مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح همدان:
برج خشک واحد دوم نیروگاه شهید مفتح سال 1401 تکمیل می‌شود
02 آذر 1399
مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح همدان با اشاره به اینکه برج خشک واحد دوم نیروگاه شهید مفتح اوایل سال 1401 تکمیل می‌شود، گفت:‌ با افتتاح این طرح شاهد کاهش 85 درصدی مصرف آب واحد 250 مگاواتی دوم نیروگاه خواهیم بود.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی،‌ عبدالمجید دیناروند در نشست مشترک با دهیاران روستاهای همجوار نیروگاه شهید مفتح با اعلام این خبر افزود:‌ با انجام پروژه‌هایی مانند خط انتقال پساب تصفیه شده شهر همدان به نیروگاه، برداشت آب از منابع زیر زمینی به حداقل رسیده است تا جایی که هم اکنون برداشت آب از ذخایر زیرزمینی صرفاً جهت شرب و سرویس‌ها صورت می‌گیرد. 

وی ادامه داد:‌ یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در راستای صرفه‌جویی مصرف آب، احداث برج خشک واحد یک بوده است که از سال ۹۴ به بهره‌برداری رسیده و ۸۵ درصد صرفه‌جویی مصرف آب را در پی داشته است.

مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح همدان با اشاره به پیشرفت 44 درصدی عملیات ساخت برج خشک واحد دوم نیروگاه، گفت:‌ براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این پروژه نیز اوایل سال 1401 تکمیل خواهد شد که با افتتاح این طرح شاهد کاهش 85 درصدی مصرف آب واحد 250 مگاواتی دوم نیروگاه خواهیم بود.​


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید