اجرای تعمیرات ابزار دقیق واحد 4 بخاری نیروگاه شهید رجایی
26 فروردین 1400
تعمیرات بازدید دوره‌ای واحد شماره چهار نیروگاه شهیدرجایی قزوین با استفاده از تخصص و توان کارکنان این شرکت درحال انجام است.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، در ادامه آماده‌‎سازی واحدهای سیزده‌گانه نیروگاه برای تولید برق پایدار در پیک تابستان، امور تعمیرات ابزاردقیق این نیروگاه نیز همگام با سایر حوزه‌ها، اقدام به فعالیت‌های تعمیراتی کرده است که بازدید، تنظیم، چک و سرویس تجهیزات ابزاردقیقی این واحد بخشی از این اقدامات است.

در فرایند تعمیرات بازدید دوره‌ای واحد شماره چهار بخاری، تنظیم ترانسمیترهای سطح، «فلو» و درجه حرارت، تنظیم و سرویس سیستم اطفای حریق مشعل خانه، چک و تنظیم منابع تغذیه سیستم‌های کنترل و سوییچ‌های فشاری کوره از سوی متخصصان ابزاردقیق بخار انجام شده است.

کالیبراسیون و تنظیم سوییچ‌های فلوی آب اصلی برج خنک‌کننده و تنظیم و چک کردن آنالایزرهای اکسیژن و تنظیم سیستم اطفای حریق ترانسفورماتورهای کمکی و اصلی هم نمونه‌ای از فعالیت‌های تعمیراتی بود که از سوی متخصصان این امور در این دوره از برنامه‌های تعمیراتی صورت پذیرفت.

با آماده‌سازی واحدهای بخاری و سیکل‌ترکیبی نیروگاه شهیدرجایی، این نیروگاه آماده تولید برق پایدار در فصل تابستان می‌شود.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید