مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان برگزار شد
16 شهریور 1398
حسین سلیمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان معرفی شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان- مراسم تقدیر و قدردانی از  خدمات حجت اسدی در زمان تصدی مدیریت عامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان و و معارفه حسین سلیمی، مدیرعامل جدید شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان  با حضور عبدالرسول پیشاهنگ، معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی  برگزار شد.

معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در جلسه معارفه مدیرعامل جدید نیروگاه بندرعباس با اشاره به شرایط بسیار دشوار و تابستان سختی که گذشت، اظهارداشت:علی رغم تمامی مشکلاتی که وجود داشت با تلاش پرسنل صنعت برق کشورموفق شدیم  ۲۲۰۰ مگاوات بیشتر از سال گذشته تولید داشته باشیم که جای تشکر و قدردانی دارد.

 پیشاهنگ افزود :نیروگاه بندرعباس از لحاظ جایگاه در جنوب شرق کشور جایگاه ویژه ای دارد و همگان اهمیت و ارزش این جایگاه را درک کرده اند.

وی با اشاره به ورود نیروگاه های جدید به شبکه برق کشور، تاکید کرد: به همان نسبت بار به شبکه اضافه شده است و از این‌رو حفظ ظرفیت و پایداری تولید برق در نیروگاه های قدیمی همچنان اهمیت خود را حفظ کرده است.

معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی تصریح  کرد:با بهره برداری از نیروگاه کلاس Fهنگام نیز ، نیروگاه بخاری بندرعباس جایگاه ویژه خود را حفظ خواهد کرد. چرا که از لحاظ پایداری تولید برق ، نیروگاههای بخار با ۸۰ درصد ضریب بار ،سیکلهای ترکیبی با ۷۰ درصد و نیروگاههای گازی با ۶۰ درصد در مدار  می مانند.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه نیروی انسانی در صنعت برق، افزود: با توجه به حضور  نیروهای متخصص، تحصیلکرده و اهل فنی که در این نیروگاه حضور دارند همواره از مشاوره های متخصصین این نیروگاه در جهت ساخت داخل قطعات استفاده خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید