ساخت "دستگاه تست و کاليبره سنسورهاي ارتعاشي و سرعت" در نيروگاه حرارتي شازند
23 دی 1398
امور تعميرات ابزاردقيق  نیروگاه حرارتی شازند: براي اولين بار  طراحي و ساخت "دستگاه تست و کاليبره سنسورهاي ارتعاشي و سرعت" در نیروگاه انجام پذیرفت.
لینک تصویر خبر

​​

صنعت برق کشور کارکنان ذبده و مطرح کم ندارد و هر از گاهی شاهد درخشش آنها در عرصه تولید و صنعت هستیم و با کارهای بزرگی که انجام می‌دهند، یادآور می‌شوند که ایرانی‌ها هنوز هم به رغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان کمر خم نکرده‌اند و استوار تا فتح قله‌های موفقیت ایستاده‌اند.

به گزارش روابط عمومی نیروگاه حرارتی شازند، بهزاد نعیمی تکنسين تعميرات ابزاردقيق توربين موفق به ساخت دستگاه تست و کاليبره سنسورهاي ارتعاشي و سرعت گردید. ساخت این دستگاه در مقایسه با مشابه خارجی آن باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در منابع ارزی و ریالی گردیده است.

وی در بیان این خبر گفت: این دستگاه از چندین بلوک مکانیکی و   کارت الکترونیکی ساخته شده است که از آن می‌توان برای تنظیم ارتعاش و سرعت دلخواه و اعمال آن به سنسورهای تحت تست از آن استفاده نمود. مکانیزم این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که قادر خواهیم بود مقدار دامنه ارتعاش و فرکانس سنسورهای ارتعاشی را تغییر و سرعت را برای سنسورهای دور تنظیم و مقادیر آنها بر روی صفحه نمایشگر قابل رویت است و همچنین با مقدار تغییرات تست، سنسور اکسنتریسیتی   را که قادر به تست آن نبودیم، را تست نماییم.​به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید