مدیرعامل نیروگاه نکا:
پروژه آب شیرین‌کن نیروگاه نکا سال آینده تکمیل خواهد شد/ تحقق آمادگی 102 درصدی واحدهای نیروگاه در فصل تابستان
03 آذر 1399
مدیرعامل نیروگاه شهیدسلیمی نکا با اشاره به پیشرفت 90 درصدی پروژه آب شیرین‌کن نیروگاه، گفت: این طرح با ظرفیت نمک‌زدایی از ۶ میلیون لیتر آب دریا در طول شبانه روز پيش از تابستان سال آینده به بهره‌برداری كامل خواهد رسید.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، محسن نعمتی در جلسه شوراي هماهنگي مديران صنعت آب و برق استان مازندران كار تعمیرات، نگهداري و بهره‌برداري از واحدهاي نيروگاه را پس از چهار دهه كاركرد، حساس و دشوار توصیف کرد و گفت: امسال مصادف شدن فصل تعمیرات واحدهای نیروگاه با اوج‌گیری و اعمال محدودیت‌های کرونایی و لزوم مراقبت از سلامت کارکنان و همچنین ضرورت بازگشت به موقع واحدها به مدار تولید در عین گستردگی حجم کار بدلیل عمر بالای تجهیزات، شرایط کار را برای ما دشوارتر کرده است. 

وی به تحقق آمادگی 102 درصدی واحدهای نیروگاه نکا در فصل تابستان اشاره کرد و گفت: با اقدامات موثر و اجرای چندین پروژه بازسازی و بهینه‌سازی، نرخ خروج اضطراری واحدها به میزان قابل توجهی کاهش یافت وآمادگی واحدهای این نیروگاه پس از چهار دهه کارکرد بالاتر از پیش‌بینی به ثبت رسید.

وی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی پروژه آب شیرین‌کن نیروگاه نکا، گفت: این طرح با ظرفیت نمک‌زدایی از ۶ میلیون لیتر آب دریا در طول شبانه روز پيش از تابستان سال آینده به بهره‌برداری كامل خواهد رسید.​


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید