد يك بخاري نيروگاه شهيد سليمي نكا پس از 4 دهه بهره برداري به عنوان افتخاري ملي ياد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1839/neka04 .JPG
با توجه به پیک مصرف برق و فصل گرما این عملیات با همت همکاران شرکت مدیریت تولید برق بعثت در سریعترین زمان انجام شد.
ساخت توری ( فیلتر ساکشن C.W.PUMP )&nbsp; توسط متخصصان نیروگاه حرارتی تبریز به اتمام رسیده و نصب گردید.
آتشسوزی در یانگستروم&nbsp; بویلر واحد یک بخار در نیروگاه حرارتی تبریز سریعاً اطفاء گردید.
برای اولین بار در نیروگاه حرارتی تبریز بدون دمونتاژ کامل&nbsp; گیربکس ، برینگ محور high speed گیربکس c.w.pump یک واحد دو&nbsp; تعویض گردید.
در خجسته ایام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، شرکت مدیریت تولید برق بعثت و جمعی از ائمه ی منطقه ی 16 با مدیریت این نیروگاه دیدار داشتند.<br>
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1829/01.jpg
امروز مورخ 23 تیر 1398 میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا( علیه السلام ) با حضور جمعی از همکاران شرکت مدیریت تولید برق بعثت در نمازخانه شرکت برگزار شد.
&nbsp;نيروگاه شهيدسليمي نكا در خرداد&nbsp; ماه سالجاري 776 ميليون و 747 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
واحد شماره يك بخاري نيروگاه شهيد سليمي نكا با ظرفيت 440 مگاوات پس از انجام تعميرات مياندوره اي مجدداً راه اندازي و به شبكه سراسري پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1819/neka05.JPG
نيروگاه کرمان پس از اجراي تعميرات اساسي و رفع محدوديت هاي توليد طي ماههاي گذشته، ضمن افزايش توليد انرژي برق در سه ماهه سال ۹۸&nbsp; در حال عبور از تابستان و پيك مصرف برق است.
​به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق شازند جلسه ای در خصوص بررسی چالشهای اورهال واحد یک گذشته&nbsp; با حضور مدیران محترم عامل شرکت&nbsp; تولید و مدیریت برق شازند(آقای مهندس شیخی و آقای مهندس ایران پاک ) و تعمیرات نیروگاهی ایران (آقای مهندس صالحی ) برگزار گردید.
جلسه شوراي اداري شهرستان نكا با حضور فرماندار، رؤساي ادارات، دستگاه­ها، نيروهاي نظامي و انتظامي در نيروگاه شهيد سليمي نكا برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1806/neka03.JPG
&nbsp;پرسنل اداره فاین مکانیک نیروگاه بیستون در کمترین زمان ممکن موفق به رفع محدودیت تولید در واحد 2 بخار این نیروگاه شدند.
&nbsp;به منظور ترويج فرهنگ مشاركت و ايجاد انگيزه در كاركنان براي ارائه پيشنهاد، دوره آموزشي نظام پيشنهادها در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
انتصاب مهندس نعمتي مديرعامل شركت بعنوان عضو شوراي تخصصي ارزيابي صلاحيت تامين كنندگان شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي
به منظور ترويج فرهنگ مشاركت و ايجاد انگيزه در كاركنان براي ارائه پيشنهاد، دوره آموزشي نظام پيشنهادها در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
سرپرست نیروگاه افق ماهشهر با اعلام این خبر گفت: پایداری تولید انرژی برق در استان خوزستان بدلیل شرایط اقلیمی و استقرار صنایع بزرگ همواره یکی ازمهمترین دغدغه‌های مدیران صنعت برق است و خرسندیم با تلاش پرسنل نیروگاه افق ماهشهر توانستیم بخشی از نیاز شبکه برق به ویژه منطقه جنوب شرق خوزستان را تولید کنیم.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1788/111111.jpg
نیروگاه رامین اهواز پس از اجراي تعميرات اساسي و رفع محدوديت هاي توليد طي ماههاي گذشته، ضمن افزايش ميزان 5/7 درصدی توليد انرژي برق در سه ماهه سال ۹۸ به استقبال تابستان و پيك مصرف برق رفت .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1801/image_2019_7_1-12_9_10_708_ojv.jpg
سروموتورهای واحد 120 مگاواتی بخار نیروگاه اصفهان به دلیل فرسودگی توسط متخصصین شرکت مدیریت تولید برق اصفهان تعویض شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1799/واحد3.jpg
استاندار آذربایجانشرقی به همراه فرماندار تبریز و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان از نیروگاه حرارتی تبریز بازدید نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1800/WhatsApp Image 2019-07-01 at 10.53.54.jpeg
در سه ماهه نخست سال جاری، شاخص تولید انرژی ناخالص نیروگاه بیستون نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 69 درصد رشد داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1798/IMG_0961.jpg
&nbsp;&nbsp;علي اصغر شهبازي مسئول بسيج مهندسين صنعتي كشور با اهداء لوح تقدير به سجاد احمدي از تلاشهاي مجدانه ايشان تقدير كرد.
انتصاب فرهاد كريمي معاون مالي و پشتيباني شركت بعنوان عضو گروه تدوين نظام بودجه ريزي فني نيروگاهي
&nbsp;به منظور پايش سلامت كاركنان و همزمان با اجراي بسيج ملي كنترل فشار خون در سطح كشور، اكيپ سيار اندازه ­­گيري فشار خون شبكه بهداشت شهرستان نكا در نيروگاه شهيدسليمي نكا مستقر شد.
مدیرکل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی از نیروگاه گازی خلیج فارس بازدید بعمل آورد.
همکاران توانمند نیروگاه حرارتی تبریز تعمیرات اضطراری واحد یک را در حداقل زمان ممکن به پایان رساندند.
بهينه سازي و مونتاژ 15 عدد پمپ تزریق هیدرازین و آمونیاک توسط متخصصان نیروگاه رامین اهواز باعث صرفه جويي 70 درصدي در هزینه خرید اين قطعات وتجهیزات شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1783/111.jpg
به گزارش روابط عمومی شركت مديريت توليد برق زرند-&nbsp; نشست و نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی با حضور شركتهاي فعال در اين زمينه از سوم تیرماه به مدت سه روز در محل وزارت نیرو آغاز به کار كرد.
واحد یک نیروگاه گازی دورود وارد مدار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1774/photo_2018-03-29_11-56-04.jpg
با توجه به فرا رسیدن ایام پیک مصرف برق مدیرعامل نیروگاه ری با حضور در خطبه های پیش از نماز جمعه شهر باقر شهر مردم را به مدیریت مصرف در این ایام دعوت کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1770/IMG_20190622_104333_102.jpg
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس گفت؛ نیروگاه گازی خلیج فارس در پیک تابستان 98 با تمام توان در مدار تولید برق قرار دارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1768/11copy.jpg
&nbsp;رئيس امور شعب بانك ملي استان مازندران به همراه تعدادي از معاونين، مديران و رؤساي شعب اين بانك با مديرعامل نيروگاه شهيدسليمي نكا ديدار نمودند.
رییس کمیسیون انرژی مجلس : هدف از سفر به استان ها ، مطلع شدن از مسائل و مشکلات و تلاش در جهت رفع آنهاست .
پروژه ساخت سویلرهای محفظه احتراق توربین گازی H25 نیروگاه گازی اسلام آباد غرب با روش مهندسی معکوس و مشابه نمونه خارجی با موفقیت انجام شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1767/DSC_0106.JPG
سیستم خنک کن هوای ورودی از نوع مدیای ثابت در نیروگاه گازی اسلام آباد غرب راه اندازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1765/1.jpg
نيروگاه رامین اهواز كه تامين كننده اصلي برق استان خوزستان است با توليد ۷۹۲ هزار ۹۴۰ مگاوات ساعت در ارديبهشت سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵/۲درصد افزايش توليد داشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1763/image_2019_6_18-13_8_19_577_KPE.jpg
جلسه مجمع عمومی شرکت های تولید نیروی برق خراسان، مدیریت نیروگاههای گازی خراسان و مدیریت تولید و بهره برداری نیروگاههای سیکل ترکیبی خیام&nbsp; برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی از پروژه بازسازی برج خنک کن واحد 120 مگاواتی نیروگاه اصفهان بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1766/image_2019_6_19-0_36_13_448_CE2.jpg
با حضور دکتر امیری گنجه معاونت اقتصادی سازمان تامین اجتماعی واگذاری نیروگاه گازی خلیج فارس انجام شد.
با راه اندازی واحد بخار شماره ۲ نیروگاه شهید مفتح هر ۴ واحد نیروگاه به ظرفیت هزار مگاوات طبق برنامه مقرر و با حداکثر آمادگی قبل از شروع پیک تابستان در مدار تولید قرارگرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1755/03.jpg
با حضور معاون عمرانی استانداری همدان ، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کبودرآهنگ و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان همدان عملیات اجرایی مخزن بتنی ۵ هزار متر مکعبی نیمه مدفون نیروگاه شهید مفتح آغاز شد .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1752/مخزن 5000.jpg
برنامه دلتاواشينگ برج هاي خنک کن اصلي و شستشوي رادياتورهاي پيک کولرها و سيستم خنک کننده کمکي در نيروگاه حرارتي شازند اجرا شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1749/7.jpg
مشکل ترانسفر پمپ ACT نتوانست باعث محدویت در تولید برق شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1748/ACT.jpg
نشت یابی و رفع اشکالات در دلتاهای برج های خنک کننده واحدهای نیروگاه شهید رجایی با هدف بهبود راندمان انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1743/image_2019_6_10-11_24_59_829_H3D.JPG
کندانسور واحد شماره 3 بخاری نیروگاه شهید رجایی برای نخستین بار با استفاده از سیال بخار، نشت یابی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1742/image_2019_6_10-11_32_29_73_Cqm.jpg
قابلیت ساخت کنتور دیجیتال با استفاده از توانمندی و ظرفیت داخلی در نیروگاه شهید رجایی محقق شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1741/image_2019_6_10-11_25_0_836_jhH.JPG
مهندس طرز طلب ضمن تقدیر از تلاشهای انجام شده در این نیروگاه از تامین قطعات و لوازم یدکی ساخت داخل که مورد نیاز نیروگاهها می باشند خبر داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1736/Untitled-2.jpg
مسیر توزیع آب تغذیه بویلر واحدهای نیروگاه شهید رجایی شبیه سازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1740/DSC_3231.jpg
پس از آزمون و آنالیز شمیایی مواد اوليه، ساخت و عمليات حرارتي دیسک والو درین استاپ والو HP توربین، مطابق با نقشه تهيه شده توسط دفتر تحقيقات و ساخت داخل نیروگاه حرارتی شازند انجام پذیرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1735/01.jpg
نيروگاه شهيدسليمي نكا در ارديبهشت ­ماه سالجاري 481 ميليون و 936 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1731/دوم خرداد 98-0.JPG
در راستای حفظ اصول بهداشت محیط کار در شرکت مدیریت تولید برق بعثت طی بازدیدهای دوره ای کارشناس بهداشت با همکاری واحد خدمات جمع آوری و تفکیک اقلام غیرضروری و انتقال به سکوی زباله یا انبار اسقاط انجام می شود
تعمیر وسرویس بلبرینگ cwp واحد ۲ 🏭طی این عملیات همکاران شرکت مدیریت تولید برق بعثت بعد از باز کردن cwp واحد ۲ و انتقال آن به کارگاه تعمیرات بعد از جدا سازی کوپل الکتروموتور شروع به سرویس و تعویض بلبرینگ cwp واحد ۲ کردند
در پی هفته محیط زیست ، بازدید و جلسه هم اندیشی و تعاملات بیشتر بین شهرداری منطقه ۱۶ و نیروگاه برق بعثت با حضور جناب آقای مهندس مجتبی فتحی رئیس محترم بازیافت منطقه ۱۶ و همراهان انجام شد
به منظور آشناسازي كاركنان با آسيب­هاي اجتماعي و راهكارهاي تحكيم بنيان خانواده، كارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب­هاي اجتماعي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
مهندس طرز طلب: هدف از ساخت نيروگاه 480 مگاواتي جديد ،استفاده از پتانسيل و نيروهاي متخصص و آموزش ديده نيروگاه حرارتي فعلي زرند است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1747/31.jpg
اظهار همدري بمناسبت درگذشت همكارمان مهندس علي شبستاني از كاركنان معاونت مهندسي و برنامه ريزي .
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت­ سي­امين سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني(ره) و بزرگداشت ياد و خاطره شهداي پانزده خرداد مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;گزارش فعالیت­های کارکنان نيروگاه در ماه مبارك رمضان در ويژه برنامه اذان­گاهي سيماي مركز مازندران به روي آنتن رفت.
اجرای طرح بازچینی پره های کمپرسور(HAS ) برای اولین بار در کشور توسط متخصصین داخلی در نیروگاه کرمان انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1726/ASDFhh,m.jpg
نیروگاه سیکل ترکیبی افق ماهشهر با تولید ۱۳۲ هزار و ۲۳۶ مگاوات ساعت برق در اردیبهشت ماه سال جاری تامین کننده برق مورد نیاز مردم و صنایع جنوب شرق استان خوزستان بود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1722/image_2019_6_3-10_18_18_750_ODb.jpg
در پی بروز سیل و طغیان رودخانه های استان خوزستان که تبدیل به بحرانی ملی شده بود مسعود دشت بزرگ مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان از نیروگاه رامین بپاس ارائه خدمات لجستیکی و امداد رسانی به منظور جلوگیری از ورود سیل و تخلیه سیلاب در پست برق شمالغرب اهواز تقدیر نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1721/download.jpg
&nbsp;<br>دیدار عمومی ومستقیم مهندس ناصر محمدی مدیر عامل نیروگاه رامین با حضور جمع کثیری از کارکنان این نیروگاه با اهداف تبریک عید سعید فطر وتقدیر از تلاش جهادگونه کارکنان در تحقق پایداری انرژی برق وهمچنین بررسی، شناخت وتلاش در جهت مرتفع نمودن مشکلات وچالشهای موجود در بستری چهره به چهره ودرقالب پرسش وپاسخ برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی در جریان سفر به استان کرمانشاه از روند پیشرفت پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو بازدید کرد و گفت: بخش گاز این نیروگاه به زودی وارد مدار خواهد شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1718/KHO_9838.jpg
با تلاش کارکنان متخصص امور تعمیرات مکانیک شرکت مدیریت تولیدبرق اصفهان و همکاری سایر بخشهای شرکت، عملیات بازسازی سل شماره 4 برج خنک کن مرطوب واحد 120 مگاواتی نیروگاه اصفهان پایان یافت و این واحد بخاری، بار دیگر وارد مدار تولید برق شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1717/125.jpg
سطح سنج شناوری جهت مخازن سود و اسيد سولفوريک تصفيه خانه واحد های 320مگاواتی نیروگاه اصفهان توسط متخصصین شرکت مدیریت تولید برق اصفهان طراحی و ساخته شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1716/۲۰۱۹۰۵۲۰_۱۰۲۷۰۷.jpg
با شروع فصل گرما و روند رشدمصرف برق، اهمیت این انرژی بیشتر شده و میزان پاسخگویی تولید آن به نیاز فزاینده مصرف بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1711/Picture 063.jpg
بمناسبت شهادت مولي­ الموحدين حضرت اميرالمؤمنين علي­ بن ابيطالب(ع) مراسم سوگواري در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
به مناسبت ولادت موفورالسرور سبط اكبر، حضرت امام حسن مجتبي عليه السلام، آئين جشني در نيروگاه شهيد سليمي نكا برگزار شد.
بمناسبت رحلت جانسوز ام المؤمنين حضرت خديجه كبري(س) همسر فداكار پيامبر اعظم(ص) مراسم سوگواري در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
با درایت و هوشمندی پرسنل بهره برداری شرکت از خارج شدن واحد 2 بخار از مدار تولید جلوگیری شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1710/IMG_0989.jpg
نيروگاه حرارتي اصفهان در دو ماهه اول سال جاری بیش از 476 میلیون كيلووات، انرژي الكتريكي تولید و به شبكه سراسري برق كشور منتقل کرده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1709/image_2019_6_1-21_30_52_83_rwg.jpg
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در جمع کارکنان شرکت گفت: با تلاش شما همکاران، موفق تر از گذشته به وظیفه خود عمل خواهیم کرد<br>
​بازدید کنندگان در ابتدا، توضیحاتی در خصوص ساختار، تعداد واحدها و سهم تولیدی نیروگاه در شبکه سراسری دریافت نموده و سپس با حضور در اتاق فرمان و برج خنک کننده اصلی نیروگاه بخار، با فرآیند تولید برق&nbsp; آشنا شدند.
عملیات شبیه سازی امدادرسانی به مصدوم فرضی ناشی از تصادف رانندگی، در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.<br>
کارکنان نیروگاه شهید رجایی، همراه با آحاد ملت ایران در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.
مسیر اصلی توزیع آب تغذیه بویلر واحدهای بخار نیروگاه شهید رجایی برای بررسی علت ازدیاد دما در بخشی از دیواره این سازه ها شبیه سازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1694/image_2019_5_29-10_21_59_289_RXx.jpg
واحد 305 مگاواتی شماره 5 نیروگاه رامین که به بدلیل نشتی واتروال بویلر از مدار خارج شده بود با همت و تلاش پرسنل این نیروگاه و پس از رفع چالشهای فنی مجددا به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1704/واحد-315-مگاواتی-شماره-5-نیروگاه-رامین-مجددا-به-شبکه-سراسری-برق-کشور-متصل-شد.jpg
واحد 33 نیروگاه ری مدت‌ها با مشکل راه‌اندازی در فصل تابستان مواجه بود؛ بدین ترتیب که دمای توربین در طول راه‌اندازی افزایش زیادی پیدا می‌کرد و باعث تریپ واحد می‌شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1702/IMG_20190530_161251_116.jpg
نشست هم اندیشی ائمه جماعات استان قزوین با محور مصرف بهینه برق، در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1693/روحانیانم.jpg
همزمان با طرح ملی کنترل فشار خون در سراسر کشور که از 27 اردیبهشت الی 14 تیرماه اجرا می شود واحد H.S.E نیروگاه رامین اهواز نیز بمنظور کنترل فشار خون کارکنان اقدام به اجرای این طرح ملی در نیروگاه نمود
بمناسبت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازي خرمشهر و روز مقاومت، ايثار و پيروزي مراسم بزرگداشتي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت روز « ارتباطات و روابط­ عمومي » مديرعامل شركت مديريت توليد برق نكا با كاركنان اداره روابط ­عمومي ديدار نمود.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت روز « ارتباطات و روابط­ عمومي » مديرعامل شركت مديريت توليد برق نكا با كاركنان اداره روابط ­عمومي ديدار نمود.
&nbsp;به مناسبت روز « ارتباطات و روابط­ عمومي » مديرعامل شركت مديريت توليد برق نكا با كاركنان اداره روابط ­عمومي ديدار نمود.
&nbsp;به مناسبت روز « ارتباطات و روابط­ عمومي » مديرعامل شركت مديريت توليد برق نكا با كاركنان اداره روابط ­عمومي ديدار نمود.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;گروهي از قاريان قرآن نيروگاه شهيدسليمي نكا به منظور آشنايي با آخرين فعاليت­هاي فرهنگي و دستاوردهاي مؤسسات قرآني از نمايشگاه بين ­المللي قرآن كريم بازديد نمودند.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت­ ماه نزول قرآن و ايام شهادت جانسوز حضرت امام علي(ع) و نيز نكوداشت ياد&nbsp; حضرت امام خميني(ره) و شهداي مظلوم 15 خرداد، مراسم معنوي « محفل انس با قرآن » در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;مدیر دفتر حراست شرکت مدیریت تولید برق بیستون به عنوان رئیس شورای هماهنگی حراست های صنعت آب و برق استان کرمانشاه انتخاب شد
با فرا رسيدن سوم خرداد و سالروز آزاد سازي خرمشهر جلسه عقيدتي سياسي بر گزار شد.
در آستانه فصل گرم سال در نیروگاه شهید رجایی سمینار بررسی شرایط تولیدبرق درپیک تابستان برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1688/photo_۲۰۱۹-۰۵-۲۲_۱۶-۴۴-۳۹.jpg
24نوع کالا و قطعه مورد نیاز واحدهای نیروگاه کرمان در سال 97 از سوی متخصصان داخلی بومی سازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1685/ASFsfhf.jpg
مانور امدادرسانی به مصدوم فرضی در اثرحادثه مارگزیدگی برگزار شد.<br>
دانشجویان رشته مهندسی برق دانشگاه فنی وحرفه ای استان قزوین در بازدید از نیروگاه شهید رجایی با فرآیند تولید برق در این نیروگاه آشنا شدند.<br>
&nbsp;بمنظور افزايش آمادگي و سرعت عمل كاركنان و نيز ايجاد هماهنگي بين گروه­هاي عملياتي، مانور آمادگي در زمان نشت مواد شيميايي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
گروهي از كاركنان نيروگاه شهيدسليمي نكا به منظور آشنايي با اهداف و ماموريت­هاي شركت مدیریت شبکه برق ایران از آن شركت بازديد نمودند.
واحد شماره 3 بخاری نیروگاه شهید رجایی پس از انجام تعمیرات بازدید دوره ای، دوباره به مدار تولید بازگشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1681/5.jpg
در پي طغيان رودخانه هاي استان خوزستان ، نيروگاه رامين بر اساس مسئوليت اجتماعي خود ضمن توليد پايدار برق مورد نياز مردم ، امكانات و پتانسيل خود را بمنظور كمك رساني به مناطق سيل منطقه بكار گرفت .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1678/نيروگاه رامين.jpg
به گزارش روابط عمومي : به مناسبت ولادت با سعادت دومین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام مراسم تجليل از ايثارگران و خانواده معظم شهدا برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق زرند- سام ايزدي مديرعامل نيروگاه با اعلام اين خبر افزود : واحدهاي نيروگاه كه به دستور ديسپاچينگ و بدليل عدم نياز شبكه از مدار توليدخارج شده بودند با تلاش و همت همكاران وارد مدار توليد گرديد.
همزمان با روز جهانی فشارخون در نیروگاه شهید رجایی انجام شد؛<br>
در سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) و در آستانه نیمه ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.<br>
تعمیرات اساسی واحد پنج نیروگاه گازی خلیج فارس با حضور پیمانکار و متخصصان داخلی انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1677/tavanir.jpg
حسگرهای زلزله برای اولین بار در کشور بر روی خطوط گاز نیروگاه ری راه اندازی شده اند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1675/IMG_20190520_114749_698.jpg
واحد 4 بخار نيروگاه شهيدسليمي نكا به ظرفيت 440 مگاوات پس از انجام تعميرات نيمه اساسي توسط متخصصان و كارشناسان توانمند داخلي مجدداً راه اندازي و به شبكه سراسري برق كشور پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1674/neka04.JPG
جلسه هماهنگی و توجیهی پیمانکاران ساخت برج خنک کن در نیروگاه حرارتی شازند برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1672/IMG_5316.JPG
&nbsp;نادر يعقوب­عليپور از كاركنان اداره آموزش نيروگاه شهيدسليمي نكا از شركت آذرساروج شمال فاتح مسابقات ليگ حرفه ­اي دارت استان مازندران شد.
با برنامه‌ریزی های انجام شده و با تلاش و همت مضاعف تکنسین‌های تعمیرات مکانیک نیروگاه شازند، 8 عدد از کمپرسورهای هوای فشرده واحدهاي نیروگاه شازند همزمان با تعمیرات اساسی واحد شماره یک انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1671/اورهال کمپرسور خانه.jpg
واحدهای خودراه انداز در شبکه سراسری واحدهایی هستند که قابلیت راه اندازي مستقل و شارژ خط بی برق را داشته و پس از فروپاشی شبکه و خاموشی شبکه به عنوان اولین واحد برای بازیابی شبکه (Restoration) وارد عمل شده و شبکه را بصورت جزیره ای برق دار می کنند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1668/photo_2019-05-06_10-34-36.jpg
بازدید معاونین شرکت مدیریت تولید برق بعثت از مراحل ساخت روتور توربین<br>نزد شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران
در تاريخ 98/02/28 جلسه صبحگاهي نيروگاه با حضور<br>&nbsp;سرپرست محترم شركت مديريت توليد برق بعثت جناب آقاي مهندس شيخ برگزار شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1666/IMG_4694.jpg
بازدید سرپرست محترم نیروگاه بهمراه مدیر دفتر حراست از سایت و محوطه نیروگاه
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1665/IMG_4669.jpg
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت: با انجام تعمیرات دوره ای و پیشگیرانه در واحدهای بخار نیروگاه بیستون و نیروگاه گازی اسلام آباد غرب آمادگی لازم را برای عبور موفق از پیک بار تابستان سال 98 را داریم.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1664/DSC_4834.JPG
بازدید کنندگان در ابتدا، توضیحاتی در خصوص ساختار، تعداد واحدها و سهم تولیدی نیروگاه در شبکه سراسری دریافت نموده و سپس با حضور در اتاق فرمان و پست 400 کیلوولت نیروگاه بخار، با فرآیند تولید برق و نحوه ارسال آن به شبکه برق آشنا شدند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1663/image_2019_5_18-7_32_54_861_bW5.jpg
به منظور حفظ آمادگی کارکنان اداره ایمنی مانوری با عنوان آتش سوزی بر اثر کار گرم در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1662/photo_۲۰۱۹-۰۵-۱۶_۱۲-۴۱-۱۱.jpg
یکی از مشکلات قدیمی واحدها انتقال کنترلرهاي فشار گلند با دقت و پیگیری اداره تعمیرات ابزاردقیق توربین برطرف گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1657/20190506_105732.jpg
نیروگاه بیستون با همکاری شرکت فراب آب دمی جهت راه اندازی نیروگاه دالاهو واقع در اسلام آباد غرب را تامین می کند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1654/water.jpg
عملیات تعمیرات تعمیرات دوره ای واحد دوم 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان توسط متخصصان شرکت مدیریت تولید برق اصفهان با موفقیت پایان یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1655/image_2019_5_13-0_55_48_261_o9g.jpg
&nbsp;به مناسبت گراميداشت هفته بسيج كارگري مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;همزمان با روز جهاني كار و كارگر، آئين جشن روز جوان و تجليل از كارگران و جوانان نمونه در نيروگاه شهيد سليمي نكا برگزار شد.
سیستم کنترل واحد 24 میتسوبیشی نیروگاه ری با موفقیت تعویض شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1646/_DSC9203.JPG
سیستم های خنک کاری در واحدهای گازی نیروگاه های کشور برای گذر از پیک برق موثر خواهد بود.
مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر تولید شرکت گفت: سیستم های خنک کاری در واحدهای گازی نیروگاه های کشور برای گذر از پیک برق موثر خواهد بود..
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1645/IMG_8158.JPG
واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۴ نیروگاه رامین که در اواسط آبانماه سال ۹۷ بمنظور تعمیرات اساسی از مدار خارج شده بود پس از اجرای این پروژه تخصصی بدست متخصصان نیروگاه، مجددا به شبکه سراسری برق کشور متصل شد .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1642/نيروگاه رامين اهواز.jpg
اولین سیمولاتور نیروگاهی کشور برای نیروگاههای بخاری در اواسط سال 1380 و اولین سیمولاتور سیکل ترکیبی در سال 1389 در نیروگاه طرشت راه اندازی شده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1640/012 (Copy).jpg
شاخص های عمده تولید نیروگاه شهید رجایی در سال 97، با ثبت مقادیر بالا، رشدی قابل توجه داشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1639/33.jpg
جلسه کمیته هماهنگی تعمیرات با حضور مدیر عامل نیروگاه ری در جهت آمادگی هر چه بیشتر برای پیک تابستان برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1635/_DSC9286.JPG
در بررسی عملکرد حوزه HSE نیروگاه های کشور، نیروگاه کرمان موفق به کسب رتبه سوم شد.
در ادامه فعالیت های تعمیرات هفده گانه نیروگاه، واحد شماره یک بخاری با توان نامی 250 مگاوات که به منظور کسب آمادگی برای تولید برق پایدار در پیک تابستان از مدار تولید، خارج شده بود، پس از انجام تعمیرات بازدید دوره ای، دوباره به مدار تولید بازگشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1634/image_2019_5_11-7_8_10_411_rSX.jpg
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اهدای لوح تقدیر، از شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی به دلیل کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد HSE در بین شرکت های مدیریت تولید برق، تقدیر کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1633/image_2019_5_11-7_8_7_536_9vs.jpg
کار گروه نیروگاه کرمان به عنوان کارگروه برتر استانی از سوی اداره کار و رفاه اجتماعی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1632/AdZDDFJHGCYL.jpg
همکاران شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی مبلغ 218،200،000 ریال از حقوق فروردین خود را بعنوان کمک به&nbsp; سیل زدگان جنوب کشور اختصاص دادند.
در بازديد و جلسات تخصصي مديريت نيروگاه سيكل تركيبي بهبهان و نيروگاه رامين اهواز بر توسعه همكاري و تبادل تجربيات تاكيد شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1630/33333333.jpg
نيروگاه شهيدسليمي نكا در سال گذشته با آمادگي توليد بيش از 12 ميليارد و 187 ميليون كيلو وات ساعت موفق به توليد 11 ميليارد و 33 ميليون و 874 هزار كيلووات ساعت انرژي شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1629/عكس تركيبي از نيروگاها.JPG
پروژه ساخت نازل باکس های نیروگاه حرارتی بیستون توسط پرسنل تعمیرات و کارگاه ساخت داخل این نیروگاه در دست اجرا می باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1628/10G_9560.jpg
به گزارش روابط عمومی مراسم جشنی جهت تجليل از بازنشستگان و كاركنان مجموعه نيروگاه و خانواده ايشان در محل تالار قصر زرند برگزار گرديد .
در راستای حمایت از تولید داخل روغن های ایرانی جایگزین روغن های خارجی گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1616/IMG_1253.JPG
در عملیات تعمیرات دوره ای واحد دوم بخار 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان که در اردیبهشت ماه سال جاری درحال انجام است، بسکتهای سرد ژونگستروم های شماره 1و2 بویلر پس از 14 سال در حال تعویض می باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1615/image_2019_5_5-22_48_15_654_TRU.jpg
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه، در همایشی که با موضوع پیاده سازی روش های مبتنی بر الگوی 5R در نیروگاه برگزار شد، بر اهمیت توسعه بهره وری به منظور گشایش اقتصادی و رونق تولید تاکید کرد و استفاده از روش 5R در بازیابی منابع و پسماند را یکی از راه های وصول این هدف دانست.
به منظور بررسی و ارزیابی ماژول های سیستم نرم افزار جامع شرکت پشتیبان نیرو، جمعی از کارکنان نیروگاه شهید مفتح از نیروگاه شهید رجایی بازدید کردند.
مصرف انرژی فن‌های تغذیه بویلر F.D.FAN به میزان سه مگاوات در شبانه روز در نیروگاه شازند کاهش پیدا کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1612/IMG_5241.JPG
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در نشست هم اندیشی با کارکنان تعمیرات این شرکت گفت: وضعیت اقتصادی شرکت، متاثر از شرایط کشور است که برای دستیابی به اهداف خود، نیازمند تلاش بسیار مضاعف در سال جاری هستیم.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1611/01.JPG
با تلاش کارکنان تعمیرات نیروگاه حرارتی شازند، بازسازی الکتروپمپ ACT صورت پذیرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1609/IMG_5262.JPG
برنامه دلتاواشينگ برج‌هاي خنک کن اصلي و شستشوي سل‌هاي ACT نیروگاه شازند در حال اجرا می‌باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1608/IMG_5247.JPG
نیروگاه رامین اهواز با تکیه بر دانش و تجربه کارکنان خودتوانست با تولید پایدار انرژی برق به ویژه در تابستان طاقت‌فرسای سال ۹۷ نقش مهمی در خدمت‌رسانی به مردم ایفا نماید و هم اکنون نیز عزم خود را بمنظور حفظ و تقویت روند تولید این انرژی حیاتی در سال ۹۸ جزم نموده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1606/3333lkpo.jpg
نيروگاه حرارتي اصفهان در فروردین ماه سال جاری بیش از 212 میلیون كيلووات، انرژي الكتريكي تولید و به شبكه سراسري برق كشور منتقل کرده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1604/IMG_1660.JPG
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زرند گروهی از پرسنل&nbsp; فنی و متخصص نیروگاه زرند به صورت داوطلبانه و به منظور کمک رسانی به مردم سیل زده استان لرستان به منطقه پلدختر اعزام شدند.
به مناسبت گرامیداشت هفته کار و گارگر مراسمی با حضور مدیرعامل و&nbsp; مدیران شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی ومدیرعامل شرکت نیرو آتیه صبا و فرمانده بسیج حوزه 4 شهیدباهنر و جمع کثیری از کارگران در سالن اجتماعات نیروگاه حرارتی تبریز برگزار گردید.
واحد یک نیروگاه حرارتی تبریز برای اولین بار در فاصله بین دو تعمیرات دوره ای خروج از مدار نداشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1600/tabriz 15.JPG
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته سرجوش های المانهای تعویضی در بویلر واحد دو نیروگاه تبریز جهت تایید جوش و رفع عیوب رادیوگرافی گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1599/IMG_9642.JPG
&nbsp;&nbsp;معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی&nbsp; و هیئت همراه از نيروگاه گازي خليج فارس و روند تعميرات اساسي واحد GT21،GT51 بازديد نموده و از نزديك&nbsp; در جريان پيشرفت اين تعميرات قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مدیریت و کارکنان نیروگاه به مناسبت های خجسته روز کار و کارگر، روز خلیج فارس، روز صنعت برق، روز معلم، هفته بسیج کارگری و هفته سلامت، در همایش پیاده روی که به همین منظور برگزار شد، حضور یافتند.
آزمون ارتقای شغلی در نیروگاه شهید رجایی با حضور کارکنان واجد شرایط این شرکت برگزار گردید.
&nbsp;با هماهنگی روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی، جشن فارغ التحصيلي پيش دبستاني و مهدکودک غنچه های نیرو با حضور والدین و مدیران نیروگاه حرارتی تبریز و هیئت امنای شهرک مسکونی نیروگاه حرارتی تبریز&nbsp; برگزار شد.
به مناسبت گراميداشت&nbsp; روز كارگر جلسه اي با حضور همكاران در محل سالن سمينار نيروگاه برگزار گرديد.
بمناسبت هفته کار و کارگر مراسم کوهپیمایی ادارات شهرستان به میزبانی شرکت مدیریت تولید برق زرند با حضور کارکنان ادارات و کارخانجات سطح شهرستان از محل دانشکده صنعت و معدن به طرف سرباغ برگزار گردید.
نيروگاه شهيدسليمي نكا در سال گذشته با آمادگي توليد بيش از 12 ميليارد و 187 ميليون كيلو وات ساعت،11 ميليارد و 33 ميليون و 874 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1595/عكس تركيبي از نيروگاهاسفند 97.JPG
عبداله آقا علیخانی بازرس کل استان قزوین در بازدید از نیروگاه شهید رجایی از تلاش مدیریت و کارکنان این شرکت در جهت تامین برق پایدار تقدیر نمود.
دو مقاله از کارشناسان شرکت مدیریت تولید برق بیستون در نهمین کنفرانس ملی نیروگاه های برق کشور پذیرفته شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1592/conf.jpg
مسابقات دارت كارگري شهرستان به ميزباني شركت مديريت توليد برق زرند در محل سالن ورزشي نيروگاه برگزار گرديد.
واحد 1 بخار نیروگاه حرارتی بیستون پس از انجام تعمیرات دوره ای وارد مدار تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1591/image_2019_4_6-8_18_6_568_Psw.jpg
فرمانده سپاه ناحيه زرند&nbsp; از زحمات و مساعدتهاي آقاي مهندس سام ايزدي مديرعامل نيروگاه جهت همكاريهاي في مابين در طول سال&nbsp; تقديركرد.
تعمیرات دوره ای واحد دوم 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان جهت آمادگی برای پیک تابستان آغاز شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1588/111.jpg
مدیرکل سازمان صدا و سیمای استان آذربایجانشرقی ( شبکه سهند) از روند تولید برق در نیروگاه حرارتی تبریز دیدن نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1590/IMG_0553.jpg
با اتمام تعمیرات بازدید دوره ای واحد شماره 2 بخاری نیروگاه شهید رجایی، 250 مگاوات دوباره به ظرفیت شبکه تولید برق کشور بازگشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1589/image_2019_4_27-7_44_52_913_n1t.JPG
فرماندار تبریز به همراه بخشدار خسروشهر، از نیروگاه حرارتی تبریز بازدید کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1587/فرماندار تبریز.jpg
طی جلسه ای با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت مدیریت تولید برق بیستون با رئیس و معاونین پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه،تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی به امضا رسید.
مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین و مسعود مرادی، مدیرعامل شرکت تولید برق شهید رجایی به همراه هیاتی، روز سه شنبه سوم اردیبهشت از نیروگاه شهید رجایی بازدید کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1582/image_2019_4_24-7_20_44_944_WYM.jpg
نیروگاه شهید رجایی با استفاده از قابلیت پرینترهای 3 بعدی ساخت داخل خود، قادر به تولید قطعات پلیمری مورد نیاز تجهیزات در دیگر نیروگاه ها است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1581/image_2019_4_24-7_20_44_705_Mnu.jpg
&nbsp;به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز: در پی بروز سیل در استان خوزستان و پیامدهای ناشی از آن، خانواده ههای صنعت آب برق خوزستان&nbsp; وبا مشارکت خودجوش همسران کارکنان وبانوان شاغل در این صنعت با برپایی کمپینی تحت عنوان &quot; سیل مهر و وفا &quot;ضمن همدلی با مردم مناطق سیل زده، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را اهدا نمودند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1585/3333lkpo.jpg
&nbsp;در ارزیابی سالانه صورت گرفته از سوی اداره کل حراست و امور محرمانه صنعت تولید برق حرارتی کشور ، مديريت&nbsp; حراست و امور محرمانه نیروگاه رامین توانست با کسب بیشترین امتیاز ، بعنوان برتر&nbsp; حراست اين صنعت در سال 1397 شناخته شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در تداوم اهدای کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده، کارکنان نیروگاه شهید رجایی، همگام با دیگر نهادها، سازمان ها و مردم نقاط مختلف کشور، اقدام به ارسال کاروان کمک های اهدایی خود به استان گلستان نمودند.
عملیات تعمیرات دوره ای واحد اول 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان پس از ده روز به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1579/image_2019_4_23-15_43_4_835_uPs.jpg
بازدید 150 ساعته پیش از&nbsp; تحویل موقت واحد دو نیروگاه گازی خلیج فارس بعد از تعمیرات اساسی انجام شد.
بازديد دوره اي (هجده هزار ساعته) واحد شش نیروگاه گازی خلیج فارس بر اساس دستور العمل سازنده و در راستاي كاهش خروج اضطراري&nbsp; و براي امادگي بيشتر توليد برق انجام گرفت.
این واحد ۳۰۵ مگاواتی که در نیمه دوم آبان ۹۷ بمنظور اجرای تعمیرات اساسی از مدار خارج شده بود با همت تلاشگران خود طی روزهای آینده مجددا راه اندازی و به مدار سراسری برق کشور متصل می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1577/image_2018_12_8-7_54_21_656_twP.jpg
نیروگاه افق ماهشهر که با ظرفیت 648 مگاوات ساعت تامین کننده بخش عمده ای از برق مورد نیاز جنوب شرق خوزستان است در سال 97 توانست 2 میلیون و 687 هزار و 659 مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری ارائه دهد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1576/3333.jpg
شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی با عملکرد بهتر نیروگاه های تحت پوشش در سال 1397 به میزان 8.1% نسبت به سال ماقبل، افزایش تولید خالص داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1575/Untitled-1.jpg
همزمان با ایام&nbsp; اعیاد شعبانیه وولادت حضرت ولیعصر(عج)، از بازنشستگان نیروگاه شهید رجایی تقدیر شد. <br>
شریفی فرد، مجری پدافند غیرعامل شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در بازدید از نیروگاه شهید رجایی از مدیرعامل و کارکنان نیروگاه برای اقدامات مقابله ای موثر با رخداد سیل اخیر، تشکر نمود.<br>
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مدیریت و کارکنان نیروگاه به مناسبت ایام خجسته شعبانیه، در همایش پیاده روی که به همین منظور برگزار شد، حضور یافتند.​
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به آغاز تابستان در استان‌های جنوبی گفت: وضعیت استان‌های جنوبی به‌گونه‌ای نیست که تحمل خاموشی در تابستان داشته باشند به همین سبب صنعت برق حرارتی با آمادگی کامل به استقبال روزهای گرم می‌رود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1567/1.jpg
با همت متخصصین بخش ابزار دقیق گاز نیروگاه کرمان از اخلال در سیستم کنترل DCS واحدهای گاز این نیروگاه جلوگیری شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1568/photo_2019-04-16_09-22-49.jpg
نيروگاه رامین اهواز با توليد 10 ميليون و 318 هزار و 452 مگاوات ساعت انرژي برق در سال 97 توانست نقش مهمي در تامين برق مورد نياز استان خوزستان و پايدارس شبكه سراسري برق كشور ايفا كند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1566/2.jpg
محسن طرزطلب در بازدید از نیروگاه رامین، برخدمت رساني مستمر به مردم ، بويژه مناطق سيل زده تاكيد و خدمت رساني به مردم خوزستان را بزرگترين افتخار صنعت برق برشمرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1565/447804544_21311.jpg.jpg
بیش از 5 تن کالا از سوی نیروگاه شهید رجایی قزوین به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1564/image_2019_4_13-11_15_40_534_ahP.JPG
نشتی خط لوله انتقال پمپاژ آب مایان به نیروگاه حرارتی تبریز مهار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1563/IMG_7907.JPG
از سوختن الکتروموتور اصلی روانکاری واحد هشت گازی نیروگاه کرمان جلوگیری شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1562/sdfgfgygukl1345.jpg
طبق جدول زمانبندی و برنامه ریزی های صورت گرفته در تعمیرات دوره ای واحد2 نیروگاه حرارتی تبریز المانهای سوپر هیتر دما بالا به طور کامل ضخامت سنجی شده و نقاط معیوب واتروالها تعویض گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1560/IMG_9528.JPG
تعمیرات دوره ای واحد اول 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان آغاز شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1561/image_2019_4_13-8_49_40_152_RAY.jpg
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : اعضای شورای هماهنگی حراست های صنعت آب و برق خوزستان بازدید میدانی وپیگیری های موثردرراستای نظارت وکمک به خدمت رسانی صنعت آب و برق خوزستان به مردم سیل زده را مهمترین و رویکرد حراست های تحت سرپرستی خود می دانند.
تست
تعمیرات دوره ای واحد دو بخار نیروگاه حرارتی تبریز به منظور کاهش خروجی های اضطراری و آمادگی برای پیک تابستان 98 در حال انجام است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1555/DSC_0141.jpg
با همت کارشناسان و متخصصین شرکت مدیریت تولید برق بیستون، عملیات ساخت و نصب تجهیزات محفظه احتراق توربین گازی نیروگاه گازی اسلام آباد با موفقیت انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1554/eslam-abad.jpg
با اتمام تعمیرات واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهید رجایی، 250 مگاوات به ظرفیت تولید برق شبکه سراسری اضافه شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1553/image_2018_11_15-9_13_34_958_rde.jpg
مدیر عامل نیروگاه طرشت از محل احداث توربین گاز 25 مگاواتی هیتاچی بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1552/1.jpg
نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان با بهره گیری از 8 واحد گازی و 4 واحد بخار از ابتدای راه اندازی در سال 1380 تا پایان سال 1397 بالغ بر 130 میلیارد و 297 میلیون کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی به شبکه سراسری تزریق کرده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1551/DSC_6158.jpg
واحد شماره 3 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا به ظرفيت 440 مگاوات پس از انجام تعميرات مياندوره­ اي مجدداً راه اندازي و به شبكه سراسري برق كشور پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1548/NEKA03.JPG
نيروگاه حرارتي اصفهان در سال1397بیش از دو میلیارد و689میلیون كيلووات ساعت، انرژي الكتريكي تولید و به شبكه سراسري برق كشور انتقال داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1549/pic.jpg
اولين محموله كمك­هاي غيرنقدي نيروگاه شهيدسليمي نكا به مناطق سيل­زده استان گلستان ارسال شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1547/NEKA01.JPG
با نزدیک شدن به پایان فصل تعمیرات، واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی آماده تولید برق پایدار و مطمئن در تابستان می شوند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1545/33.jpg
در ادامه فعالیت های تعمیراتی واحدهای نیروگاه شهید رجایی، واحد شماره یک بخاری سیکل ترکیبی این یروگاه از مدار تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1542/0000.jpg
مسعود میرزاعسگری مدیرعامل نیروگاه بیستون در بازدید از چاه های فلمن این نیروگاه که در محاصره سیل اخیر غرب کشور قراردارند اظهار داشت مانعی در روند تولید انرژی در نیروگاه بیستون وجود ندارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1541/image_2019_4_6-8_18_6_29_1RW.jpg
مدیرعامل نیروگاه رامین در بازدید شبانه از ساحل رودخانه کارون در شهر ویس و گفتگو با اهالی منطقه، ضمن اعلام آمادگی و در اختیار گذاشتن امکانات لجستیکی این نیروگاه بمنظور مقابله و کاهش آسیب های سیلاب در این منطقه از تامین 250 بشکه 220لیتری بمنظور انسداد مدخل های ورودی سیل به شهر ویس خبر داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1540/image_2019_4_4-13_39_12_33_Oz5.jpg
بسیجیان نیروگاه رامین اهواز در اقدامی جهادی و در بازه زمانی 10ساعته اقدام به ساخت و احداث سیل بند متحرک با استفاده از ورق ها و تجهیزات مستعمل به طول 7 متر و عرض 1/5متر نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1539/99999999.jpg
با تلاش کارکنان شرکت مدیریت تولید برق بیستون در ایام تعطیلات نوروز تعمیرات دوره ای واحد 2 بخار این شرکت با موفقیت به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1538/image_2019_4_6-8_18_6_568_Psw.jpg
دریک اقدام خیر خواهانه مرتضی زمزمی از کارکنان معاونت مهندسی و برنامه ریزی شرکت، تعداد 120&nbsp; جلد&nbsp; کتاب، به کتابخانه عمومی&nbsp; نیروگاه اهدا نمود.
با توجه به شرایط جوی و وقوع سیل در مناطقی از کشور&nbsp; مدیر عامل شرکت ساعت ۱۵ دقیقه بامداد روز ۱۳ فروردین&nbsp; از اتاق فرمان نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی&nbsp; بازدید و ضمن تشکر از تلاش های همکاران، توصیه های لازم را جهت آمادگی برای مقابله با شرایط احتمالی&nbsp; ارائه نمود.
در پی بارندگی های اخیر و طغیان رودخانه های استان خوزستان، کمیته بحران نیروگاه رامین تشکیل جلسه داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1537/22222.jpg
در پی پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش های بی سابقه باران و احتمال وقوع سیل کمیته بحران نیروگاه حرارتی تبریز تشکیل جلسه داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1535/WhatsApp Image 2019-03-31 at 17.40.09.jpeg
نيروگاه رامین اهواز در راستاي مسئوليت اجتماعي خود اقدام به ارسال تجهيزات و امكانات مورد نظر بمنظور مشاركت در احداث سيل بند در منطقه مويلحه شهر ويس واقع در ساحل رودخانه كارون نموده است .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1536/image_2019_3_28-13_50_22_127_Kh7.jpg
&nbsp;بمناسبت آغاز سال جديد آئين ديدار نوروزي مديرعامل نيروگاه شهيدسليمي نكا با كاركنان برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;مهندس محسن نعمتي مديرعامل شركت مديريت توليدبرق نكا به مناسبت آغاز سال جديد با فرماندار شهرستان نكا ديداركرد.
&nbsp;مهندس محسن نعمتي مديرعامل شركت مديريت توليدبرق نكا به اتفاق اعضاي هيئت مديره و معاونين با امام جمعه نكا ديدار نمودند.
&nbsp;مهندس ابوالقاسم سليماني رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان نكا با ارسال لوح تقديري براي مهندس محسن نعمتي مديرعامل شركت از وي تقدير كرد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;بمناسبت آغاز سال­جديد، آيين اداي احترام به ‌مقام شامخ شهدا، بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در جوار يادمان شهداي نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: این نیروگاه بمنظور پیشگیری از آسیب های احتمالی به تاسیسات ساحلی خود اقدام به مقاوم سازی زیرساخت های عمومی و تصفیه خانه ساحلی کرده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1529/photo_2017-04-22_15-55-14.jpg
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در مراسم دیدار نوروزی در این نیروگاه، از تلاش کارکنان این شرکت برای دست یابی به حدود ۱۳ میلیارد کیلووات ساعت آمادگی تولید برق در سال 97 تجلیل نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1522/08.JPG
با بازسازی کلید خانه واحد یک نیروگاه رامین که پس از حادثه آتش سوزی در این کلید خانه صورت پذیرفت این واحد ۳۰۵ مگاواتی در سریعترین زمان ممکن و با موفقیت مجددا به شبکه سراسری کشور متصل شد .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1518/222.jpg
به منظور آشنايي كاركنان با دلايل شكل­گيري و خدمات بازار برق، دوره آموزشي بازار برق در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت ولادت موفورالسرور حضرت امام علي(ع) و بزرگداشت روز پدر، جشن با شكوهي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;جمعي از اصحاب رسانه و اعضاي كانون بسيج رسانه شهرستان نكا به منظور آشنايي بيشتر با توانمندي­هاي صنعت برق از نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد نمودند.
&nbsp;نيروگاه شهيدسليمي نكا در بهمن ­ماه سالجاري 690 ميليون و 448 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
ارسال كمكهاي مردمي نيروگاه زرند به هموطنان مناطق سيل زده كشور
مدیر عامل شرکت تولید برق زرند طي مصاحبه&nbsp; با واحد مركزي خبر صدا و سيماي استان كرمان عنوان كرد: با تلاش بی وقفه متخصصان داخلی تعمیرات واحد‌های نیروگاه حرارتي زرند با موفقیت انجام شد.
به مناسبت ولادت موفورالسرور حضرت امام علي(ع) و بزرگداشت روز پدر، جشن با شكوهي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
تولید برق در نیروگاه های تحت پوشش شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در لحظات تحویل سال و تعطیلات سال نو به قوت ادامه داشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1519/WhatsApp Image 2019-03-25 at 16.23.04.jpeg
استاندار کرمانشاه با اهدا لوحی از مدیرعامل و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق بیستون تقدیر به عمل آورد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1517/taghder 1.jpg
اولين جلسه كميته بحران و پدافند غير عامل نيروگاه زرند در سال&nbsp; 98 باحضور مدير عامل، جمعي از مديران و مسئولين واحدها تشكيل شد.
بامداد روزدوشنبه 27اردیبهشت&nbsp; جمعی از کارکنان نیروگاه&nbsp; در محوطه اتوبان&nbsp; حاضر شده و به سهم خود بخشی از زمین را از زباله‌ها پاکسازی کردند.
در راستای دست یابی به اهداف ترسیم شده در سند چشم انداز برنامه های توسعه جمهوری اسلامی تفاهم نامه بين شرکت مدیریت تولید برق بیستون و دانشگاه رازی کرمانشاه به امضا رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1514/4654654.jpg
حضور مدیرعامل و همکاران در مزار شهدای گمنام جبل انور کوهسنگی ....
محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با اسارل لوحی از مدیرعامل و کارکنان نیروگاه بیستون تقدیر کرد.
به گفته مهندس بني اسد زاده مديراموربهره برداري : واحدهاي نيروگاه زرند كه به دليل عدم نياز شبكه از مدار توليد خارج بود، با انجام اقدامات ضروري درآمادگي كامل مي باشد .
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تجليل از بانوان همكار مراسم بزرگداشت روز مادر و گراميداشت مقام زن در محل نيروگاه زرند برگزار گرديد.
&nbsp;در اين مراسم كه اعضاء هيئت مديره و جمعي از مديران و ايثارگران شركت حضور داشتند، معاون مالي و پشتيباني شركت با تبريك ولادت حضرت امام محمدباقر(ع) و حلول ماه رجب المرجب و گراميداشت هفته درختكاري، از تلاشها و زحمات كاركنان بخش توسعه فضاي سبز نيروگاه قدرداني كرد و گفت: درختكاري و توجه به گسترش فضاي سبز در كنار توليدبرق مستمر و پايدار علاوه بر ايجاد لطافت و زيبايي محيط كار و نيز كمك به ارتقاء سلامت محيط زيست، كار بسيار ارزشمندي است كه در لسان بزرگان دين ما بسيار به آن توصيه شده و نيروگاه در اين زمينه اهتمام ويژهاي دارد.
مسئولان ستادي استان و دفاتر نمايندگي آستان قدس رضوي در شهرستان­هاي استان مازندران از نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد نمودند.
به منظور به تصویر کشیدن تلاش های کارکنان در انجام موفقیت آمیز تعمیرات واحد شماره 3 بخاری، اقدام به هماهنگی حضور خبرنگار سیمای مرکز قزوین برای تهیه گزارش از فرآیند تعمیرات اساسی و راه اندازی این واحد شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1496/564.jpg
در ارزیابی عملکرد نیروگاه های سراسر کشور، نیروگاه شهید رجایی به عنوان برترین نیروگاه در سال 96 معرفی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1495/photo_۲۰۱۹-۰۳-۰۷_۱۲-۳۴-۰۸.jpg
نیروگاه شهید رجایی نخستین نیروگاه دریافت کننده گواهی نامه سیستم مدیریت دارایی های فیزیکی مبتنی بر استاندارد ISO55001 در صنعت برق کشور شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1494/photo_۲۰۱۹-۰۳-۰۷_۱۲-۳۴-۰۸.jpg
نيروگاه افق ماهشهر با تولید 2 میلیون و 589 هزار و 754 مگاوات ساعت انرژی برق در 11 ماهه سال جاري توانست87% میزان سهیمه پیش بینی شده سال 97 خود را تحقق بخشد..
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1493/33.jpg
نیروگاه رامین اهواز با تولید 9 میلیون و 600 هزار و 494 مگاوات ساعت در 11 ماه اول سال 97 توانست با نقش اثرگذار خود ، ضمن پشتیبانی و تقویت شبکه سراسری برق کشور خدمت رسان شایسته ای برای مردم باشد .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1492/888.jpg
تعمیرات اساسی واحد شماره 3 بخاری نیروگاه شهید رجایی با موفقیت به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1484/33.jpg
پنجمین تعمیرات اساسی واحد شماره 3 نیروگاه بخار که به منظور کسب آمادگی تولید در پیک تابستان از شبکه سراسری خارج شده بود، آخرین مراحل تعمیرات را پشت سر می گذارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1483/31.JPG
به گزارش روابط عمومي&nbsp; : مميزي مراقبتي سيستم هاي مديريت ، ايمني و زيست محيطي شركت به صورت يكپارچه انجام گرفت .در جلسه اي كه با حضور مديران و كارشناسان و مميزان شركت انطباق كيفيت آسيا در محل سالن كنفرانس برگزار گرديد.
در آیین گرامیداشت روز درخت کاری، تعداد 160 نهال از سوی کارکنان نیروگاه شهید رجایی غرس شد.<br>
&nbsp;&nbsp;اجلاسيه دبيران امور فرهنگي و ديني صنعت آب و برق سراسر كشور با هدف هم­انديشي در زمينه­هاي تدوين و اجراي برنامه­ها، به مدت دو روز به ميزباني امورفرهنگي صنعت آب و برق استان مازندران در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
به گزارش روابط عموی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، غلامرضا&nbsp; مهرداد، مدیرکل دفتر پشتیبانی فنی تولید شرکت مادر تخصصی برق حرارتی به منظور بازدید از فرآیند تعمیرات واحد شماره 3 بخاری و واحدشماره یک گازی در نیروگاه حضور یافت.<br>
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، براساس رویکرد درون زایی و برون گرایی، از ابتدای سال 1397 تا اسفند سال جاری، تعداد 480 نوع تجهیزات و کالاهای مصرفی و استراتژیک واحدهای سیزده گانه نیروگاه در تیراژ بیش از 30 هزار کالا، پس از طراحی و تهیه نقشه قطعات از سوی کارشناسان و متخصصان اداره ساخت داخل شرکت، توسط قطعه سازان داخلی ساخته و تحویل انبار مرکزی نیروگاه شد.
اعضای هیات مدیره و بازرس کانون بازنشستگان نیروگاه شهید رجایی با آرای اعضا، انتخاب شدند.<br>
در مراسمی با حضور مهندس پیشاهنگ معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی برق حرارتی ٬ مهندس مرادی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح ٬ مهندس شبیهی مدیر عامل شرکت برق منطقه باختر ٬ مهندس فرهور مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی و جمعی از معاونین و مدیران نیروگاه شهید مفتح ؛ مهندس عبدالمجید دیناروند به سمت مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح (نیروگاه شهید مفتح) منصوب و از خدمات مهندس امیر نریمانی مدیر عامل پیشین این شرکت تجلیل شد .
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی، سعی در افزایش بهره وری را مهم ترین روش صیانت از خانواده ها بیان کرد.
سمینار ارزیابی شاخص های بهداشت حرفه ای و اهمیت ارگونومی و اصلاح فرایند های کاری، در نیروگاه برگزار شد.
مهندس سام ايزدي مديرعامل نيروگاه حرارتي زرند به همراه تعدادي از مديران خود از پروژه نيروگاه سيكل تركيبي زرند بازديد و در جريان مراحل اجرايي كار قرار گرفتند<br>در اين بازديد و طي جلسه اي كه برگزا رگرديد مهندس شمسي مديرامور اجرايي پروژه فوق در خصوص روند اجرا ي كارها، مشكلات و عوامل بازدارنده از جمله وضعيت اقتصادي ، ركود بازار و مشكلات پيش آمده در سطح كشور ، گزارشي را ارائه نمود.<br>در ادامه مهندس ايزدي مديرعامل نيروگاه در خصوص تعيين جاده دسترسي و اختصاصي سوالاتي را مطرح نمود كه آقاي مهندس شمسي در جواب افزود: از جمله اولويتهايي كه در حال بررسي و اقدام مي باشد موضوع جاده است كه مقرر است در ابتداي سال جديد براي انتخاب پيمانكار به مناقصه گذاشته شود.در ادامه از مناطق مختلف و كارهاي در حال انجام بازديد و موارد مورد نياز توضيح داده شد.<br>گفتني این نیروگاه در ۱۲ کیلومتری جاده زرند به کرمان و در زمینی به مساحت ۵۲ هکتار احداث گرديده است&nbsp; و ظرفیت واحدهای گاز نیروگاه سیکل ترکیبی زرند ۳۲۴ مگاوات و ظرفیت بخش بخار آن ۱۶۰ مگاوات است و برق تولیدی آن از طریق پست ۲۳۰ کیلو ولت به مدار برق کشور وارد خواهد شد.سوخت اصلی نیروگاه گاز و سوخت دوم گازوئیل خواهد بود که در دو مخزن سوخت هر کدام به ظرفیت ۲۰ هزار متر مکعب ذخیره و نگهداری خواهد شد
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، به دنبال طراحی و ساخت پرینتر 3 بعدی با قابلیت تولید قطعات پلیمری به ابعاد 20 سانتی متر مکعب در نیروگاه، سازنده این دستگاه در اقدامی تازه، پرینتر جدیدی با قابلیت تولید قطعاتی بزرگ تر به ابعاد 50 سانتی متر مکعب ساخت.
عملیات بازدید مسیر داغ واحد 27 در تاریخ مقرر به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1451/واحد 27.JPG
&nbsp;همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) دومین مراسم تجلیل از بازنشستگان،سومین مراسم جشن تکلیف فرزندان دختر و مراسم تجلیل از بانوان شرکت مدیریت تولید برق بیستون در محل تالار برق منطقه ای غرب برگزار شد.
&nbsp;به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي كارگاه آموزشي مهارت­هاي زندگي با عنوان روابط سالم زن و شوهر در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح با حضور معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی برق حرارتی و مدیر عامل شرکت تولید برق شهید مفتح و جمعی دیگر از مدیران ارشد و مسئولین و کارکنان این شرکت در سالن کنفرانس نیروگاه شهید مفتح برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;آئين با شكوه جشن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
مسیر HP واحد یک نیروگاه حرارتی تبریز بدون خروج واحد نشت یابی و رفع نشتی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1447/IMG_7877.JPG
نیروگاه رامین با حذف ورقهای آزبستی و جایگزینی ورقهای کامپوزیتی و پلی پروپیلن ضمن افزایش راندمان برجهای خنک کن آب گردشی واحدهای تولیدی در راستای صیانت از محیط زیست گام برمی دارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1445/cfdcds.jpg
به&nbsp; منظور شناخت تیم های امدادی صنایع همجوار&nbsp; از محیط و تجهیزات نیروگاه در زمان امداد رسانی در شرایط اضطراری، اداره ایمنی و آتش نشانی شرکت اقدام به برگزاری مانوری مشترک با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی کرمان نمود.
نيروگاه شهيدسليمي نكا در دي ­ماه سالجاري 779ميليون و 222 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1438/عكس تركيبي 011.jpg
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی به منظور بررسي روند پيشرفت كار تعميرات نيمه اساسي واحد 4 بخاري و پروژه هاي بازسازي و بهينه سازي در حال اجرا، از نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1437/neka05.JPG
مديرعامل نيروگاه نكا درنشست خبري عنوان داشت:<br><br>با احداث دو واحد گازي 324 مگاوات به ظرفيت نيروگاه نكا افزوده مي شود
واحد3گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید کاوه جهت انجام تعمیرات اساسی از مدار تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1436/image_2019_2_18-11_49_39_42_3Ul.jpg
با همکاری پایگاه بسیج نیروگاه کرمان و حوزه بسیج کارگری استان، حسین بحرالعلوم مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق کرمان در جمع نمازگزاران شهر کرمان حضور پیدا کرد و به ایراد سخنرانی پرداخت.
تعمیرات اساسی واحد 2 گازی نیروگاه کرمان در حال انجام است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1414/Untitled-1.jpg
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، به منظور معرفی دستاوردها و عملکرد نیروگاه شهید رجایی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، گروهی از خبرنگاران و تصویربرداران صدا و سیمای مرکز قزوین در محل این شرکت حضور یافته و پس از انجام مصاحبه با مدیران، گزارشی از وضعیت شاخص های تولید نیروگاه تهیه نمودند.<br><br>
مدیریت و کارکنان نیروگاه شهید رجایی در راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور همزمان با دهه مبارک فجر از نیروگاه حرارتی تبریز بازدید بعمل آوردند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور همزمان با دهه مبارک فجر از نیروگاه حرارتی تبریز بازدید بعمل آوردند.
شرکت مدیریت تولید نیروگاههای گازی خراسان به مناسبت جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب یک شماره از مجله داخلی شرکت را چاپ نمود
همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از خانواده های محترم شهدای نیروگاه حرارتی تبریز دیدار بعمل آمد.
مهندس قرشي مديرعامل شركت توليد نيروي برق كرمان به همراه مهندس ايزدي مديرعامل و مديران نيروگاه طي بازديدي كه از پروژه هاي در دست اقدام داشتند درخصوص مسائل موجود و ارائه راهكارهاي مناسب به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی گفت: قدرت منصوبه نیروگاهی طی 40 سالی که از انقلاب شکوهمند اسلامی گذشته است، حدود 11 برابر افزایش یافته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1401/DSC_5898.JPG
نیروگاه افق ماهشهر با تولید 2 میلیون و 522 هزار 289 مگاوات ساعت انرژی برق در 10 ماهه سال جاری توانست بيش از 85% میزان سهمیه پیش بینی شده سال 97 خود را محقق کند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1405/نيروگاه افق ماهشهر.jpg
نیروگاه رامین با تولید ۹۳۱ هزار و ۲۴۴ مگاوات ساعت در دی ماه سال جاری توانست میزان تولید ۱۰ ماهه سال ۹۷ خود را به ۸ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۲۲۳ مگاوات ساعت برساند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1399/www.jpg
ميزان انرژي توليدي نيروگاه شهيدسليمي نكا از ابتداي سالجاري تا پايان آذر ماه با 6.5 درصد رشد نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 9 ميليارد و 71 ميليون و 638 هزار كيلو وات ساعت رسيد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1395/forsite01.jpg
مهندس صابري به همراه كارشناسان خود از نيروگاه زرند بازديد كردند
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1400/image_2019_2_2-7_21_31_698_Yfz.jpg
به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و به منظور معرفی دستاوردهای آن نمايشگاهي با حضور تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصي در قالب 330 غرفه با مسئولیت اجرایی فرمانداري شهر كرمان در تاریخ ۱۱ بهمن آغاز به‌ کار کرد كه نیروگاه زرند نیز در کنار دیگر شرکتهای صنعت آب و برق استان در غرفه ۴۵ این نمایشگاه به ارائه دستاوردهاي خود پرداخت.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;به منظور افزايش آگاهي كاركنان در راستاي صيانت از اطلاعات سازماني، دوره آموزشي آشنايي با شيوه­هاي تخليه تلفني در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;اولين دوره تخصصي آموزش، نگهداري و تعميرات پمپ­هاي صنعتي در حوزه آب و فاضلاب به همت اداره نگهداري و انرژي شركت آب و فاضلاب روستايي مازندران برگزار شد.
اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با ارسال لوحی ازمسعود میرزاعسگری مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون تقدیر کردند.
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه از نیروگاه بیستون بازدید کرد
یک دستگاه ترانسفورماتور 6/6 کیلو ولت که دچار آسیب شده بود از سوی تعمیرات الکتریک نیروگاه شهید رجایی بازسازی و آماده کار شد.
مانورمشترک اطفاء حریق با حضور پرسنل بهره برداری ایستگاه تقلیل فشار گاز نیروگاه فردوسی با موفقیت اجرا گردید.
تعمیرات اساسی واحد شماره 3 بخاری نیروگاه شهید رجایی از سوی کارکنان تعمیرات این شرکت در حال انجام است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1389/DSC_6236.jpg
در یک اقدام زیست محیطی، پسماند عایق های حرارتی نیروگاه تبریز جمع آوری، انتقال و پاکسازی شدند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1387/IMG_5702.JPG
پس از حادثه واحد دو گازی فیات در سال 1386 ، عملیات بازسازی آن از دی ماه 1397 شروع شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1379/IMG_6942.JPG
کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری کاراته سبک آسای ریو
راندمان بویلرفید پمپ واحد شماره 6 گازی نیروگاه شهید رجایی با انجام اقدامات اصلاحی، افزایش یافت.
با هدف و محوریت ارتباط صنعت و دانشگاه جمعی از اعضاء کانون بسیج هیأت‌علمی دانشگاه های استان&nbsp; از نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان بازدید کردند.
با حضوربیش از 250 نفر مسوولین و کارشناسان مشاغل حساس صنعت آب و برق خوزستان؛ سمینار آموزشی آشنايي با شيوه ها و شگردهای جاسوسی سرویس های اطلاعاتی ويژه صنعت آب و برق خوزستان برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1377/image_2019_1_19-10_3_58_979_qIx.jpg
اهداف این همایش اشاعه فرهنگ سازمانی در عرصه پدافند غیر عامل،آشنایی با الزامات ورویکردهای نوین دربحران بمنظور توانمندسازی وافزایش پایداری درعرصه تولید برق حرارتی عنوان گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1373/222222.jpg
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی دستاوردهای صنعت تولید برق استان قزوین را در دیدار با مسئولان استان قزوین تشریح نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1372/15.jpg
در راستای دیدار مستقیم مسئولین با مردم، حسین بحرالعلوم مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق کرمان در جمع نمازگزاران شهر باغین که محل احداث نیروگاه کرمان است حضور پیدا کرد و به ایراد سخنرانی پرداخت.&nbsp;
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1369/56400_1600x1200-wallpaper-cb1342718952.jpg
در ادامه اجرای برنامه های تعمیرات واحدهای سیزده گانه ی نیروگاه، واحد شماره 3 گازی برای انجام تعمیرات بازدید مسیر گاز داغ(HGP)، از مدار تولید خارج شده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1371/image_2019_1_19-8_23_52_921_upL.jpg
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در جمع مسئولان استان قزوین گفت: اختصاص سهمیه بیشتر سوخت گاز طبیعی به نیروگاه، وابسته به پیشرفت توسعه میادین گازی کشور و بعضا شرایط حاکم بر وضعیت آب و هوایی کشور است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1370/image_2019_1_19-8_23_53_260_4xU.jpg
جدول زمانبندی برنامه های عملیاتی گروه ایمنی برای اجرا در هفته جاری، از سوی معاون توسعه منابع انسانی نیروگاه تشریح شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1367/image_2019_1_19-8_37_37_755_lhV.jpg
در جلسه مشترک کمیته تحقیقات نیروگاه با مسئولان و کارشناسان دفتر تحقیقات و ساخت داخل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی و مدیر دفتر راهبری تحقیقات حوزه تخصصی تولید پژوهشگاه نیرو، توانمندی های نیروگاه در حوزه ساخت داخل و ارائه پروژه های تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1366/DSC_7469.JPG
هجوم جلبک­ها و خزه­ ها به پمپ­خانه آب دریا در نيروگاه شهيدسليمي نكا موجب خروج واش پمپ­ها و محدودیت تولید در واحدهای بخاري اين نيروگاه شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1365/پمپ خانه آب دريا.JPG
این نیروگاه با تولید 821 هزار و 130 مگاوات ساعت در آذرماه توانست میزان تولید انرژی برق در 9ماهه سال جاری خود را به 7 میلیون و 883 هزار مگاوات ساعت برساند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1364/ص 7.jpg
واحد شماره دو بخاری سیکل ترکیبی نیروگاه که به منظور انجام تعمیرات بازدید دوره ای از مدار تولید خارج شده، هم اکنون بخشی از برنامه های تعمیراتی را پشت سر گذاشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1362/DSC_8682.JPG
فعالیت اورهال واحد 250 مگاواتی شماره 3 نیروگاه با انجام عملیات تعمیراتی بر روی 2 روتور توربین HP-IP، وارد مرحله تازه ای شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1361/image_2019_1_16-8_18_55_133_C4n.JPG
مسعود میرزاعسگری با حضور در دفتر ایسنا استان کرمانشاه به تشریح فعالیت های نیروگاه بیستون کرمانشاه پرداخت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1360/BIS_6989.jpg
مديرعامل شركت مديريت توليد برق زرند به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه زرند در جمع نمازگزاران به تشریح دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي در چهل ساله اخير خصوصا در زمينه صنعت برق پرداخت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1357/newsss.jpg
اولین همایش تخصصی پدافند غیرعامل در محل آمفی تئاترنیروگاه رامین با حضور مشاور مدیرعامل و مجری پدافند غیرعامل و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و فرماندار شهرستان باوی به میزبانی شرکت تولید نیروی برق رامین و شرکت مدیریت تولید برق اهواز برگزار گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1352/همایش پدافند.jpg
در این دیدار كه در محل صدا و سيماي مركز مازندران انجام شد، ابتدا مدیرعامل نیروگاه شهیدسلیمی نکا به تشريح فعالیتها و توانمندی های نیروگاه پرداخت و افزود: نیروگاه نکا بدليل دقت و حساسيت در زمينه تعميرات و نگهداري واحدها، در ارزیابی های وزارت نیرو همواره یکی از نیروگاه های برتر بوده و نیز نقش موثري در پایداری شبکه برق کشور داشته است.
مديرعامل نيروگاه شهيدسليمي نكا به مناسبت « روز حمل و نقل و رانندگان »، با كاركنان شاغل در واحد نقليه ديدار نمود.
مهندس محمود محمدي مدير گروه كنترل و ابزار دقيق معاونت مهندسي و برنامه ريزي شركت مديريت توليدبرق نكا سفرنامه اربعين سال 96 خود را در كتابي بنام « پا جاي پاي جابر » گردآوري و به زيور طبع آراست.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;بنا به اعلام ستاد اقامه نماز استان مازندران، در ارزيابي هيئت­هاي داوري ستاد اقامه نماز مازندران از عملكرد سال 96 دستگاه­هاي اجرايي استان، نيروگاه شهيدسليمي نكا حائز عنوان « شايسته تقدير » شناخته شد.
با حکم محسن طرز طب رئیس مجمع عمومی شرکتهای مدیریت تولید برق ، سرپرست شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس معرفی شد.
با تکیه بر دانش بومی و توان متخصصین داخلی برای اولین بار در کشور تعمیر عملگرهای هیدرولیکی کنترل ولو اصلی توربین های بخار در نیروگاه کرمان انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1349/aaa.jpg
به منظور آمادگی در پیک تابستان98 تعمیرات اساسی (33000 ساعت) واحد 5 گازی نیروگاه کرمان که از تاریخ 20 مهر ماه آغاز شده بود با همت متخصصین این نیروگاه و شرکت پیمانکار پایان یافت و با موفقیت در مدار قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1341/IMG_20190109_092704_109.jpg
واحد 4 بخاري نیروگاه شهیدسلیمی نكا با ظرفیت اسمي 440 مگاوات به منظور انجام تعمیرات اساسی و آمادگي توليد در تابستان و پيك مصرف برق از مدار خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1337/neka08.JPG
الکتروموتورهای مربوط به پیک کولرهای برج خنک کاری واحد شماره 3 بخار نیروگاه شهید رجایی مورد بازدید و تعمیر قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1336/image_2019_1_9-9_28_37_936_iLD.jpg
مقاله آقایان رضا فرامرزی پارسا و&nbsp; بهزاد کلانتری در چهلمین همایش شیمی نیروگاه ها پذیرفته شد
&nbsp;&nbsp;&nbsp;جمعي از اعضاي انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران- شاخه تهران، به منظور آشنايي بيشتر با روند توليدبرق از نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد نمودند.
&nbsp;&nbsp;اميرعلي عرب­خزائلي فرزند مهدي عرب­خزائلي از كاركنان نيروگاه شهيدسليمي نكا، در مسابقات قهرماني تكواندو استان مازندران كه به مناسبت هفته بسيج و به ميزباني شهرستان محمودآباد برگزار شد، مقام سوم سبك پومسة رده سني زير 14 سال را از آن خود كرد.
اولین مرحله طرح ایران یار با حضور مسئولین و دانش آموزان هنرستان و دبیرستان اکرامی تبریز در سالن کنفرانس نیروگاه حرارتی تبریز اجرا گردید.
واحد دو نیروگاه گازی خلیج فارس برای انجام تعمیرات نیمه اساسی و بازدید از پره های توربین از شبکه برق جدا شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1335/1.jpg
کارکنان نیروگاه رامین موفق شدند با اقدامات مهندسی و اجرای تعمیرات میاندوره ای ضمن رفع محدویت های فنی ، توان و میزان تولید واحد 305 مگاواتی شماره 3 را به ظرفیت نامی خود برسانند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1333/واحد-۳۰۵مگاواتی-شماره-یک-نیروگاه-رامین-اهواز-پس-از-انجام-تعمیرات-میان-دوره-ای-مجددا-به-شبکه-سراسری-برق-کشور-متصل-شد.jpg
واحد شماره 4 گازی نیروگاه که طبق جدول زمانبندی پیش بینی شده، به منظور انجام تعمیرات CI و تعویض نازل مرحله اول از مدار تولید خارج شده بود، روز یک شنبه شانزدهم دی ماه 1397 دوباره به مدار تولید بازگشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1332/DSC_0846.JPG
آزمایشات دوره ای شغلی با هدف پایش سلامت کارکنان، در نیروگاه شهید رجایی انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1330/11.jpg
شرکت مدیریت تولید برق بیستون در ارزیابی عملکرد شرکت های مدیریت تولید برق رتبه دوم را کسب کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1329/DSC_2905.JPG
به منظور ایجاد و گسترش همفکری و همکاری های آموزشی-پژوهشی، تفاهم نامه ای بین شرکت مدیریت تولید برق بیستون و دانشگاه صنعتی کرمانشاه به امضا رسید
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1328/image_2019_1_6-7_56_45_357_dyk.jpg
نيروگاه شهيدسليمي نكا در آذر ­ماه سالجاري يك ميليارد و 44 ميليون و 334 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1327/forsite01.jpg
برگزاری اولین جلسه آزمون الکترونیکی در شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی قزوين
به مناسبت نهم دي­ماه روز بصيرت و ميثاق با ولايت مراسم با شكوهي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;تيم واليبال نيروگاه شهيدسليمي نكا مقام سوم دوازدهمين دوره مسابقات سراسري واليبال وزارت نيرو را از آن خود كرد.
ممیزی سیستم های مدیریتی مستقر در نیروگاه شهید رجایی به منظور انطباق یابی با عملکرد الزامات تعریف شده، انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1323/image_2019_1_5-9_29_17_132_BIx.jpg
واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی پس از اتمام تعمیرات به مدار تولید بازگشت.
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی کشور از محل نیروگاه سیکل ترکیبی یزد بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1319/IMG_0530.jpg
مهندسان مجرب و متخصص نیروگاه رامین بمنظور ثبت و انتقال دانش و تجربیات خود به مهندسان جوان اقدام به طراحی دستورالعمل جامع سیگنالینگ و حفاظت الکتریک واحدهای تولیدی این نیروگاه نمودند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1324/۲۰۱۸۰۳۰۶_۱۵۱۸۳۶.jpg
دانشجویان رشته مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین از نیروگاه شهید رجایی بازدید نمودند.
تعمیرات اساسی واحد بخاری نیروگاه شهید رجایی وارد بیستمین روز شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1317/001.jpg
طی مراسمی نهمین سالگرد روز بصیرت و میثاق امت با ولایت حضور مدیریت و همکاران ، به طور با شکوهی در سالن کنفرانس نیروگاه حرارتی تبریز گرامی داشته شد.
هیتر شماره یک ایستگاه گاز نیروگاه فردوسی شروع به کار کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1299/1.jpg
کارشناسان نیروگاه رامین با اجرای تعمیرات و اقدامات تخصصی در سیلندر فشار متوسط واحد ۳۱۵ مگاواتی شماره ۵ توانستند پس از 8سال ، ضمن بهبود و افزایش 15 مگاواتی تولید و کاهش مصرف داخلی ، زمان راه اندازی مجدد و اتصال به شبکه سراسری برق کشور را از 48ساعت به 4 ساعت کاهش دهند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1301/ص 7.jpg
جلسه بررسی و جمع بندی گزارشات و مسائل زیست محیطی نیروگاه ها در تاریخ 97/10/9 برگزار گردید
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1300/_MG_3553.JPG
واحدهای بخار نیروگاه بیستون موفق به تولید 2 میلیون و 791 هزار مگاوات ساعت انرژی در 9 ماهه سال شدند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1298/DSCF0011.JPG
نیروگاه افق ماهشهر با تولید 2 میلیون و 400 هزار مگاوات ساعت انرژی برق در 9 ماهه سال جاری توانست 81% میزان سهمیه پیش بینی شده سال 97 خود را محقق کند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1297/image_2018_11_29-10_52_15_452_woa.jpg
واحد۴ بخار نیروگاه بندرعباس وارد مدار شد.
این نیروگاه با تولید 821 هزار و 130 مگاوات ساعت در آذرماه توانست میزان تولید انرژی برق در 9ماهه سال جاری خود را به 7 میلیون و 883 هزار مگاوات ساعت برساند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1294/ص 1.jpg
به دنبال رفع اشکال در برج های خنک کن کمکی نیروگاه شهید رجایی، مصرف آب واحدهای بخار این نیروگاه به میزان بیش از 20 هزار متر مکعب در سال کاهش یافت.
واحد ۴ بخار نیروگاه بندرعباس جهت&nbsp; رفع نشتی از بویلر و انجام پرمیت های صادر شده از مدار خارج گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1280/00012.jpg
شرکت مدیریت تولید برق بیستون در نه ماهه نخست سال 97 موفق به تولید 2 میلیون و 791 هزار مگاوات ساعت انرژی شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1279/DSCF0011.JPG
واحد های گازی نیروگاه تبریز و صوفیان قابلیت خود راه اندازی دارند.
بازدید مدیرعامل شرکت مدیریت تولید نیروگاههای گازی خراسان از نیروگاه شهیدکاوه
بازدید همکاران پیشکسوت شرکت مدیریت تولید نیروگاههای گازی خراسان از فاز بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان صورت گرفت...
در پی پخش برنامه «بی حاشیه» از سیمای مرکز استان قزوین، در ساعت 21 الی 22:20 روز شنبه مورخ 01/10/1397، مطالب غیرواقع در خصوص عملکرد زیست محیطی نیروگاه شهید رجایی، همراه با اظهارات فرماندار محترم شهرستان آبیک مطرح گردید که به منظور تنویر افکار عمومی، جوابیه ای به شرح زیر از سوی موسی اصلی بیگی، مدیر روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، تهیه و برای انتشار در اختیار رسانه های جمعی قرار گرفت.
واحد شماره يك بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا كه از اواسط آبان ماه به منظور انجام تعميرات مياندوره­ اي و حفظ آمادگي توليد در زمستان از مدار خارج شده بود، مجدداً به شبكه سراسري پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1273/00001.jpg
دانشجویان رشته مهندسی مکانیک دانشگاه شریف تهران از واحدهای نیروگاه شهید رجایی بازدید نمودند.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به گزارش پايگاه بسيج شهيدعباديان، اعضاء صندوق خيرين بسيج نيروگاه شهيدسليمي نكا در يكساله منتهي به دي­ماه امسال بيش از 466 ميليون ريال به اقشار نيازمند جامعه كمك­ نمودند.
تعمیرات اساسی هیتر شماره یک ایستگاه گاز نیروگاه فردوسی بر اساس برنامه زمانبندی مصوب در حال اجرا است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1270/20181217_093225.jpg
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین و هیات همراه از نیروگاه شهید رجایی قزوین بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1271/photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۹_۱۲-۲۶-۲۵.jpg
واحد 3 نیروگاه بندرعباس با پایان عملیات تعمیرات دوره ای با شبکه سراسری پارالل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1267/00011.jpg
واحد شماره 4 گازی نیروگاه شهید رجایی با هدف انجام تعمیرات از شبکه سراسری تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1266/DSC_0785.JPG
در هشت ماهه سالجاري ميزان توليد انرژي در نيروگاه شهيدسليمي نكا با 3.6 درصد افزايش نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 8 ميليارد و 27 ميليون و 304 هزار كيلو وات ساعت رسيد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1263/عكسهاي تركيبي2 02.jpg
در ادامه فعالیت های تعمیراتی واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی، واحد شماره سه(3) بخاری با توان نامی 250 مگاوات، طبق جدول زمان بندی به منظور انجام تعمیرات اساسی، از مدار تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1262/01.JPG
نیروگاه افق ماهشهر با تولید 2 میلیون و 250 هزار مگاوات ساعت انرژی برق در 8 ماهه سال جاری توانست 75% میزان سهمیه پیش بینی شده سال 97 خود را تولید کند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1259/310224_345.jpg
جايگزيني کوپلينگهاي دنده اي بوسترپمپهاي فيدواترپمپهاي واحد اول 320 مگاواتی با نوع ديسک کوپلينگ در نیروگاه اصفهان به اجرا در آمد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1257/image_2018_12_15-8_48_24_645_aid.JPG
بمناسبت ­هاي ولادت موفورالسرور پيامبراكرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) و گراميداشت هفته­ هاي وحدت و بسيج، مراسم با شكوهي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
نيروگاه شهيدسليمي نكا در آبان­ ماه سالجاري 872 ميليون و 524 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1255/عكس تركيبي 00.jpg
در این بازدید، قائم مقام مدیرعامل شرکت، به تشریح عملکرد نیروگاه در حوزه تولید برق و ساخت داخل پرداخت و با بیان مقدار تولید این شرکت که در حدود 12 میلیارد کیلووات ساعت انرژی در سال است، از نیروگاه شهید رجایی به عنوان یکی از بزرگترین نیروگاه های کشور یاد نمود.
&nbsp;براساس ارزيابي­ هاي هيأت­ هاي داوري ستاد اقامه نماز استان مازندارن عملكرد سال گذشته نيروگاه شهيدسليمي نكا حائز عنوان شايسته تقدير شناخته شد.
به منظور آمادگی در پیک تابستان98 تعمیرات اساسی واحد 5 گازی نیروگاه کرمان در حال انجام است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1247/IMG_1022.jpg
وضعیت مصرفی آب مقطر و راندمان نیروگاه شهید رجایی با اجرای طرح های اصلاحی در حوزه انرژی، بهبود یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1245/image_2018_11_15-9_13_34_958_rde.jpg
واحد 1 بخار نیروگاه بیستون با ظرفیت 320 مگاوات پس از انجام تعمیرات دوره ای ده روزه به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1249/DSC_2905.JPG
واحد 305 مگاواتی شماره 3 نیروگاه رامین که بمنظور رفع چالشهای فنی و محدودیت های تولیدی از چرخه تولید انرژی خارج شده بود پس از اجرای عملیات های شبانه روزی وموفقیت آمیزتعمیرات میاندوره ای مجددا راه اندازی و به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1244/image_2018_11_11-15_2_57_856_vSg.jpg
در فستيوال بين المللي هنرهاي رزمي كشور آذربايجان كه با حضور نمايندگان ايران و چندين كشور دنيا برگزار شد فواد خداكرمي از ورزشكاران نيروگاه رامين اهواز توانست با نمايش خيره كننده خود مدال طلا اين دوره از مسابقات را كسب كند.
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی با اهدای لوح تقدیر، از عملکرد مدیر ابزاردقیق این نیروگاه به دلیل ساخت چاپ گر 3 بعدی و عملکرد&nbsp; مطلوب وی در حوزه تعمیرات تجلیل نمود.
2 واحد بخاری و گازی نیروگاه شهید رجایی با مجموع ظرفیت 320 مگاوات، به منظور انجام تعمیرات از مدار تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1239/5445.JPG
پروژه ريتيوب بويلر كمكی شماره ٢ نیروگاه بندرعباس با شروع عمليات دمونتاژ لوله های قديمی در نیروگاه بندرعباس آغاز شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1242/000000000001111.jpg
با حضور و کمک به موقع کارکنان نیروگاه شهید رجایی، از انفجار احتمالی تانکر حامل آمونیاک جلوگیری شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1238/20.jpg
با اهدا لوحی از سوی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت نیرو&nbsp; از مدیر دفتر حراست نیروگاه بیستون به عنوان مدیر برتر صنعت آب و برق کشور تجلیل به عمل آمد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1237/taghdir2.jpg
این نیروگاه در 8 ماهه سال جاری توانست 7 میلیون 61 هزار و 849 مگاوات ساعت انرژي برق را توليد و به شبكه سراسري برق كشور تحویل نمايد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1234/۲۰۱۸۰۳۱۸_۱۱۱۵۱۸.jpg
بمناسبت هفته پدافند غيرعامل مانور آمادگي در زمان وقوع زلزله با همكاري تيم­ هاي عملياتي آتش­نشاني و امداد و نجات شركت صدرا و شهرداري و هلال احمر شهرستان نكا در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
با همکاری سازندگان داخلی در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ ، دو دستگاه آبزن خط لوله ری هیت بویلر ساخته و تعویض گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1212/gg.jpg
اولين كنفرانس مهندسي برق و كامپيوتر به همت مراكز علمي– تخصصي، مجموعه شركت­هاي مخابراتي و صنعت برق مازندران، سي ­ام آبان­ماه در دانشگاه آزاد اسلامي واحد قائمشهر برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1208/neka03.png
مدیرعامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت: این نیروگاه ضمن تلاش جدی و تمرکز بر تولید پایدار انرژی برق توانست طی سالهای اخیر اقدام به تولید و تحویل بیش از 4 میلیون و 300 هزار لیتر آب مقطر مورد نیاز شرکتهای برق منطقه ای و توزیع برق استان بمنظور شستشوی مقره ها ، ترانسها و سایر تجهیزات شبکه برق خوزستان نماید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1206/image_2018_11_26-9_31_18_113_qjf.jpg
اطلاع رسانی به متقاضیان جهت ثبت نام مشمولین وظیفه برای تاریخ اعزام 1 اسفند 97 شرکت تولید نیروی برق رامین اهواز
نیروگاه رامین با گذر از فصل گرم تابستان و کاهش مصرف این انرژی حیاتی ، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته شده اقدام به اجرای پروژه های تعمیراتی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی بمنظور بهبود سطح آمادگی نیروگاه رامین در سال 98 می کند.
واحد 2 بخار نیروگاه بیستون پس از انجام تعمیرات دوره ای با موفقیت به شبکه سراسری برق کشور متصل شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1199/Untitled.jpg
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت برق حرارتی مسعود میرزاعسگری برای مدت دو سال به عنوان مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون معرفی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1197/6.jpg
به مناسبت هفته بسیج مانور اطفا حریق و مقابله با حوادث تانکرهای حامل سوخت و نشتی مایعات قابل اشتعال&nbsp; در نیروگاه گازی خلیج فارس برگزار گردید.
به مناسبت هفته بسیج مدیر عامل نیروگاه گازی خلیج فارس به صورت سر زده از قسمتهای مختلف شرکت بازدید بعمل آورد.
مسئول فرهنگی نیروگاه شهید رجایی در میان مسئولان فرهنگی شرکت های تولید و مدیریت تولید برق کشور، عنوان برتر این دوره را به دست آورد.
واحد 305 مگاواتی شماره 2 نیروگاه رامین اهواز پس از انجام تعمیرات مياندوره اي مجددا وارد مدار سر اسری برق کشور شد .
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1194/مهندس ناصر محمدي-مديرعامل نيروگاه رامين اهواز.JPG
تعميرات اساسي نيروگاه در سه بخش مكانيك، الكتريك و ابزار دقيق انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1184/_DSC3673.JPG
راندمان بویلر فیدپمپ واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهید رجایی با انجام تعمیرات اساسی، حدود 4 درصد افزایش یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1183/image_2018_11_19-8_43_11_179_Y4S.jpg
طی لوحی از سوی استاندار کرمانشاه از قربان رهروان&nbsp; فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و مسئول موکب شهدای صنعت برق نیروگاه بیستون تقدیر به عمل آمد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1186/image_2018_11_20-12_58_20_695_5JL.jpg
همزمان با انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ با بررسی و تست های لازم بر روی پره ها رادیال سیل های توربین فشار ضعیف، پس از گذشت سی سال هیچ گونه آسیبی در این توربین مشاهده نشده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1174/mm.jpg
واحد یک نیروگاه در آذر ماه سال جاری اورهال خواهد شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1173/00013.jpg
واحد۴ نیروگاه بندرعباس باشبکه سراسری پارالل گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1172/00011.jpg
درسه ماهه تابستان سال ۹۷ بالغ بر۱ میلیون و 90 هزارو 396مگاوات ساعت انرژی برق در نیروگاه طوس تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1166/bb.JPG
با توجه به اهمیت کارکرد صحیح سوت بلوئرها در شستشوی بسکت ها و تأثیر مستقیم آن بر روی راندمان بویلر، در تعمیرات نیمه اساسی واحد، اصلاح و سرویس کامل سوت بلوئرهای ایرهیتر ها انجام گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1163/image_2018_11_12-15_8_2_350_GWB.jpg
با تلاش کارکنان اداره بویلر امور تعمیرات مکانیک در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ با توجه به برنامه زمانبندی شده ،مجموعه ی اهرم بندی سکتور پلیت های لانگشتروم ، ترمیم و سرویس و بازسازی گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1162/image_2018_11_12-15_8_5_949_fwd.jpg
با شروع تعمیرات نیمه اساسی، از قسمت های مختلف واحد طبق برنامه از پیش تعیین شده بازدید می شود. هدف از این بازدیدها، بررسی و کنترل شرایط فیزیکی و شیمیایی تجهیزات، ارسال گزارش و در صورت نیاز ارائه راهکارهایی به منظور بهبود و کاهش مشکلات موجود می باشد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1161/بازدیدهای امور شیمی در زمان تعمیرات نیمه اساسی واحد سه نیروگاه طوس.jpg
واحد شماره 4 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا به ظرفيت 440 مگاوات كه از بيست و نهم مهر ­ماه به منظور انجام تعميرات مياندوره­ اي و حفظ آمادگي توليد در زمستان از مدار خارج شده بود، روز دهم آبان ماه مجدداً به شبكه سراسري پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1160/PicsArt_10-31-10.03.40.jpg
طبق برنامه زمان بندی شده برای انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ و تأمین لوازم و قطعات مورد نیاز برای فعالیت های جاری امورهای تعمیراتی بیش از ۱۵مورد قطعه مورد نیاز این امورها ، توسط کمیته قطعات ساخت داخل تأمین گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1175/nn.jpg
واحد شماره 2 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا كه از بيست و يكم مهر ­ماه به منظور انجام تعميرات مياندوره ­اي و حفظ آمادگي توليد در زمستان از مدار خارج شده بود، مجدداً به شبكه سراسري پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1181/neka01.JPG
بازدید جناب آقای مهندس پیشاهنگ، معاونت محترم راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از شرکت تولید نیروی برق خراسان
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;بمناسبت ارتحال جانسوز پيامبر اعظم(ص) و شهادت سبط اكبرش امام حسن­مجتبي و&nbsp; امام رئوف حضرت علي­بن موسي­الرضا (عليهماالسلام) مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;بمناسبت ارتحال جانسوز پيامبر اعظم(ص) و شهادت سبط اكبرش امام حسن­مجتبي و&nbsp; امام رئوف حضرت علي­بن موسي­الرضا (عليهماالسلام) مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;بمناسبت ارتحال جانسوز پيامبر اعظم(ص) و شهادت سبط اكبرش امام حسن­مجتبي و&nbsp; امام رئوف حضرت علي­بن موسي­الرضا (عليهماالسلام) مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;بمناسبت ارتحال جانسوز پيامبر اعظم(ص) و شهادت سبط اكبرش امام حسن­مجتبي و&nbsp; امام رئوف حضرت علي­بن موسي­الرضا (عليهماالسلام) مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;هجدهمين نمايشگاه بين­المللي صنعت­ برق ايران از روز جمعه ۱۱ آبان ماه به مدت 4 روز در محل دائمي نمايشگاه­هاي بين المللي تهران برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;دكتر صديقه ببران مديركل روابط عمومي و اطلاع ­رساني وزارت نيرو طي لوح تقديري از تلاش و مشاركت فعال نيروگاه شهيدسليمي نكا در برگزاري هجدهمين نمايشگاه بين ­المللي صنعت برق ايران قدرداني نمود.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;واحد شماره يك گازي نيروگاه شهيدسليمي نكا با ظرفيت توليد 137.6 مگاوات كه به منظور انجام بازديد دوره­اي 2 هزار ساعته از مدار خارج شده بود، پس از چهار روز كار فشرده مجدداً به شبكه سراسري پيوست.
با اتمام بخش دیگری از فعالیت های تعمیراتی واحدهای نیروگاه شهید رجایی، واحد شماره یک بخاری به ظرفیت 250 مگاوات، دوباره به مدار تولید بازگشت.
در راستای فعالیت های زیست محیطی شرکت مدیریت تولید برق بیستون مراسمی در همین زمینه تحت عنوان &quot;پیاده روی و پاکسازی محوطه نیروگاه بیستون&quot; در این شرکت برگزار شد
&nbsp;نيروگاه شهيدسليمي نكا در مهرماه سالجاري يك ميليارد و 35 ميليون و 671 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
&nbsp;واحد شماره يك گازي نيروگاه شهيدسليمي نكا با ظرفيت توليد 137.6 مگاوات كه به منظور انجام بازديد دوره­ اي 2 هزار ساعته از مدار خارج شده بود، پس از چهار روز كار فشرده مجدداً به شبكه سراسري پيوست.
تعمیر اساسی یکی از تجهیزات مهم نیروگاه بیستون برای اولین بار با استفاده از قطعات ساخت داخل و دانش بومی کارکنان این نیروگاه انجام شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1152/image_2018_11_10-9_25_20_391_1YH.jpg
با اتمام تعمیرات نیمه اساسی واحد شماره 3 سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی، 100 مگاوات توان نامی، دوباره به مدار تولید بازگشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1151/DSC_9847.JPG
به منظور حصول اطمينان از اثر بخشي سيستم مديريت يكپارچه، اولين فرآيند مميزي داخلي بر اساس پنج استاندارد ايزو 2015-9001 ، ايزو 2015-14001 ، ايزو 2014-10002 ، ايزو 2012-10004 و اوسس 2007-18001 در نیروگاه شازند اجرا شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1150/۲۰۱۸۱۱۱۱_۰۹۱۷۱۹.jpg
واحد دو نیروگاه شهید کاوه جهت تعمیرات اساسی از مدار خارج و پس از انجام پرمیت های توقف واحد، بازدیدها، تعمیرات و سرویس های روتین در بخش های مختلف تعمیرات مکانیک، الکتریک و کنترل و ابزار دقیق وارد مدار و با شبکه سراسری پارالل گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1148/12.jpg
دستگاه Hart Communicator&nbsp;&nbsp;&nbsp; يک دستگاه مهم برای تست و کاليبره ترانسميترهاي مدل Rosemount در اداره کاليبراسيون نیروگاه‌ها مي‌باشد.
همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق از غرفه نیروگاه گازی خلیج فارس بازدید بعمل آورد.
نيروگاه حرارتي اصفهان در سال جاری بیش از یک میلیارد و320میلیون كيلووات، انرژي الكتريكي تولیدو به شبكه سراسري برق كشور انتقال داد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1145/122.jpg
طراحي، ساخت و نصب اريفيس هاي فشارشكن چندمرحله اي در مسير Warm up فيدپمپهاي نيروگاه حرارتي شازند به منظور جلوگيري از خوردگي سايشي ولوهاي آن براي اولين بار در نيروگاه طراحي و ساخته شده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1141/اریفیس3.png
هجدهمین دورۀ نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران با حضور نمایندگان بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی از جمله شرکت‌های مدیریت تولید برق کشور به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان صنعت برق کشور در سال جاری را رقم زدنند.
با هدف ارزیابی آمادگی و اقدام موثر در شرایط اضطراری مانور ایمنی و آتش نشانی در نیروگاه بخار بندرعباس برگزار شد
واحد 3 نیروگاه بندرعباس با شبکه سراسری پارالل گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1138/001.jpg
تعمیر اساسی یکی از تجهیزات مهم نیروگاه بیستون برای اولین بار با استفاده از قطعات ساخت داخل و دانش بومی کارکنان این نیروگاه انجام شد
به گزارش روابط عمومي، مانور پدافند غير عامل و مديريت بحران، خنثی‌سازی اقدامات خرابکارانه، امداد و نجات و تخلیه ساختمان در محل نیروگاه شازند با حضور تيم‌هاي امدادي ایستگاه آتش‌نشانی، مرکز سلامت کار و جمعی از بیسجیان نیروگاه و گروه امداد شهرستان شازند برگزار گرديد. هدف از برگزاري اين مانور ايجاد آمادگي بيشتر بين نيروهاي خدمات رسان و هماهنگي بيشتر دستگاه‌هاي پشتيبان در زمان بروز حادثه و خطر اعلام گرديد.
نیروگاه های زیرمجموعه شرکت مدیریت تولید برق بیستون در شش ماهه نخست سال 97 موفق به تولید 2 میلیون و 139 هزار و 459 مگاوات ساعت انرژی ناخالص شدند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1107/DJI_0002.JPG
نشتی هیدروژن ژنراتور واحد شماره 2 بخاری نیروگاه شهید رجایی رفع شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1109/4بعد.jpg
برگزاری مانور پدافند غیر عامل در نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان
پیشاهنگ در راستای تقدیر از تلاشهای ایثارگرانه و مجاهدانه پرسنل زحمتکش مجموعه نیروگاه های شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در گذر از پیک تابستان سال جاری ، از نیروگاه های تبریز و سهند بناب بازدید کرده و با پرسنل این نیروگاه ها دیدار کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1102/IMG_6015.JPG
مهندس پیشاهنگ در راستای تقدیر از تلاشهای ایثارگرانه و مجاهدانه پرسنل زحمتکش مجموعه نیروگاه های شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در گذر از پیک تابستان سال جاری ، از نیروگاه های تبریز و سهند بناب بازدید کرده و با پرسنل این نیروگاه ها دیدار کردند.
مهندس پیشاهنگ در راستای تقدیر از تلاشهای ایثارگرانه و مجاهدانه پرسنل زحمتکش مجموعه نیروگاه های شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در گذر از پیک تابستان سال جاری ، از نیروگاه های تبریز و سهند بناب بازدید کرده و با پرسنل این نیروگاه ها دیدار کردند.
طرح ارتباط سیستم تصفیه خانه مدیا و بخار توسط متخصصان بسیج نیروگاه کرمان تکمیل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1093/IMG_9804.jpg
واحد شماره یک بخاری نیروگاه به ظرفیت نامی 250 مگاوات، طبق جدول زمانبندی تعیین شده، برای انجام تعمیرات بازدید دوره ای 20 روزه از مدار تولید برق خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1092/IMG_2430.jpg
در پي اعلام نتايج آزمايشات سالانه بعمل آمده از كاركنان، سمينار آموزشي با هدف آشنايي كاركنان با اهداف آزمايشات ادواري و اقدامات پيشگيرانه از بيماري­هاي شغلي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
در شش ماهه نخست سالجاري بالغ بر 6 ميليارد و 119 ميليون و 109 هزار كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه شهيدسليمي نكا توليد شد كه در مقايسه با مدت مشابه سال قبل بيش از 3.5 درصد افزايش را نشان مي­دهد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1086/عكس تركيبي 0111.jpg
مسعود میرزاعسگری عبور موفق از پیک بار تابستان سال جاری را مهمترین موفقیت مجموعه تحت مدیریت خود دانست و افزود با ساخت و تعمیر قطعات مورد نیاز در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی موفق عمل کرده‌ایم.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1085/5.JPG
بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی غرب کارون در دومین روز از ادامه سفر مدیران ارشد صنعت برق کشور به استان خوزستان صورت پذیرفت
بازدید از شستشوی مقره ها در دومین روز از سفر مدیران ارشد صنعت برق کشور به استان خوزستان صورت پذیرفت.
این جلسه در اولین ساعات سفر مدیران ارشد صنعت برق کشور به استان خوزستان صورت پذیرفت
به منظور افزایش توان و راندمان واحدهای گازی در شرایط گرم سال، تجهیزات مربوط به سیستم های خنک کاری(FOG) این واحدها، تعمیر و آماده بهره برداری گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1082/Untitled-1.jpg
واحد شماره 3 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا كه از بيستم شهريور ­ماه به منظور انجام تعميرات مياندوره­ اي و حفظ آمادگي توليد در زمستان از مدار خارج شده بود، مجدداً به شبكه سراسري برق پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1080/tamirat02.JPG
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در ادامه پروژه بکارگیری دوربین های نظارتی برای پایش و حفاظت فیزیکی در نیروگاه، یک دستگاه دوربین با استفاده از توانمندی و ظرفیت های داخلی، در ارتفاع 70 متری دودکش نصب شد.
&nbsp;&nbsp;نيروگاه شهيدسليمي نكا در شهريورماه سال جاري يك ميليارد و 80 ميليون و 142 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;سي­ و يكمين يادواره 33 شهيد سرافراز نيروگاه شهيدسليمي نكا و مراسم گراميداشت ياد و خاطره 40 شهيد مدافع حرم استان مازندران، با شكوه خاصي در محل اين نيروگاه برگزار شد.
عملیات تعمیرات دوره ای واحد اول 320 مگاواتی بخار نیروگاه اصفهان به پایان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1076/image_2018_10_10-23_11_7_475_P0z.jpg
نيروگاه شهيدسليمي نكا در شهريورماه سال جاري يك ميليارد و 80 ميليون و 142 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1074/resize.jpg
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;سي­ و يكمين يادواره 33 شهيد سرافراز نيروگاه شهيدسليمي نكا و مراسم گراميداشت ياد و خاطره 40 شهيد مدافع حرم استان مازندران، با شكوه خاصي در محل اين نيروگاه برگزار شد.
جلسات فنی بویلر طرح نیروگاه سیریک با حضور مهندسان شرکت مهندسی تکنوپروم اکسپورت روسیه برگزار شد.
با تلاش نیروهای متخصص و متعهد شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان و با صرفه جویی بالغ بر یک میلیون دلار سیستم آب ژاول سازی نیروگاه بندرعباس پس از پانزده سال در نیروگاه بندرعباس راه اندازی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1069/gfgf.jpg
اطلاعیه جذب سرباز امریه شرکت تولید نیروی برق رامین اهواز
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1068/رامین.jpg
میزان تولید برق شش ماهه اول سال 97 در نیروگاه گازی خلیج فارس به دو میلیون 998 هزار 525 مگاوات ساعت رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1065/tavanir.jpg
واحد یک نیروگاه گازی خلیج فارس برای انجام تعمیرات دوره ای و بازدید 18 هزار ساعته از شبکه برق جدا شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1064/tavanir 1.jpg
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی از نیروگاه کرمان بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1067/IMG_0811.JPG
صنعت برق کشور در تابستان سال جاری یکی از سخت ترین و پرچالش ترین سالهای خود را بدیل افزایش بی سابقه دمای هوا و کاهش سطح تولید نیروگاههای برقابی بدلیل تداوم خشکسالی ها طی نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1060/1535_orig - Copy.jpg
در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حمایت از تولید داخلی تعداد بیش از 240 قطعه در نیروگاه بیستون ساخته شد و مورد تعمیر قرارگرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1057/IMG_0051.jpg
بویلر ۲ واحد s1 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از رفع نشتی از بخش HP اکونومایزر با بویلر ۱ پارالل گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1055/boyler2.jpg
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات مینی فوتبال بین دوازده تیم از قسمتهای مختلف شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی برگزار گردید و تیم بهره برداری بخار به مقام قهرمانی دست یافت.
واحد ۴ نیروگاه طوس پس از انجام تعمیرات دوره ای در مهمرماه سال جاری وارد مدار و با شبکه سراسری پارالل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1054/SC_1147-765x510 (1).jpg
بازدید مهندس پیشاهنگ&nbsp; معاون راهبردی تولید شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی از نیروگاه شهید مفتح
نخستین عملیات اسیدشویی هیتر شماره 3 بخار به منظور تسهیل در فرآیند ری تیوب این تجهیز از سوی کارکنان امور شیمی نیروگاه بخار انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1046/Capture.JPG
نيروگاه رامین با تولید ۵ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۶۹۳ مگاوات ساعت در ۶ ماهه اول سال ۹۷ توانست با نقش اثرگذار خود ، ضمن پشتيباني و تقويت شبكه سراسري برق كشور خدمت رسان شايسته اي براي مردم باشد.
در طول هفته دفاع مقدس از دو خانواده ایثارگر شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در شهرستانهای تبریز و عجب شیر دیدار دیدار بعمل آمد.
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس مراسمی با حضور نماینده محترم ولی فقیه در سپاه عاشورا و فرمانده حوزه بسیج شهید باهنر و پیشکسوت دوران جنگ تحمیلی و همکاران شرکت در سالن کنفرانس نیروگاه حرارتی تبریز برگزار گردید.
واحد شماره 2 نیروگاه شازند به منظور انجام تعمیرات دوره ای از شبکه خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1034/4654.jpg
جواد مرادی به عنوان معاون جدید تولید شرکت مدیریت تولید برق بیستون منصوب شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1033/DSCF0011.JPG
واحد G15 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از انجام بازدید 4 هزار ساعته وارد مدار تولید شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1030/IMG_9378.jpg
مولدهای نیروگاه سیکل ترکیبی یزد از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه، 2 میلیون و 296 هزارو 791 مگاوات ساعت انرژی برق تولید کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1029/IMG_4705.jpg
عملیات بازسازي و ترميم يک‌ست کامل از بسکتهاي سرد ژونگستروم در اولویت کاری متخصصان شرکت مدیریت تولید برق بیستون قرار گرفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1026/446327448_296115.jpg
به مناسبت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور کارکنان نیروگاه حرارتی تبریز در محل نماز خانه این&nbsp; نیروگاه برگزار شد.
آزمون استخدامی تبدیل وضعیت کارکنان پیمانکاری شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در محل نیروگاه حرارتی تبریز با حضور 132 نفر برگزار شد.
جلسه هم‌اندیشی شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان کرمانشاه به میزبانی نیروگاه بیستون در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1023/DSC_3304.JPG
<br>با انتقال رزین های فیلترهای آنیونی و کاتیونی قوی تصفیه آب به بکواش وصل و انجام اقدامات لازم، افت فشار فیلتر آنیونی ضعیف ردیف ۱ از حدود ۱٫۵ اتمسفر به حدود ۰٫۸ اتمسفر کاهش یافت و همچنین نواقص فیلتر کاتیونی قوی ردیف ۲ شناسایی شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1021/878 (1).jpg
واحد شماره 2 بخاری نیروگاه شهید رجایی برای انجام تعمیرات از شبکه تولید خارج شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1018/40.jpg
فرهاد تجری نماینده مردم سرپل ذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه بیستون بازدیدکرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1015/DSC_3236.JPG
به منظور ارتقاء سطح دانش دفاعی در مقابل تهدیدات دشمن با همت پایگاه مقاومت بسیج نیروگاه کرمان و حضور مدیران و کارکنان این نیروگاه کارگاه پدافند غیرعامل برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1011/IMG_0531.JPG
نیروگاه رامین اهواز در ادامه برنامه های تخصصی خود در عرصه خودکفایی و با تکیه بر جوانان خلاق این نیروگاه موفق به ساخت کولـر روغن بوستـر پمـپ شد.
&nbsp;کارکنان امور تعمیرات مکانیک نیروگاه بیستون موفق به بازسازی تعداد 70 عدد بسکت ناحیه سرد ژونگستروم‌ها شدند
در پي بروز بحران خشكسالي در استان­هاي شرقي كشور بويژه استان سيستان و بلوچستان، كاركنان نيروگاه شهيدسليمي نكا به پويش سراسري تأمين هزينه آب مورد نياز هموطنان، تحت عنوان « نذر آب » پيوستند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1007/neka01.jpg
نيروگاه شهيدسليمي نكا در مردادماه سال جاري يك ميليارد و 401 ميليون و 310 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1003/neka022.jpg
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت گراميداشت افضل­الاعياد، عيد سعيد غديرخم سالروز استقرار امامت و اعلان وصايت اميرالمؤمنين، حضرت علي­بن ابيطالب(ع) و ولادت امام موسي كاظم(ع) آئين جشن با شكوهي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت عيد سعيد غديرخم سالروز استقرار امامت و اعلان وصايت اميرالمؤمنين، حضرت علي­بن ابيطالب(ع)، آئين ديدار كاركنان با سادات با شكوه خاصي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;طي مراسمي به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت غرور آفرين و پيروزمندانه آزادگان به آغوش ملت و ميهن اسلامي، مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;به مناسبت گراميداشت هفته دولت و ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
به گزارش امور بهره برداری شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان واحد دو بخار نیروگاه بندرعباس پس از سه روز تعمیرات فشرده مجددا با شبکه سراسری برق کشور پارالل گردید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1000/index.jpg
عبدالرسول پیشاهنگ طی سفر یک روزه به استان کرمانشاه از نیروگاه بیستون بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/999/DSC_3177.JPG
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق خراسان با اشاره به اینکه حجم نقدینگی در بازار برق پایین است و شکاف زیادی میان هزینه تولید یک کیلووات ساعت برق با فروش برق وجود دارد، گفت: نیروگاه‌های تحت پوشش این شرکت موفق شدند که ۱۷۸ میلیون کیلووات ساعت بیشتر از برنامه ابلاغ شده برق تولید کنند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/998/Temp8JNyQm4FJdSkLx5kFx8w_1535783473264.jpg
نیروگاه افق ماهشهر در3ماهه دوم سال 97 میزان 1میلیون و 700 هزار مگاوات ساعت تولید انرژی داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/996/ماهشهر111.jpg
راه اندازی دو مجموعه پکیج تصفیه فیزیکی انسانی در راستای تحقق اهداف زیست محیطی در نیروگاه افق ماهشهر انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/997/2121.jpg
در سه ماهه دوم سال 97 اقدامات پرسنل تلاشگر نیروگاه رامین در راستای حفظ پایداری واحدهای نیروگاه رامین بوده است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/994/رامین.jpg333.jpg
دومین جلسه ذینفعان طرح احداث نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس «J» با حضور نمایندگان شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی، شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو، مشاور طرح، مسئولان استانی و منطقه ای، معتمدان محلی و ساکنان مجاور، سیزدهم تیرماه جاری در سالن اجتماعات عمومی نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/892/8a2670b24cdd781be2197a8de2722054c55de58e.jpg
حجت الاسلام والمسلمین یزدان پرست، مشاور وزیر و مسئول فرهنگی وزارت نیرو به مناسبت عید غدیر خم و گرامیداشت هفته دولت در نیروگاه شهید رجایی با اشاره به آیه قرآن کریم گفت: خداوند نور است و این نوری که می بینید، جلوه ای از انوار الهی است که شما کارکنان صنعت برق، تولید می کنید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/993/image_2018_9_1-7_22_21_185_WT4.jpg
پروژه آب شيرين كن « BWRO » نيروگاه شهيدسليمي نكا همزمان با هفته دولت به بهره ­برداري رسيد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/989/neka06.JPG
با وقوع زلزله در استان کرمانشاه نیروگاه بیستون با تلاش کارکنان خود در اسرع وقت با شبکه سراسری سنکرون شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/986/Untitled.jpg
درخشش طراوت شاکری فرزند همکارمان آقای محسن شاکری در مسابقات جهانی ریاضی مالزی 2018
کانال روابط عمومی شرکت مدیریت تولید نیروگاههای گازی خراسان در پیام رسان سروش آغاز به کار کرد
رضا اردکانیان در آیین بهره برداری از واحد یک و دو بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی پرند گفت: با توجه به سیاست های حوزه مدیریت مصرف و همچنین افزایش ظرفیت تولید برق پیش بینی می کنیم که تابستان سال آینده را بدون خاموشی سپری کنیم.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/982/11.jpg
واحد 1 نیروگاه بیستون پس از انجام تعمیرات اضطراری در کمترین زمان ممکن و در کمتر از 24 ساعت با شبکه سراسری پارالل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/981/DJI_0003.JPG
مديرعامل شركت مادر تخصصي توليدنيروي برق حرارتي كه به منظور شركت در مراسم افتتاح نيروگاه 307 مگاواتي كاسپين نوشهر به استان مازندران سفر كرده بود، از نيروگاه شهيد سليمي نكا بازديد نمود.
میزان انرژی تولیدی نیروگاه شهید مفتح همدان در تیرماه سال جاری به 642 هزارو&nbsp; 810 مگاوان رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/988/13579853-b.jpg
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی، آمادگی نیروگاه های کشور را در تابستان جاری علی رغم محدودیت های تولید، بالاتر از 98 درصد اعلام کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/976/DSC_1948.gif
واحد اول بخار 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان پس از رفع عیب، وارد مدار تولید شد و به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/977/IMG_9371.JPG
فرمانده سپاه عاشورا به همراه فرمانده ناحیه بسیج امامت و فرماندهان حوزه بسیج کارگری آذربایجان شرقی از نیروگاه حرارتی تبریز بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/978/20180819_154431.jpg
کتاب مقدمه ای بر نیروگاه بخار که حاصل تجارب و تحقیقات تخصصی مهندس مصطفی صادقی در نیروگاه رامین اهواز می باشد توسط موسسه انتشارات پژوهندگان راه دانش به چاپ رسید.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/975/image_2018_8_15-10_56_31_791_xOo.jpg
خبرنگاران و مدیران رسانه های استان خوزستان وسرپرستان خبرگزاری های کشور از نیروگاه رامین اهواز بازدید کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/974/image_2018_8_18-12_32_30_882_q9N.jpg
حجت اسدی اعلام کرد: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در سال جاری از مرز دو میلیون مگاوات ساعت گذشت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/968/02Photo by amir minabian.jpg
مشروح فعالیت های اطلاع رسانی نیروگاه شهید رجایی در خصوص اصلاح الگوی مصرف و مدیریت مصرف توسط دفتر روابط عمومی این نیروگاه ارائه شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/962/11.JPG
نیروگاه شهید رجایی با هدف کاهش نوسانات ولتاژ برق کشور، در طرح کنترل فرکانس شبکه سراسری مشارکت دارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/963/1245.jpg
تولید واحدهای نیروگاهی شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانشرقی در نیمه نخست سال جاری نسبت به وضعیت مشابه سال 1396 به میزان 12 درصد افزایش داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/960/Untitled-1.jpg
سرپرست شرکت مدیریت تولید برق خلیح فارس گفت: تابستان امسال نیروگاه خلیج فارس با تمام توان خود در پیک مصرف کار تولید برق را انجام می دهد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/959/tavanir.jpg
محسن طرزطلب در جریان سفر به استان کرمانشاه و بازدید از نیروگاه بیستون گفت: محدودیت های تولید برق را در سال آینده به حداقل خواهیم رساند.
محسن طرزطلب به همراه معاونین و مدیران شرکت برق حرارتی در جریان سفر به استان کرمانشاه از نیروگاه‌ بیستون بازدید کرد.
عبدالرسول پیشاهنگ در جریان بازدید از نیروگاه نکا گفت: از هر طرح ابتكاري و خلاقيتي كه بتواند رفع مشكل توربين و بازگشت به وضعيت عادي را تسريع نمايد، استفاده شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/955/02.JPG
واحد یک نیروگاه حرارتی سهند بناب، پس از رفع نشتی در المانهای بویلر با شبکه سنکرون شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/947/bonab 4.JPG
نيروگاه شهيدسليمي نكا در تيرماه سالجاري يك ميليارد و 212 ميليون و 970 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/946/IMG_4848resize.JPG
توليد انرژي نيروگاه شهيدسليمي نكا در 4 ماهه نخست سالجاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 2.4 درصد افزايش يافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/945/aks niroogah.resize01.JPG
&nbsp;بمنظور حفظ سلامت و ايمن­­سازي كاركنان در برابر بيماري­ها، كاركنان نيروگاه شهيدسليمي نكا در برابر ويروس هپاتيت B واكسينه شدند.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;مدیرعامل نیروگاه شهیدسلیمی نکا از تعميرات غير مترقبه و تعويض و ترميم پره­ هاي آسيب ديده توربين واحد يك بخاري در مدت يك هفته خبر داد.
انجام به موقع تعمیرات نیروگاهی با وجود گرمای طاقت فرسا و سایر شرایط سخت در نیروگاه رامین اهواز ادامه دارد.
شمسایی به سمت رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خوزستان منصوب شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/950/انتصاب.jpg
جلسه‌ای با حضور کارشناسان اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه و اعضا کمیته صنعت سبز نیروگاه بیستون برگزار شد
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/943/image_2018_7_31-10_5_11_89_x66.jpg
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از ثبت سریعترین زمان ممکن در رفع نشتی از بویلر و راه اندازی مجدد واحد نیروگاهی خبر داد و گفت: رفع نشتی بویلر واحد 305 مگاواتی شماره 3 و راه اندازی مجدد این واحد نیروگاهی در سریع ترین زمان به دست توانمند متخصصان نیروگاه رامین انجام شد.
مدیر کل و معاون اقتصادی اداره اطلاعات استان کرمانشاه از نیروگاه بیستون بازدید کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/929/132675.jpg
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;بمناسبت ولادت با سعادت حضرت ثامن­ الحجج، امام رئوف حضرت علي­بن موسي الرضا(ع)، مراسم جشن با شكوهي با حضور ارادتمندان آن حضرت در نيروگاه شهيدسليمي نكا&nbsp; برگزار شد.
رضا اردكانيان از تلاش هاي ارزنده و احساس مسئوليت كاركنان نيروگاه ری در انجام وظايف محوله قدرداني کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/922/for site.jpg
ستار محمودی به همراه مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با خانواده شهید بابتراش دیدار کردند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/921/DSC_2149.JPG
طاهری گفت: سال 86 به صورت بنیادی و با رویکرد نهادینه سازی، ساختار جدید HSE در وزارت نیرو پیاده سازی شد، به طوری که این حرکت بزرگ موجب شد، امروز حتی یک صنعت بزرگ بدون ساختار HSE در کشور دیده نشود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/920/DSC_7857.JPG
مدیر عامل نیروگاه بیستون طی گفتگویی با خبرگزاری ایسنا منطقه کرمانشاه وضعیت تولید در نیروگاه‌های بیستون و اسلام آباد غرب را تشریح نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/917/mohandes.jpg
مقاله ایرج فرهادی رئیس اداره شیفت بهره‌برداری 5 نیروگاه بیستون در ماهنامه علمی‌ پژوهشی مهندسی مکانیک مدرس منتشر شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/918/DSC_3032.JPG
تمامی معاملات شرکت تولید نیروی برق رامین با استفاده از سامانه ستاد انجام می شود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/913/Setad-1000-way2pay-95-10-06-810x454[1].jpg
جلسه مدیریت بحران وپدافند غیرعامل شرکت تولید نیروی برق بندرعباس ونیروگاه های زیرمجموعه در نیروگاه ایسین برگزار شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/914/image_2018_7_16-9_36_52_552_5xb.jpg
در راستای تعاملات منطقه‌ای حسین سلیمی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق بندرعباس با مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان دیدار کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/915/pakzad.jpeg
نیروگاه افق ماهشهر از ابتدای سال تا کنون 875هزار مگاوات ساعت تولید انرژی داشته است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/911/ماهشهر.jpg
نیروگاه رامین با 6 واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت 1850 مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/912/متخخصصین برق.jpg
نیروگاه رامین با رزروسازی تجهیزات مهم صنعتی ، در جهت تقویت سطح آمادگی واحدهای خود و تولید پایدار انرژی برق در تابستان و ایام پیک برق گام برمی دارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/910/برج خنک کن.jpg
&nbsp;نیروگاه برق رامین با 6 واحد تولیدی خود به استقبال تابستان می رود
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/909/واحد6.jpg
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان گفت: مجوزات لازم جهت احداث برج خشک هیبریدی در نیروگاه اصفهان اخذ و قرارداد اجرایی آن با شرکت مپنا به در شرف انعقاد است.
نیروگاه رامین اهواز با رزروسازی تجهیزات مهم صنعتی ، در جهت تقویت سطح آمادگی واحدهای خود و تولید پایدار انرژی برق در تابستان و ایام پیک برق گام برمی دارد.
سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه بیستون بازدید کرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/904/DSC_3027.JPG
توليد انرژي نيروگاه شهيدسليمي نكا در سه ماهه اول سال جاري با افزايش 2 درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل به 2 ميليارد و 424 ميليون و 687 هزار كيلووات ساعت رسيد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/902/resize0.jpg
با تغییر کاربری تانک بدون استفاده مازوت 22هزار مترمکعبی به عنوان تانک ذخیره آب، حجم ذخیره سازی آب نرم شده در نیروگاه اصفهان به 40 هزار مترمکعب افزایش یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/899/1.jpg
پرسنل تلاشگر نیروگاه رامین اهواز با واکنش سریع و اقدامات تخصصی که پس از نوسانات شدید به شبکه برق که از محل پست توزیع و انتقال اهواز 2 ایجاد شده بود توانستند با تبحر و هوشیاری مانع از خروج واحدهای نیروگاهی و خاموشی های گسترده در شبکه برق استان خوزستان شوند.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/898/ص 1.jpg
نيروگاه شهيدسليمي نكا در خردادماه سالجاري 969 ميليون و 457 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/897/resize .jpg
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;به منظور ارتقاء آگاهی و مصون­سازي کاركنان از تهدیدات بالقوه ‌سایت­ها، شبكه­های اجتماعی وتلفن­های همراه، سمیناری با عنوان « فضاي مجازي، فرصت­ها و تهديدات امنيتي- اخلاقي » در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
&nbsp;دوره آموزش فضای مجازی در نیروگاه یزد برگزار شد.
در نمایشگاه بین المللی صنعت برق اصفهان قطعات ساخت داخل نیروگاهی توسط شرکت مدیریت تولید برق اصفهان به نمایش گذاشته شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/890/namayesh.JPG
طی ارزیابی‌های به عمل آمده از سوی اداره کل حراست شرکت مادر تخصصی برق حرارتی،دفتر حراست نیروگاه سیکل ترکیبی یزد عنوان دوم در بین دفاتر حراست شرکت مدیریت تولید برق کشور را کسب نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/889/boyler.jpg
به مناسبت هفتم تير ماه سالروز انفجار دفتر مركزي حزب جمهوري اسلامي و شهادت مظلومانه آيت ا... دكتر بهشتي و 72 تن از ياران حضرت امام(ره) مراسمي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
این نیروگاه ۱۸۵۰ مگاواتی با راه اندازی مجدد واحد ۳۱۵ مگاواتی شماره ۶ خود که پس از تعمیرات اضطراری انجام پذیرفت، با حداکثر توان تولیدی به استقبال تابستان رفت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/887/نیروگاه-برق-رامین-اهواز-با-6-واحد-تولیدی-خود-به-استقبال-تابستان-می-رود.jpg
دومین جلسه کارگروه هماهنگی تولید نیروگاه‌های خراسان بزرگ، روز دوشنبه 11/04/97 در محل سالن جلسات شرکت تولید نیروی برق خراسان، با حضور نمایندگانی از کلیه نیروگاه‌های استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و شرکت آذرخش با حضورمدیریت عامل و همکاران فنی شرکت تولید برق خراسان برگزارشد.
عملیات تعویض انتهای دودکش واحد 1 نیروگاه بیستون با وجود شرایط سخت محیطی توسط متخصصان داخلی انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/885/image_٢٠١٨_٠٦_١٧-٠٨_٥٣_٤٠_٩١٤_oXx.jpg
طی ارزیابی‌های به عمل آمده از سوی اداره کل حراست شرکت مادر تخصصی برق حرارتی،دفتر حراست نیروگاه بیستون عنوان اول در بین دفاتر حراست شرکت مدیریت تولید برق کشور را کسب نمود.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/884/IMG_0051.jpg
دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو مرحله شرکتی&nbsp; با حضور همکاران و خانواده های ایشان در محل مهمانسرای شرکت برگزار شد.
مدیر دفتر فنی شرکت تولید نیروی برق بندرعباس خبر داد: واحد 320مگاواتی شماره4 نیروگاه بندرعباس وارد مدار شبکه برق کشور شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/879/image_۲۰۱۸_۰۶_۲۶-۰۶_۵۶_۳۶_۶۱۲_c0d.png
به منظور بررسي راهكارهاي عملياتي شعار « حمايت از كالاي ايراني » همايش ساخت داخل و حمايت از توليد ملي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزاري شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/876/0011.JPG
نيروگاه شهيدسليمي نكا در ارديبهشت ماه سالجاري 591 ميليون و 182 هزار كيلووات ساعت انرژي توليد كرد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/873/aks niroogah.resize01.JPG
عمادالدين سروي به عنوان سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه نيروگاه شهيدسليمي نكا معرفي و از خدمات علي اكبر يگانه مدير سابق حراست اين شركت تقدير شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/872/neka01.JPG
واحد شماره 2 بخاري نيروگاه شهيدسليمي نكا با ظرفيت 440 مگاوات كه از سوم ارديبهشت ماه به منظور انجام تعميرات مياندوره اي و حفظ آمادگي و پايداري توليد در تابستان از مدار خارج شده بود، پس از 39 روز كار فشرده تعميراتي مجدداً به شبكه سراسري پيوست.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/871/neka011.JPG
شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی آمادگی لازم برای تولید انرژی الکتریکی با حداکثر توان در ایام پیک مصرف تابستان 1397 را دارد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/868/IMG_4451.JPG
&nbsp;&nbsp;همزمان با روز جهاني كار و كارگر، آئين جشن روز جوان و تجليل از كارگران و جوانان نمونه در نيروگاه شهيد سليمي نكا برگزار شد.
به منظور آشنايي بيشتر كاركنان با راهكارها و شيوه هاي اثرگذار در تحكيم روابط خانوادگي، دوره آموزشي خانواده و مناسبات حاكم بر آن در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
انجام اصلاحات ایستگاه گاز نیروگاه خرمشهر انجام شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/867/ایستگاه گاز .jpg
بازدید 8 هزار ساعت واحدهای 3 و 4 نیروگاه افق ماهشهر پایان یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/866/ماهشهر.jpg
تعمیرات میان دوره ای واحدهای 1 ، 2 و 4 نیروگاه رامین اهواز پایان یافت.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/865/نيروگاه رامين اهواز .jpg
تعمیرات نیمه اساسی واحدهای شماره3، 5 و 6 نیروگاه رامین اهواز انجام شد.