در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق؛
وزیر نیرو از روابط عمومی شرکت برق حرارتی تقدیر کرد/ 5 شرکت برق حرارتی در میان روابط عمومی‌های برتر صنعت آب و برق
28 آبان 1399
روابط عمومی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور ضمن کسب رتبه ویژه، توسط وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفت.
لینک تصویر خبر

​​​

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، در این دوره از جشنواره آثار 132 شرکت صنعت آب و برق در 14 محور مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا 49 شرکت از جمله پنج شرکت مدیریت تولید برق حائز کسب رتبه‌های برتر این جشنواره شده و از سوی وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفتند.

براساس ارزیابی صورت گرفته در بخش "مدیریت و برنامه‌ریزی" شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی موفق به کسب رتبه نخست و شرکت مدیریت تولید برق نکا رتبه دوم این بخش را به دست آورده است.

در زمینه "ارتباطات درون سازمانی" نیز شرکت‌های مدیریت تولید برق اهواز و بیستون به ترتیب موفق به کسب‌ رتبه‌های دوم و سوم شدند.

همچنین شرکت مدیریت تولید برق اصفهان در بخش "ارتباط با رسانه‌های(دیداری، شنیداری، مکتوب_مجازی)" و شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی در بخش "آموزش همکاران روابط عمومی و اصحاب رسانه" رتبه دوم این بخش‌ها را به خود اختصاص داده‌‌اند.

مراسم اختتامیه دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور عصر امروز با حضور وزیر نیرو به صورت ویدیو کنفرانس در محل ستاد وزارت نیرو برگزار شد.​​


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید