خلیل محمدی به عنوان مدیرعامل جدید نیروگاه رامین اهواز منصوب شد
05 اسفند 1398
در آیینی که با حضور عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و توکلی مدیر کل حراست و امورمحرمانه این صنعت در نیروگاه رامین برگزار شد، خلیل محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این نیروگاه منصوب و از خدمات ناصر محمدی مدیر عامل پیشین این مجموعه صنعتی تقدیر شد.
لینک تصویر خبر
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق رامین اهواز ، عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری تولید برق حرارتی کشور ضمن تقدیر از خدمات شایسته ناصر محمدی مدیر عامل پیشین این نیروگاه اظهار داشت:  استان خوزستان سرزمین مقدسی است که شهدا و ایثارگران زیادی را در خود دیده و خرسندیم که نیروگاه رامین طی ۴۰ سال فعالیت مستمر خود توانست با تولید این انرژی انرژی حیاتی نقش مهمی را در ایجاد و توسعه زیرساخت های استان خوزستان ایفا نماید.
وی نیاز شبکه سراسری برق کشور در همه فصول سال به تولید برق این نیروگاه را نشان از اهمیت این مجموعه تولیدی در صنعت برق دانست و گفت:  در فصل تابستان و پیک مصرف برق در شرایطی که  اکثر نیروگاه های برق آبی از مدار خارج می باشند، به نیروگاه رامین فشار مضاعفی  وارد می شود و به همین دلیل همیشه قدردان تلاش ها و همت والای کلیه کارکنان و مدیران این مجموعه هستیم.
پیشاهنگ با اشاره به تخصص ها و تجارب ارزشمند کارکنان نیروگاه رامین در بخش‌های مختلف از پتانسیل این نیروگاه به منظور ایجاد یک مرکز آموزشی- تخصصی در صنعت برق کشور خبر داد و افزود : کشورهای  غربی همواره سعی نمودند کشورمان را در همه زمینه‌ها مورد تحریم خود قرار دهند و ما نیز سعی نمودیم با تلاش و تمرکز بر استعدادها و توانمندی های خود ، نیازها و چالش های فنی - مهندسی در صنعت برق را مرتفع نماییم.
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی توجه به اقتصاد مقاومتی و اعتماد به تولیدکنندگان داخلی و شرکتهای خدمات مهندسی ایرانی را مهمترین راه برون رفت و  کلید توسعه و پیشرفت کشورمان  به ویژه در صنعت برق دانست و بر اهتمام مدیران و کارکنان خلاق صنعت برق در این خصوص تاکید نمود.
پیشاهنگ ضمن آرزوی موفقیت برای خلیل محمدی مدیرعامل جدید این نیروگاه، قانونمداری، تعامل با مسئولان استانی،  مشورت با مدیران صنعت برق، صیانت از محیط زیست، افزایش سطح آمادگی واحدهای تولید برق، کاهش خروج های اضطراری واحدهای تولید برق و همچنین بهبود راندمان واحدهای  نیروگاهی را مهمترین برنامه و انتظار خود از مدیریت جدید عنوان نمود.
 
ناصر محمدی مدیرعامل پیشین نیروگاه رامین نیز به ارائه گزارشی از دستاوردها، وضعیت واحدهای تولیدی، اقدامات انجام شده و پتانسیل این نیروگاه در بخش های مختلف پرداخت.
وی ضمن تقدیر از همکاری و همدلی مجموعه نیروگاه رامین، تولید پایدار این انرژی حیاتی را مرهون همت و تلاش کلیه کارکنان و مدیران این نیروگاه دانست و با اشاره به پتانسیل این نیروگاه اظهار امیدواری نمود با حضور مدیریت جدید شاهد بهبود عملکردها ، تولید پایدار انرژی برق و استمرار خدمت رسانی به مردم باشیم.
خلیل محمدی، مدیر عامل جدید نیروگاه رامین، برنامه ریزی هوشمندانه و استراتژی و مبتنی بر دانش و تخصص را مهمترین رویکرد خود به منظور تحقق رسالت این نیروگاه دانست و با اشاره به پتانسیل بالای سرمایه‌های انسانی و تجارب ارزشمند تلاشگران نیروگاه رامین اظهار امیدواری نمود با تدوین افق‌های هدفمند و استفاده حداکثری از توانمندی ها و پتانسل بالای آنان شاهد بهبود نقاط قوت و رفع چالشهای این مجموعه در صنعت برق کشور باشیم.
گفتنی است خلیل محمدی مدیرعامل جدید نیروگاه رامین از مدیران شاخص صنعت برق حرارتی کشور است و بیش از این نیز معاونت فنی مهندسی و عضویت هیئت مدیره نیروگاه شازند را عهده دار بود.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید