استاندار همدان:
نیاز نیروگاه شهید مفتح به آب‌های زیرزمینی برطرف شده است
20 بهمن 1399
استاندار همدان گفت:‌ با تأمین آب نیروگاه حرارتی شهید مفتح از طریق پساب شهر همدان، نیاز این نیروگاه به آب‌های زیر زمینی برطرف شده است و امروز شاهد آن هستیم که از ۲۷ حلقه چاه نیروگاه، تعداد ۲۵ حلقه مسدود شده است.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، سید سعید شاهرخی در جریان بازدید از نیروگاه شهید مفتح همدان با بیان اینکه این مجموعه به عنوان یک افتخار در غرب کشور برای صنعت برق مطرح است، افزود: مردم استان همدان قدردان و ممنون کلیه دست‌اندرکاران احداث این نیروگاه هستند.

شاهرخی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات مهم و قابل توجه در حوزه آب، تأمین آب مصرفی نیروگاه حرارتی شهید مفتح، از پساب فاضلاب شهری است، اظهار کرد: برای طرح‌های توسعه، بهره‌برداری و تولید در کنار شما هستیم.

وی ادامه داد: وزیر نیرو از وزرای شاخص‌ دولت تدبیر و امید‌ است که رویکردی منظم و برنامه‌محور را در پیش گرغته و مجموعه اقداماتی که وزارت نیرو در استان همدان انجام داده قابل تشکر و تحسین است.

استاندار همدان در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات محسن طرزطلب، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، داریوش حجت، مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح و عبدالمجید دیناروند، مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح تقدیر کرد.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید