واحد 3 نیروگاه بندرعباس به مدار برق کشور متصل شد
18 مهر 1397
واحد ۳ نیروگاه بندرعباس که جهت انجام تعمیرات دوره ای ۱۰ روزه در تاریخ ششم مهرماه از مدار خارج شده بود به مدار تولید برق کشور متصل شد.
http://news.tpph.ir/Lists/Tpph_News/Attachments/1070/lkjh.jpg
به گزارش امور بهره برداری شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان- واحد ۳ نیروگاه بندرعباس که جهت انجام تعمیرات دوره ای ۱۰ روزه در تاریخ ششم مهرماه از مدار خارج شده بود با تلاش شبانه روزی و اقدام جهادی پرسنل سختکوش نیروگاه بندرعباس در تاریخ ۱۴ مهرماه و دو روز زودتر از موعد مقرر به مدار تولید برق کشور متصل گردید.
در این گزارش آمده است پس از این تعمیرات که عمدتا شامل تميزكاري واتر باكس هاي كندانسور ، لايروبي و خزه تراشي كانال آب ورود به كندانسور و انجام پرميتهاي بهره برداري بود بار تولید واحد سه ۶۰ مگاوات بیشتر از قبل افزایش پیدا کرده است.
خاطر نشان می گردد راه اندازی واحد آب ژاول سازی تاثیر به سزایی در افزایش بار تولیدی این واحد داشته که در تعمیرات دوره ای پاییزه این رقم نیز افزایش قابل توجهی خواهد یافت. همت ماندگار نیروهای تلاشگر نیروگاه بندرعباس در همه بخش های فنی از جمله امور بهره برداری ، امور تعمیرات مکانیک ، ابزار دقیق ، الکتریک و سایر بخش ها قابل ستایش و قدردانی است. به اشتراک بگذارید: