در اسفند 99 تحقق یافت؛
تولید بیش از 900 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهید رجایی
14 فروردین 1400
بیش از نهصد میلیون کیلووات ساعت انرژی خالص در اسفند سال گذشته از سوی واحدهای نیروگاه شهید رجایی تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، جواد دوستی، معاون مهندسی و برنامه‌ریزی نیروگاه شهید رجایی در تشریح میزان تولید انرژی در اسفند 99، گفت: در دوازدهمین ماه سال گذشته، به میزان 945 میلیون و 296 هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی نیروگاه، تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.

دوستی به سهم تولید واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی در ماه اسفند اشاره کرد و بیان داشت: از این میزان انرژی تولیدی، 446 میلیون و 285 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی و 499 میلیون کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه بخار تولید شده است.

این میزان انرژی در حالی تولید شده است که نیروگاه شهید رجایی در فصل تعمیرات قرار دارد، به طوری که هم اکنون واحد 250 مگاوتی شماره چهار بخاری برای انجام تعمیرات بازدید دوره‌ای، واحد شماره چهار گازی برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق و نازل و واحد شماره دو بخاری سیکل‌ترکیبی هم برای انجام تعمیرات نیمه سنگین از مدار تولید خارج شده‌اند.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید