در سال ۱۳۹۹ صورت گرفت؛
تولید ۹ میلیون مگاوات ساعت برق در نیروگاه رامین اهواز
12 فروردین 1400
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: این نیروگاه توانست با تولید بیش از ۹ میلیون مگاوات ساعت انرژی برق در سال ۹۹، ضمن پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور، خدمت رسان شایسته‌ای برای مردم و صنایع به‌ویژه در شرایط سخت کرونایی باشد.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، "خلیل محمدی" با بیان اینکه با اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اجتماعی و برنامه‌ریزی لازم، ضمن صیانت از سلامتی کارکنان متخصص و تقویت واحد‌های تولید برق توانستیم ۹ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۱۵ مگاوات ساعت انرژی برق تولید کنیم، اظهار داشت: تعمیرات اساسی واحد ۳۱۵ مگاواتی شماره ۶، تعمیرات میان دوره سایر واحد‌های تولیدی و رفع محدودیت مشکلات فنی نیروگاه، ساعت کارکرد واحد نیروگاه رامین در سال ۹۹ را به ۳۸ هزار و ۵۷۵ ساعت رساند.

وی همچنین میانگین تولید لحظه‌ای واحد‌های نیروگاه رامین طی پارسال را ۲۳۴ مگاوات ساعت عنوان کرد و گفت: امیدواریم با اتمام پروژه تعمیرات اساسی واحد ۶ و رفع مشکلات سایر واحد‌های تولیدی بتوانیم پیش از آغاز پیک مصرف برق و فصل گرما، با هر ۶ واحد تولیدی ضمن تولید پایدار انرژی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری کشور، تابستانی توأم با آرامش را برای مردم به ارمغان آوریم.

لازم به‌ذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تأمین آسایش مردم و پشتیبانی از برق شبکه کشور ایفا می‌کند.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید