بازسازی بیش از 900 قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز
24 دی 1399
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت:با بازسازی ۱۲۱ قطعه در آذر ماه جاری،مجموع قطعات بازسازی شده در این نیروگاه طی ۹ ماه سال ۹۹ به ۹۴۳ قطعه رسید.
لینک تصویر خبر

به گزارش`پایگاه اطلاع رسانی شرکت برق حرارتی، خلیل محمدی مدیرعامل این نیروگاه با اشاره به عمر بالای بسیاری از تجهیزات در این نیروگاه و اثرگذاری این موضوع بر میزان راندمان و بازدهی در تولید انرژی برق گفت: نبود قطعات مورد نیاز و انجام تعمیرات در زمان مناسب، امکان خارج شدن واحد‌ها از مدار یا کاهش میزان تولید را در پی دارد.

او با بیان اینکه بازسازی و بهسازی قطعات نیروگاهی از رویکرد‌های مهم در نگهداری و پایداری واحد‌های تولید برق محسوب می‌شود، افزود: مهمترین مزیت بازسازی قطعات در داخل نیروگاه، کاهش هزینه‌ها و همچنین کاهش زمان تعمیرات تجهیزات نیروگاه به شمار می‌رود.

محمدی اظهار داشت: با بازسازی تعداد ۱۲۱ قطعه در آذر ماه امسال، مجموع قطعات بازسازی شده نیروگاه رامین در ۹ ماه سال ۹۹ به ۹۴۳ قطعه رسید.

نیروگاه رامین اهواز با شش واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت ۱۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت قرار میدهد.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید