اعزام کاروان کمک های اهدایی نیروگاه شهید رجایی به مناطق سیل زده کشور
26 فروردین 1398
بیش از 5 تن کالا از سوی نیروگاه شهید رجایی قزوین به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1564/image_2019_4_13-11_15_40_534_ahP.JPG
به گزارش روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی- بیش از 5 تن کالا از سوی نیروگاه شهید رجایی قزوین به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، موسی اصلی بیگی مدیر روابط عمومی شرکت، در تشریح ارسال کمک های نیروگاه به مناطق سیل زده کشور گفت: با اعلام نیاز اقلام خوراکی و ضروری از سوی مراجع ذیصلاح برای توزیع در بین سیل زدگان، بلافاصله از سوی این شرکت، برای جمع آوری کالاهای ضروری اطلاع رسانی شد و همان طور که انتظار می رفت، کارکنان نوع دوست نیروگاه شهید رجایی اقدام به اهدای کمک های غیرنقدی نمودند. از سویی دیگر با تاکید مدیر عامل نیروگاه، اقلامی تهیه و همراه با کمک های کارکنان، این کالاها برای اعزام، بسته بندی شد.
مدیرروابط عمومی نیروگاه شهید رجایی افزود: پس از جمع آوری کمک های غیرنقدی، کارکنان شرکت در اقدامی خودجوش، در محل جمع آوری کمک ها حضور یافته و نسبت به بسته بندی مناسب اقلام، اقدام نمودند.
موسی اصلی بیگی در پایان اظهار داشت: بنا به اعلام هلال احمر استان قزوین و تاکید این سازمان بر ارسال کمک های غذایی و بهداشتی، این کمک ها بالغ بر 5 تن مواد بهداشتی و غذایی، شامل برنج، انواع کنسروها و بسته بهداشتی است که پس از بارگیری، توسط 2 دستگاه کامیون و یک دستگاه خودروی سبک، به استان های لرستان و خوزستان اعزام شد تا به نهادهای ذیربط، تحویل شود.به اشتراک بگذارید:
visitor counter :تعداد بازدید