طراحي و ساخت کارت موقعیت (پوزيشن) اکچويتور لوورهاي برج خنک‌کن اصلي
23 دی 1398
به دست توانمند متخصصان نیروگاه حرارتی شازند، طراحي      و ساخت کارت موقعیت اکچويتور لوورهاي برج خنک‌کن اصلي انجام پذیرفت.
لینک تصویر خبر

​​

به گزارش روابط عمومی نیروگاه حرارتی شازند و به نقل از مدیر امور تعمیرات کنترل و ابزاردقیق، کارشناسان واحد تعمیرات ابزاردقیق و آزمایشگاه تعمیرات،  موفق به طراحی و ساخت کارت موقعیت اکچویتور لوورهای برج خنک اصلی شدند.

سعید محمدی در این خصوص بیان نمودند: تعداد زيادي از کارت‌هاي موقعیت اکچويتور لوورهاي برج خنک‌کن اصلي واحدها براي تعمير به اين اداره ارجاع داده می‌شود که به علت پک بودن   اين کارت‌ها،‌ امکان شناسايي قطعات و رفع عيب از آن‌ها میسر نبوده است.

این کارت‌ها اطلاعات را در قالب سیگنال 4 الی 20 میلی‌آمپر برای سیستم DCS ارسال می‌نمایند. با توجه به اهمیت عملکرد آنها در سیستم، کارشناسان فنی نیروگاه بر آن شدند   تا بر اساس دانش و تجربیات طراحي مدار کارت موقعیت اکچويتور لوورهاي برج خنک‌کن اصلي را در نرم ‌افزار شبيه‌ساز انجام داده و پس از حصول نتايج قابل قبول، در آزمايشگاه تعميرات نيروگاه اقدام به ساخت اين کارت نمودند که در مرحله اول پس از تست و تنظيم، موفق به ساخت 10 عدد کارت موقعیت (پوزيشن) اکچويتور لوورهاي برج خنک‌کن اصلي شده‌اند.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید