معاونت تولید نیروگاه شهید مفتح:
تولید نیروگاه شهید مفتح به 5.8 میلیارد کیلووات ساعت رسید/ افزایش 20 درصدی تولید برق نیروگاه
12 بهمن 1399
معاونت تولید نیروگاه شهید مفتح گفت: میزان تولید برق این نیروگاه با افزایش 20 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از مرز پنج میلیارد و 800 میلیون کیلووات ساعت گذشته است.
لینک تصویر خبر

​​

پژمان اختری در شورای انسجام‌بخشی صنعت آب و برق استان همدان با اشاره به اینکه دو درصد از نیاز شبکه سراسری برق کشور و کل استان همدان توسط نیروگاه شهید مفتح تأمین می‌شود، ادامه داد: با اختصاص سه میلیون متر مکعب گاز در هر روز بخش عمده‌ای از نیاز نیروگاه برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعمیرات اساسی و نیمه اساسی نیروگاه در شرایط سخت تحریم و شیوع بیماری کرونا برای تولید انرژی پایدار در پیک مصرف سال آینده در حال انجام است، افزود: نیروگاه همدان از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بیش از ۳۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده در بین ادارات و سازمان‌های استان توزیع کرده است.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به انجام پروژه‌های بزرگ انتقال پساب همدان به نیروگاه و تبدیل برج تر به برج خشک، اظهار کرد: موضوع تخصیص گاز به نیروگاه را با جدیت پیگیری خواهیم کرد. ​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید