در سال جهش تولید صورت گرفت؛
ساخت و بازسازی بیش از ۸۰۰ قطعه در نیروگاه رامین اهواز
10 آبان 1399
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: در سال جهش تولید 836 قطعه توسط متخصصان بومی شاغل در این نیروگاه ساخت و بازسازی شده است.
لینک تصویر خبر

به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، خلیل محمدی با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال تاکنون توانسته‌ایم ساخت ۴۰۸ قطعه و همچنین بازسازی ۴۲۸ قطعه نیروگاهی را با تلاش متخصصان شاغل در این

وی میزان ساعت کارکرد ساخت این قطعات را پنج هزار و ۶۴۸ نفر ساعت برشمرد و افزود: مهمترین قطعات ساخته شده در این کارگاه انواع شافت پمپ‌های نیروگاهی در فشار‌ها و سایز‌های مختلف مانند شافت بوستر، شافت اجکتور، شافت فن برج خنک کن، شافت پمپ‌های آب خوراکی تاسیسات ساحلی کارون و ساخت چرخ دنده‌های گیربکس‌ها بوده است.

محمدی میزان ساعت کارکرد بازسازی قطعات در این بازه زمانی را یک هزار و ۸۸۵ نفر ساعت عنوان کرد و گفت: مهمترین قطعات بازسازی شده در این مدت نیز شامل: انواع کوپلینگ‌های چدنی مورد استفاده در تجهیزات ابزار دقیق و الکتریکی و مکانیکی، پمپ‌های آتش نشانی، پمپ روغن کاری توربین، بوده است.

نیروگاه رامین اهواز در مجموع با ۶ واحد ۳۰۵ و ۳۱۵ مگاواتی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تولید پایدار انرژی برق مورد نیاز استان خوزستان و پشتیبانی از شبکه سراسری برق ایفا می‌کند.​


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید