اتمام تعمیرات میان دوره‌ای واحد چهار نیروگاه طوس/ تعمیرات میان دوره‌ای واحد دو نیروگاه آغاز شد
25 آبان 1399
فعالیت‌های تعمیرات میان دوره‌ای واحدهای نیروگاه طوس پس از اتمام موفقیت آمیز تعمیرات میان دوره‌ای واحدهای یک و چهار، با شروع عملیات تعمیراتی واحد دو ادامه یافت.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، در مدت زمان انجام تعمیرات میان دوره‌ای واحد چهارم اقداماتی از قبیل: تعویض روغن یاتاقان الکتروموتور اف دی فن و جی آر فن، بازدید و پکینگ‌گذاری چند نمونه از والوها، بازدید و سرویس ایرهیتر و کلیه مسیرهای سوخت و آب و بخار در بخش امور تعمیرات الکترونیک انجام شده است.

در بخش تعمیرات الکتریک نیز چک و تمیزکاری دیودهای گردان، زغال‌های ارت توربین و ژنراتور، فیلترهای اکسایتر، کولرهای ترانس ژنراتور و ترانس های مصرف داخلی و لوکومات، سرویس الکتروموتورها، تست رله‌های محلی ترانس‌ها و چک و آچارکشی بریکرها در دستور کار قرار گرفته است.

چک و تنظیم ترانسمیترهای هوا و سوخت، چک و بازدید کلیه کنترل والوها، سلونوئید والوها، شات آف والوها، بازدید و سرویس ادوات سوپروایزری توربین، ایگنایتور مشعل ها، پوش باتون‌ها و چک کردن حفاظت‌های مهم بویلر از اقدامات صورت گرفته امور تعمیرات کنترل و ابزاردقیق در مدت زمان تعمیرات میان دوره‌ای واحد چهارم بوده است.​


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید