تعمیرات واحدهای گازی نیروگاه ری پایان یافت
25 فروردین 1400
21 واحد گازی نیروگاه ری به منظور کسب آمادگی تولید، تأمین بار پیک شبکه سراسری کشور و کمک به پایداری تولید با موفقیت مورد بازدید و تعمیرات قرار گرفتند.
لینک تصویر خبر


به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، از آنجائیکه پایداری واحدها در تابستان منوط به انجام تعمیرات و بازدیدهای پیشگیرانه است، از طرفی عمر بالای اکثر تجهیزات، بازدهی تولید واحد ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در صورت عدم انجام تعمیرات پیش‌بینی شده ممکن است شاهد خارج شدن واحدها از مدار بوده و یا تولید مورد انتظار صورت نگیرد، مطابق برنامه‌های از پیش تعیین شده، دو تعمیرات اساسی، پنج بازدید قسمت‌های داغ توربین و چهارده بازدید محفظه احتراق برای واحدهای گازی نیروگاه ری صورت گرفته است.

این تعداد تعمیر در بین نیروگاه‌های کشور کم‌نظیر محسوب می‌شود و نیروگاه ری با داشتن توربین‌های گازی متنوع و نیروهای متخصص و با دانش فنی بالا جایگاه ویژه‌ای در بین نیروگاه‌های کشور دارا می‌باشد.

انجام 1400 فعالیت در سه حوزه مکانیک، الکتریک و ابزار دقیق به پشتوانه تلاش، تجربه و تخصص متخصصان و پرسنل این نیروگاه در حالی با موفقیت و بطور کامل به پایان رسید، که شیوع ویروس کرونا و در برخی مواقع شرایط نامطلوب جوی، هیچ تأثیری در اجرا و کیفیت انجام آن نداشت.​


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید