کسب عنوان شایسته تقدیر در سطح ملی توسط خانه بهداشت نیروگاه شهید سلیمانی کرمان
19 اسفند 1399
نیروگاه شهید سلیمانی کرمان براساس ارزیابی مشترکی که توسط وزارتخانه‌های تعاون و بهداشت در میان خانه‌های بهداشت کارگری در سطح کشور به عمل آمد موفق به اخذ کسب رتبه برتر در استان کرمان و عنوان شایسته تقدیر در سطح ملی شد.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، حسین بحرالعلوم، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق کرمان با اعلام این خبر گفت:  مجهز بودن خانه بهداشت این نیروگاه به تجهیزات پایش و کنترل و ارتقای بهداشت و سلامت کارکنان با شناسایی عوامل زیان آور شغلی، اندازه‌گیری و انجام اقدامات فنی مهندسی و مدیریتی لازم در جهت حذف و یا کاهش عوامل شناسایی شده از جمله آیتم‌هایی است که در کسب این موفقیت نقش بسزایی داشته است.

وی ادامه داد: شناسایی کانون‌های خطر در مجموع ارزیابی ریسک‌های موجود و انجام اقدامات اصلاحی لازم در جهت کنترل و به حداقل رساندن آنها و پایش، کنترل و ارتقای سلامت پرسنل با انجام آزمایشات و معاینات سالیانه پزشکی و شناسایی پرسنل دارای بیماری‌های ناشی از کار و درمان آنها با ارجاع به پزشک متخصص نیز پارامترهای مهم این ارزیابی بودند.

وی ارائه خدمات بیمه ای و رفاهی در این نیروگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اقدامات شایسته ای به منظور تامین آسایش کارکنان نظیر تخصیص انواع وام، خرید انواع بیمه نامه های درمانی، حادثه، عمر و سرمایه، مساعدت های لازم پزشکی موارد خارج از تعهد بیمه و حمایت های لازم از فرزندان معلول پرسنل انجام گرفته است.

حسین بحرالعلوم افزود: دفع به موقع و مطابق با استانداردهای زیست محیطی پساب ها و پسماندهای محیط کار از مهمترین اقدامات مورد توجه تیم ارزیابی می باشد.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید